عصر کرد

آخرين مطالب

مسابقات شنای آب‌های آزاد قهرمانی کشور در مریوان پایان یافت ورزشي

مسابقات شنای آب‌های آزاد قهرمانی کشور در مریوان پایان یافت
  بزرگنمايي:

عصرکرد- رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مریوان اظهار داشت: در این دوره از مسابقات که در 2 رده سنی کمتر و بیشتر از 20 سال برگزار شد، در پایان نفرات و تیم های برتر جهت حضور در اردوی تیم ملی انتخاب شدند.

منوچهر نصری یادآور شد: در رده سنی زیر 20 سال آرین قلعه نوعی از قزوین مقام اول، احسان سلمانی از آذربایجان شرقی مقام دوم، علی کرد نالیج از مازندران و رامان غفاری از گیلان به طور مشترک مقام سوم را از آن خود کردند.

وی اضافه کرد: در رده سنی بالای 20 سال نیز سید حسن بابایی از قزوین اول شد، رامتین کاظمی رودسری از گیلان به مقام دوم رسید و عباس جهانگیری از آذربایجان شرقی نیز مقام سوم را بدست آورد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مریوان افزود: در نتایج تیمی رده زیر 20 سال نیز تیم آذربایجان شرقی اول شد، مازندران دوم و تیم قزوین نیز مقام سوم این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

نصری اضافه کرد: در رده سنی بالای 20 سال نیز تیم گیلان مقام اول را از آن خود کرد، قزوین دوم شد و مقام سوم نیز به تیم آذربایجان شرقی رسید.

وی گفت: از نکات مورد توجه در این مسابقات حضور یک ورزشکار جانباز و یک ورزشکار سندرم داون در مسابقات شنای آب‌های آزاد بود که توانستند مسیر مسابقه را با موفقیت شنا کرده و تعجب و تحسین حاضرین را بر انگیختند.

شهرستان مرزی مریوان با 153 هزار نفر جمعیت در فاصله 120 کیلومتری از سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield