عصر کرد

آخرين مطالب

معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش کردستان:

ژیمناست کاران کردستانی در مسابقات کشوری شش مدال کسب کردند ورزشي

ژیمناست کاران کردستانی در مسابقات کشوری شش مدال کسب کردند
  بزرگنمايي:

عصر کرد - سنندج - معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان گفت: تیم ژیمناستیک دانش آموزی استان کردستان در مسابقات کشوری حائز شش مدال رنگارنگ شد.

 افشین خوش گوار اظهار داشت: مسابقات ژیمناستیک دانش آموزان دوره متوسطه اول پسران قهرمانی کشور به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری در شهرکرد برگزار شد.
وی افزود: در این دوره از مسابقات تیم استان کردستان با پنج دانش آموز شرکت داشت که در پایان مسابقات در کلاس هفتم بهیاد فرهمندی در بارفیکس مقام دوم و پارسا مهدی مقام سوم پارالل را کسب کرده و به ترتیب مدال های نقره و برنز را به دست آوردند.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان ادامه داد: در کلاس هشتم نیز رامتین زندی مقام سوم بارفیکس و شایان رحمان مقام اول خرک و مقام سوم پارالل را به دست آورد و صاحب دو مدال برنز و یک طلا شدند.
خوش گوار یادآور شد: همچنین در کلاس نهم ماردین قمری مقام سوم و مدال برنز زمینی را به دست آورد و در مجموع استان کردستان در این دوره از مسابقات موفق شد یک طلا، یک نقره و چهار برنز را کسب کنند.
درخشش دانش آموزان دونده کردستان در مسابقات کشوری
وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: تیم دو و میدانی دانش آموزان دوره اول متوسطه پسران استان در مسابقات کشوری چهار مقام کشوری را کسب کردند.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان گفت: مسابقات دو و میدانی دانش آموزان دوره اول متوسطه قهرمانی کشور به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری در شهرکرد برگزار شد.
خوش گوار اظهار داشت: در این دوره از مسابقات کشوری تیم دو و میدانی دانش آموزی استان کردستان با شش دانش آموز شرکت داشت که در پایان مسابقات در ماده 300 متر با مانع شاهین محمدی مقام اول و مدال طلای مسابقات را به دست آورد.
وی افزود: همچنین در ماده سه هزار متر استقامت دانش آموز مهران سیفوری مقام دوم و مدال نقره را به دست آورد و در پرتاب نیزه نیز جویا خداپرست مقام دوم و مدال نقره را به دست آورد.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان ادامه داد: تیم رله دانش آموزی استان با شرکت شاهین محمدی، جویا خداپرست، پارسا حیدری و آرین بتکن مقام سوم مسابقات را به دست آوردند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield