عصر کرد

آخرين مطالب

با حضور چهار تیم؛

رقابت های تنیس روی میز لیگ منطقه چهار کشور در سنندج برگزار شد ورزشي

رقابت های تنیس روی میز لیگ منطقه چهار کشور در سنندج برگزار شد
  بزرگنمايي:

عصر کرد - سنندج - رقابت های تنیس روی میز لیگ منطقه چهار نوجوانان و جوانان کشور با حضور چهار تیم از امروز در سنندج برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، مسابقات تنیس روی میز لیگ منطقه چهار دختران کشور در دو رده سنی نوجوانان و جوانان با حضور چهار تیم در سنندج برگزار شد.
در این رقابت ها چهار تیم استان کردستان، ایلام، کرمانشاه و هیات تنیس شهرستان پاوه حضور دارند و به مدت دو روز و به صورت دوره ای در سالن خانه پینگ پنگ سنندج با یکدیگر رقابت خواهند کرد.
تیم استان کردستان با ترکیب ویان نوری، کانی شریعتی، کیانا شاطری، فردوس سلیمی، ساناز رحمتی، بیتا شریف پور و سارا فرهادیان با مربیگری پرستو چپری و سرپرستی غزال خشنودی میزبانی این دوره از رقابت های را برعهده دارد.
گفتنی است، رقابت های تنیس روی میز لیگ منطقه چهار در دو بخش دختران و پسران رده سنی نوجوانان و جوانان برگزار می شود که رقابت های بخش دختران از روز شنبه 23 شهریور ماه آغاز و عصر امروز با معرفی تیم برتر به پایان می رسد و رقابت های بخش پسران روزهای 26 و 27 شهریور ماه در سنندج آغاز خواهد شد و در پایان از هر منطقه یک تیم مستقیما به رقابت های لیگ برتر صعود خواهد کرد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield