عصر کرد

آخرين مطالب

1٦7 مقاله به همایش بین‌المللی گردشگری و توسعه ارسال شد مقالات

1٦7 مقاله به همایش بین‌المللی گردشگری و توسعه ارسال شد
  بزرگنمايي:

عصر کرد - سنتدج - 1٦8 مقاله به اولین همایش بین‌المللی گردشگری و توسعه که روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 10 و 11 مهر ماه جاری در دانشگاه کردستان برگزار می‌شود، ارسال شده است.

رئیس مرکز کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه کردستان روز چهارشنبه در حاشیه برگزاری اولین همایش بین‌المللی گردشگری و توسعه با محوریت چالش‌ها و راهبردها  اظهار داشت: این همایش با همکاری دانشگاه پلی تکنیک سلیمانیه در دانشگاه کردستان آغاز به کار کرده است.
خبات نسایی افزود: همایش بین المللی گردشگری و توسعه با محور سیاست‌های کلان و راهبردها در توسعه گردشگری، کسب و کارهای جدید و کارآفرینی گردشگری، مدیریت و برنامه‌ریزی گردشگری، بازاریابی گردشگری، گردشگری هوشمند و گردشگری پایدار برگزار می‌شود.
وی افزود: کردستان چند مزیت رقابتی در حوزه اقتصادی دارد که گردشگری یکی از آنهاست و به همین دلیل دانشگاه با محوریت گروه مدیریت برگزاری اولین همایش بین المللی گردشگری و توسعه را با همکاری دانشگاه پلی تکنیک سلیمانیه عراق تصویب کرد.
رئیس مرکز کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه کردستان اضافه کرد: با توجه به اینکه قطب گردشگری دانشگاهی ایران، دانشگاه علامه است، به همین دلیل سه سخنران کلیدی از این دانشگاه به همایش دعوت شده‌اند و در مجموع مدعوین افرادی تخصصی و صاحبنظر در این حیطه هستند.
وی ادامه داد: نبود درک علمی از گردشگری یکی از مشکلات عمده این حوزه در کردستان است متاسفانه درکی عامیانه و سطحی از این مهم دارند که دانشگاه کردستان با هدف حذف نگاه سطحی از گردشگری و جایگزین کردن نگاه علمی اقدام به برگزاری این همایش می کند.
نسایی از ارسال 167 مقاله به دبیرخانه همایش خبر داد و گفت: همچنین 9 کارگاه آموزشی نیز در این همایش برگزار خواهد شد.
وی اعلام کرد: 135 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه‌های مختلف کشور و همچنین اساتید و محققانی از عراق، ترکیه، نیوزیلند، فرانسه، ایتالیا و قبرس حضور دارند.
 


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield