عصر کرد

آخرين مطالب

شهردار سنندج:

اراضی قولنامه‌ای در مناطق حاشیه سنندج پروانه ساخت می‌گیرند اجتماعي

اراضی قولنامه‌ای در مناطق حاشیه سنندج پروانه ساخت می‌گیرند
  بزرگنمايي:

عصر کرد - سنندج - شهردار سنندج بابیان اینکه بستر را برای مردم در ساخت اراضی قولنامه‌ای در مناطق حاشیه‌ای شهر فراهم کرده‌ایم، گفت:پروانه ساخت وساز در اراضی قولنامه‌ای مناطق حاشیه شهر سنندج صادر می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری سنندج، حشمت‌الله صیدی در جلسه هم اندیشی شورای شهر و شهردار سنندج، اظهار داشت: با کمک مجموعه استانداری سال گذشته موفق شدیم بیش از 81 میلیارد تومان طلب را از دیگر ادارات باز پس بگیریم و 27 میلیارد تومان بدهی شهرداری را تسویه کنیم.
وی افزود: علاوه بر پرداخت معوقات سال گذشته 15 میلیارد تومان تسهیلات برای ساخت سایت آرامستان جدید سنندج با مساحتی بالغ بر 32 هکتار به سازمان آرامستان‌های سنندج اختصاص پیدا کرد.
شهردار سنندج ادامه داد: یکی دیگر از مشکلات شهر سنندج ساخت و سازهای غیر مجاز است که مشکلاتی را برای شهرداری به وجود آورده است.
صیدی با بیان اینکه بستر را برای مردم در ساخت اراضی قولنامه‌ای در مناطق حاشیه‌ای شهر فراهم کرده‌ایم، یادآور شد: پروانه ساخت و ساز در اراضی قولنامه‌ای مناطق حاشیه شهر سنندج صادر می‌شود.
یکی از اعضای شورای شهر سنندج نیز در این نشست بیان کرد: در حال حاضر قریب به 40 درصد زمین‌های سنندج اوقافی هستند و این نشان دهنده اهمیت وقف نزد اهل سنت است.
غریب سجادی گفت: مسئله وقف در شهر سنندج یکی از مهمترین بحث‌ها است که متاسفانه با جبهه‌گیری برخی از افراد روبه رو است.
وی به ساخت و سازهایی که اداره اوقاف در سطح شهر سنندج انجام داده است، اشاره کرد و اظهار داشت: بیشتر ساخت و سازهایی که اداره اوقاف انجام داده خلاف مقررات قانونی شهرداری است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield