عصر کرد

آخرين مطالب

با حضور پرشور شهروندان سنندجی؛

پنجمین المپیاد ورزشی محلات در پارک ملت سنندج آغاز شد ورزشي

پنجمین المپیاد ورزشی محلات در پارک ملت سنندج آغاز شد
  بزرگنمايي:

عصر کرد - سنندج - پنجمین المپیاد ورزشی محلات سنندج با حضور مسئولان، ورزشکاران و شهروندان سنندجی دوشنبه شب در پارک ملت آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، مدیر امور ورزشی شهرداری سنندج در مراسم افتتاحیه پنجمین المپیاد ورزشی محلات سنندج اظهار داشت: یکی ازفعالیت های این شهرداری در زمینه ترویج ورزش در محلات و شناخت استعداد های برتر و همچنین ایجاد شور و نشاط در سطح شهر برگزاری المپیاد ورزشی محلات است.
کیوان تیشه گران گفت: با برنامه ریزی مناسب و همچنین جلسات مکرر با هیات های ورزشی امسال هم برگزاری پنجمین دوره از المپیاد ورزشی محلات در دستور کار شهرداری و شورای شهر قرار گرفت.
وی در ادامه سخنان خود افزود: پنجمین المپیاد ورزشی محلات سنندج در دو رده بانوان و آقایان و در 24 رشته ورزشی برگزار می شود.
مدیر امور ورزشی شهرداری سنندج ادامه داد: در این دوره از المپیاد ورزشی محلات آقایان در رشته های فوتبال، والیبال، بدمینتون، کاراته، کونگ فو، تخته نرد، تنیس روی میز، وشو، شطرنج و دوزان با هم به رقابت خواهند پرداخت.
تیشه گران یادآور شد: بانوان نیز در رشته های والیبال، فوتبال، کاراته، بدمینتون، کونگ فو، آمادگی جسمانی، بسکتبال، طناب کشی، دارت و نوزادان نیز در رشته گاولکی به رقابت می پردازند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield