عصر کرد

آخرين مطالب

فتنه‌آلود کردن فضای انتخابات ضربه به اصل نظام است سياسي

فتنه‌آلود کردن فضای انتخابات ضربه به اصل نظام است
  بزرگنمايي:

عصر کرد - سنندج - نماینده ولی فقیه در کردستان کردستان گفت: رد صلاحیت‌ها بهانه‌ای است تا برخی دشمنان و یا دوستان نادان فضای انتخابات را فتنه‌آلود کرده و خواسته یا ناخواسته به اصل نظام جمهوری اسلامی ضربه بزنند.

آیت‌الله سید محمد حسینی شاهرودی روز یکشنبه در نشست خبری با موضوع «چرایی تأکید نظام بر مشارکت حداکثری و حضور گسترده مردم در انتخابات» اظهار داشت: طرح این مسائل بهانه‌ای است تا مردم مردم را مایوس کنند و کسانی که به آن دامن می زنند، چه بفهمند و چه نفهمند نقشه دشمن را اجرا می‌کنند.
وی با تأکید بر اینکه مشارکت حداکثری در انتخابات از نگاه دینی به منزله دفاع از ارزش‌های اسلامی و یک واجب شرعی است افزود: از نگاه ملی هم امنیت، پیشرفت و توسعه کشور در گرو حضور در پای صندوق و از نگرش شخصی هم پای منافع در میان است.
نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه انتخاب درست وضعیت مطلوب را رقم می زند افزود: برخی در این میان بلندگویی برای سر و صدای دشمنان شده و اعلام می‌کنند که در بین تایید شده‌ها فرد اصلح وجود ندارد در حالی که هفت هزار نفر توسط شورای نگهبان تایید شده اند و این چیزی فراتر از دموکراسی واقعی است.
وی با بیان اینکه اگر خواهان واقعی حل مشکلات هستیم راهکار آن داد و فریاد، تخریب و اغتشاش نیست افزود: باید منتخبین قوی برای مجلس داشته باشیم، از سویی امروز تمام دنیا روی مشارکت مردم ایران حساب می کنند و فارغ از نتیجه آن این حضور حداکثری است که اهمیت بسزایی دارد.
نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه دشمن حتی به دنبال سلب حق حیات از ملت ایران است یادآور شد: تنها راه ما به فرموده رهبر معظم انقلاب این است که در برابر دشمن قوی شویم و حتی اگر از موضع مذاکره وارد می شویم باید قدرت را در همه عرصه ها در نظر داشته باشیم.
آیت الله حسینی شاهرودی تاکید کرد: حقیقت ماجرا این است که با مذاکره و قرارداد مشکلات موجود کشور حل شدنی نیست.
وی با بیان اینکه حضور مردم در عرصه انتخابات مایه دلگرمی مسئولین نظام است اضافه کرد: دشمنان با همه ابزارهای تبلیغی خود برای نیامدن مردم پای صندوق تلاش می کنند چرا که می‌دانند امروز دشمن پشت مرز منتظر میزان مشارکت است تا برنامه‌های خود را بر مبنای آن علیه ملت ایران پیاده کند.
نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه با وجود همه مشکلات، سال به سال به بودجه استان افزوده می‌شود، گفت: حضور مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی مسئولیت مسئولان را برای خدمت رسانی و خدمتگزاری بیشتر می کند که تزریق چندین برابری اعتبار به پروژه های عمرانی از مصادیق آن است.
آیت الله حسینی شاهرودی با تاکید بر لزوم انتخاب اصلح گفت:نمایندگان در تعیین سرنوشت تک تک افراد جامعه موثر هستند و لذا باید کسانی را به مجلس بفرستیم که مشکلات را حل کنند.
وی افزود: افراد بسیاری، امروزه مشکلات را به مدیریت جامعه ربط می‌دهند که همین مشکلات حوزه مدیریت هم به نمایندگان باز می‌گردد که به جای شایسته سالاری و دفاع از مدیران کارآمد می‌خواهند عوامل خود را در پست های مدیریتی به کار بگمارند.
وی تاکید کرد: اگر نماینده‌ای مومن، متدین، انقلابی، فهمیده و پای کار باشد به دنبال مهره‌چینی نخواهد بود بلکه به دنبال حفظ مهره‌ای قوی مدیریتی خواهد بود.
نماینده ولی فقیه در استان به نظام دموکراسی در جهان اشاره و اظهار داشت: برخی حکومت ها در اصل کاری با مردم ندارند و سلطنتی و دیکتاتوری هستند و گروهی هم که اسم دموکراسی را به یدک می کشند در اصل میزان مشارکت مردم در انتخاب‌های مختلف برایشان مهم نیست.
وی گفت: گاهی شاهد هستیم که در کشورهای مدعی دموکراسی پایین‌ترین درصد از مشارکت در انتخابات رقم می‌خورد در حالیکه در جمهوری اسلامی که خود مردم انقلاب کرده، حاکمیت تشکیل داده و خطرات آن را به جان خریده‌اند در 40 سال گذشته هم پای نظام و آرمانهای آن ایستاده و از آن دفاع کرده اند.
آیت الله حسینی شاهرودی اصل نظام جمهوری اسلامی را بر پایه مردم سالاری دینی برشمرد و افزود: برگزاری انتخابات برای تایید اصل نظام به فاصله 2 ماه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی مصداقی از اهمیت جمهوری بودن انقلاب اسلامی است.
وی با بیان اینکه اسلام مردم سالاری را در بطن خود دارد اضافه کرد: اصل اسلام مبتنی بر تصمیم گیری مردمی است و همه ابعاد نظام جمهوری اسلامی هم با انتخاب خود مردم تعیین می‌شود و نظام اسلامی چیزی بالاتر از حکومتهای دموکراسی دنیاست چرا که هیچ کشوری تا این حد به آرای مردم مراجعه نداشته است.
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: دنیا نیز امروز به این تشخیص رسیده است که مردم ایران همواره پایه انقلاب و نظام خود هستند.
وی به تلاش 41 ساله دشمنان علیه جمهوری اسلامی هم اشاره کرد و افزود: دشمن امروز خیلی از داشته های خود شامل قدرت نظامی تشکیلات بین المللی و سازمان‌های مرتبط با آن را که شیطان بزرگ در رأس آن بود را از دست داده است طوری که امروز خواسته‌های آمریکا در همین سازمان‌های بین‌المللی هم خریدار ندارد .
آیت الله حسینی شاهرودی تاکید کرد: دشمن از در اقتصادی با تحریم‌ها وارد شد تا بین مردم و انقلاب فاصله بیندازد و تحریمی را عیله کشورمان اعمال کرد که قدرت های بزرگ جهانی هم به شکست پذیری خود در قبال اعمال چنین تحریم‌هایی اذعان داشتند اما جمهوری اسلامی امروز از این جنگ دشمنان هم به سلامت عبور کرده است.
وی با بیان اینکه مقاومت خسارت‌هایی دارد، ولی هزینه آن از تسلیم بسیار کمتر است، افزود: با تسلیم، فشارهای ابرقدرت جهانی بیشتر می شود چرا که آنان به دنبال گرفتن قدرت مردمی جمهوری اسلامی هستند.
نماینده ولی فقیه در استان اضافه کرد: امروز هم در عرصه انتخابات دشمن تمام تلاش خود را از طریق دوستان نادان، نفوذی‌ها و معاندان به کار گرفته تا مردم را دلسرد کند.
وی افزود: هدف دشمنان از نرفتن مردم پای صندوق رای، عدم انتخاب افراد نیست بلکه آنان می خواهند به امنیت و وحدت ملت ضربه وارد کنند.
آیت الله حسینی شاهرودی تاکید کرد: اطمینان خاطر داشته باشید که حضور کمرنگ در انتخابات در استان، افزایش ناامنی را در پی دارد چرا که دشمنان منتظرند تا احساس کنند مردم پای انقلاب نیستند و آن وقت ضربه های کاری خود را به کشور ما وارد می‌کنند.
وی به وجود مشکلات اقتصادی م هم اشاره و اظهار داشت: این مسائل با نیامدن پای صندوق رای حل نمی‌شود بلکه مردم را درگیر مشکلات بزرگتری می‌کند چرا همانطور که در مسئله مدیریت مصرف سوخت شاهد بودیم 6 هزار میلیارد تومان خسارت به اموال وارد عمومی وارد شد که مردم متضرر اصلی آن بودند.
برچسب‌ها
کردستان انتخابات مجلس شورای اسلامی مجلس خبرگان رهبری


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

با تصویب شورای عالی کار ؛ حدقل دستمزد کارگران 21 درصد برای سال 99 تعیین شد

16 هزار کارآموز کردستانی در دوره‌های مهارت آموزی شرکت کردند

مردم به شهرداری برای جلوگیری از شیوع کرونا کمک کنند

بهره‌گیری از ظرفیت‌های مدنی عامل مهمی برای کنترل ویروس کرونا در کیش

اعلام ساعت کار بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری در کیش

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان کردستان به 682 نفر رسید

160 هزار هنرجوی کردستانی در دوره‌های مهارت آموزی شرکت کردند

محدودیت ورود افراد غیر بومی به کردستان تا پایان فروردین ادامه دارد

گزارش واکنش های نظام حمایت اجتماعی در مقابله با بحران کووید-19 منتشر شد

کمک‌های مقابله با کرونا در میان مردم هدفمند توزیع شود

سربازان گمنام امام زمان (عج) حافظان امنیت کشور هستند

بهانه‌ای برای فرار

نماینده ولی فقیه در کردستان هفته سربازان گمنام را تبریک گفت

تبلیغات اسلامی کردستان20میلیون تومان به ایستگاه‌های سلامت کمک کرد

جهش کیفی تولید داخلی با رعایت استانداردها محقق می‌شود

خدمات سربازان گمنام امام زمان (عج) خاموش ولی تاثیرگذار است

دفاتر تسهیلگری نقش راهبردی در توسعه سرمایه اجتماعی دارند

طرح‌های عمران شهری سنندج در زمان مقرر اجرایی شود

خیرین 45 میلیارد ریال به علوم پزشکی کردستان کمک کردند

شروع بارش‌های قوی از عصر پنجشنبه/ صدور اخطاریه نارنجی برای کشاورزان و باغداران

امروز نشست تعیین حقوق و دستمزد کارگران برگزار می شود/پخش زنده بخش هایی از نشست تعیین حقوق و دستمزد کارگران از اینستاگرام

امنیت کشور مرهون ایثار و رشادت سربازان گمنام امام زمان (عج) است

سرعت شیوع کرونا در کردستان کم شده است

اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در مراکز معاینه فنی

اصناف سقز 5 میلیارد ریال برای مقابله با کرونا کمک کردند

بیش از هشت هزار هکتار از مراتع کردستان قرق شد

جهان بعد از کرونا باید به سمت تولید پیش رود

لزوم تسریع در بهره برداری منطقه اقتصادی بانه و شهرک صنعتی سنندج

کردستان موظف به خرید 989 هزار تن گندم به صورت تضمینی شد

عملیات مبارزه با آفات در 7500 هکتار مزارع کردستان انجام شد

تعامل و همکاری همه دستگاه های اجرایی لازمه تحقق شعار سال است

هدیه سپاه کردستان به علوم پزشکی/وضعیت اقلام پزشکی استان مناسب است

حساسیت نسبت به مسائل روز ویژگی اصلی هنرمند متعهد و انقلابی است

پارسال 716 حادثه در کردستان روی داد

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان

جهش تولید در مناطق آزاد با تکمیل زنجیره تولید

معابر قروه توسط یگان ویژه ناجای کردستان گندزدایی شد

25 هزار تن آسفالت در سال 98 در سطح شهر سنندج تولید و توزیع شد

تعامل و همکاری همە دستگاه های اجرایی لازمه تحقق شعار سال است

لزوم تسریع در بهره برداری منطقە اقتصادی بانە و شهرک صنعتی سنندج

یک هزار و 500 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان کردستانی پرداخت شد

آذین بندی محور کامل خیابان ولیعصر عج به مناسبت عید نیمه شعبان برای نخستین بار

ضدعفونی معابر عمومی توسط سپاه بیت‌المقدس کردستان ادامه دارد

جهش تولید اولویت آثار سینمایی حوزه هنری کردستان در سال جاری است

تحقق شعار سال مستلزم تعامل و همکاری دستگاه‌های اقتصادی و بخش تولید است

180 میلیارد ریال برای توسعه شهرک صنعتی سرنجیانە سنندج هزینه شد

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی بهداشت

بانوی کُرد سرپرست شهرداری بانه شد

یک زن سرپرست شهرداری بانه شد

پسر بچه بیجاری براثر خفگی در آب جان باخت