عصر کرد

آخرين مطالب

آغاز دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش قایقرانی کشور به میزبانی سنندج ورزشي

آغاز دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش قایقرانی کشور به میزبانی سنندج
  بزرگنمايي:

عصر کرد - دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور با برگزاری رقابت های رشته قایقرانی آب های آرام به میزبانی سنندج آغاز شد .
به گزارش ایسنا منطقه کردستان، دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش رشته قایقرانی آب های آرام کشور در بخش کایاک و کانو پسران از امروز پنجشنبه 31 مردادماه به میزبانی شهرستان سنندج آغاز شد .
براساس این گزارش رقابت های قایقرانی دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور با حضور 50 قایقران در قالب 14 تیم برگزار می شود و شرکت کنندگان در ماده های 200 و 1000 متر دو بخش کانو و کایاک با یکدیگر رقابت می‌کنند .
این رقابت ها از صبح روز پنجشنبه 31 مردادماه در سد وحدت سنندج آغاز شده است و عصر روز جمعه یکم شهریورماه با معرفی نفرات و تیم های برتر به کار خود پایان خواهد داد .
گفتنی است، کردستان در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور میزبان پنج رشته قایقرانی، بوکس، کونگ فو، ورزش های پهلوانی و زورخانه ای پسران و وزنه برداری دختران است که اولین میزبانی این مسابقات در رشته قایقرانی آب های آرام دو بخش کانو و کایاک از امروز پنجشنبه 31 مردادماه در سد وحدت سنندج آغاز به کار کرد .
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield