عصر کرد

آخرين مطالب

فرمانده انتظامی کردستان:

نیروی انتظامی جلوه ای از تعهد،ایثار وشهادت در راه نظام است اجتماعي

نیروی انتظامی جلوه ای از تعهد،ایثار وشهادت در راه نظام است
  بزرگنمايي:

عصر کرد - سنندج - فرمانده انتظامی کردستان گفت: هفته نیروی انتظامی فرصتی است تا جلوه هایی از تعهد، ایثار، هوشمندی، فداکاری، شجاعت، شهامت و شهادت نیروهای مسلح در راه دفاع از نظام به نمایش درآید.

 سردار علی آزادی صبح شنبه در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی استان کردستان که به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد، اظهار داشت: لحظه به لحظه خدمت در یگان های نظامی و انتظامی فرصتی است برای خدمتگذاری به نظام، انقلاب و مردم که گاهی در دفاع از مرزها، گاهی در برخورد با ارازل و قاچاقچیان، گاهی در برخورد با مجرمان فضای مجازی و گاهی در برخورد با برهم زنندگان امنیت و آسایش جامعه رقم می خورد.
وی افزود: نیروی انتظامی نیرویی هوشمند و مقتدر است که همواره در راه پاسداشت این نظام استوار بوده و در کنار دیگر نیروهای مسلح کشور در مقابل متجاوزان و دشمنان انقلاب ایستادگی می کند و امروز نیز سعی دارد با استفاده از هوشمندی، شجاعت و تحول در استفاده از فناوری های نوین در برخورد با جرائم نوظهور عملکرد قابل قبولی از خود به جای بگذارد.
فرمانده انتظامی کردستان ادامه داد: خوشبختانه پلیس استان کردستان با قانونمندی، اقتدار و قاطعیت هر چه تمام تر در مقابل دشمنان، سوداگران و متجاوزان به حقوق مردم ایستاده است و در این راه با مردمداری و جامعه محوری سعی در ارتباط موفق با مردم داشته و موفقیت های بسیاری را نیز از همین راه به دست آورده است.
سردار آزادی یادآور شد: اجرای موفقیت آمیز طرح های امنیتی و ترافیکی در مراسم های ملی و مذهبی، افزایش 81 درصدی تماس های مردمی با فوریت های پلیس 110 و افزای 57 درصدی کشفیات مواد مخدر نمونه های بارز موفقیت های نیروی انتظامی در کردستان است.
وی بیان کرد: افزایش 102 درصدی دستگیرزی خرده فروشان مواد مخدر و افزایش 20 درصدی قاچاقچیان و افزایش 22 درصدی ارزش ریالی کالاهای مکشوفه قاچاق در طول سال جاری از دیگر موفقیت های نیروی انتظامی است.
فرمانده انتظامی کردستان گفت: همچنین در طول سال جاری با مشارکت و همراهی مردم کاهش 23 درصدی جانباختگان ناشی از حوادث رانندگی و تصادفات را شامل بوده ایم و 21 درصد نیز در بحث تخلفات کارکنان انتظامی شاهد کاهش بوده ایم.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield