عصر کرد

آخرين مطالب

نماینده ولی فقیه در استان کردستان:

امنیت و معیشت مردم باید همواره موردتوجه مسئولان باشد اجتماعي

امنیت و معیشت مردم باید همواره موردتوجه مسئولان باشد
  بزرگنمايي:

عصر کرد - نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان با اشاره به اینکه دو مسئله ایجاد امنیت و رسیدن به معیشت مردم بسیار حائز اهمیت بوده است، اعلام کرد: نظام اسلامی و دولت‌مردان و نیروهای امنیتی نظام باید هم به اقتصاد و معیشت مردم توجه ویژه‌ای داشته باشند و هم امنیت جامعه را فراهم کنند.

به گزارش ایسنا، آیت‌الله سید محمد حسینی‌شاهرودی، در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی که امروز، 13 مهرماه در فرماندهی انتظامی استان برگزار شد، اظهار کرد: یکی از اساسی‌ترین ارکان انقلاب، اسلامیت آن است.
وی با اشاره به اینکه ما انقلاب کردیم تا دین خدا را یاری کرده و حاکمیت خدا بر کشور و جهان را ترویج دهیم، افزود: قرآن کتاب هدایت و برنامه‌ریزی ماست و بر همین اساس برای نیروهای مسلح آیاتی از قرآن کریم سرمشق و الگو قرارگرفته است.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی بیان کرد: تلاش، پشتکار و فداکاری نیروی انتظامی در راه خدا، برای خدا و به نفع مردم و خدمتگزاری به مردم خلاصه می‌شود و برای اینکه مردم در آسایش بوده و دشمنان نتوانند مردم را از مسیر اصلی خود خارج کنند، نیروی انتظامی شب و روزش را برای این مسئله گذاشته است.
وی عنوان کرد: جهاد، مبارزه و تلاش کردن برای اجرای عدالت در راه خدا یکی از اصول نیروی انتظامی است و نمونه‌های آن را در سراسر کشور می‌توانیم ببینیم.
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان اعلام کرد: مجموعه نیروی انتظامی با تقدیم 13 هزار نفر شهید داده است تا امنیت جامعه، مرزها را فراهم کند و مردم در آسایش زندگی کنند.
وی افزود: حضور نیروی انتظامی بین مردم باعث آرامش و اطمینان خاطر است و حضور شبانه‌روز نیروی انتظامی موجب شده تا برای مردم در سطح جامعه مشکلی ایجاد نشود.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی ادامه داد: دشمنان چه در فضای مجازی و چه صحنه‌های اجتماعی در تلاش‌اند تا امنیت جامعه را از بین ببرند.
وی افزود: امنیت مسئله‌ای همراه با بندگی خدا بوده است و در سایه امنیت مردم به‌راحتی می‌توانند بندگی خدا را بجا آورند.
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان با اشاره به اینکه دو مسئله ایجاد امنیت و رسیدن به معیشت مردم بسیار حائز اهمیت بوده است، اعلام کرد: نظام اسلامی و دولت‌مردان و نیروهای امنیتی نظام باید هم به اقتصاد و معیشت مردم توجه ویژه‌ای داشته باشند و هم امنیت جامعه را فراهم کنند.
وی گفت: خداوند متعال به ما امنیتی داده که موجبات ناامیدی دشمنان کشور را فراهم کرده است و دشمنان جرأت قدم گذاشتن در خاک کشور را ندارند.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی تأکید کرد: نیروهای مسلح ما با ساقط کردن پهباد آمریکایی و توقیف کشتی انگلیس نشان دادند که دشمنان هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.
وی افزود: نیروهای مسلح انقلاب اسلامی به‌مثابه ید واحد هستند و دست رد را به سینه استکبار جهانی زده‌اند.
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان عنوان کرد: دشمن امروز با ایجاد جنگ اقتصادی به مقابله با کشور پرداخته که باراهنمایی‌های رهبر معظم انقلاب این توطئه دشمن نیز در حال شکست است.
وی در پایان یادآور شد: بر اساس بیان استراتژیست‌های خود دشمنان تمام توطئه‌های آنان علیه خودشان استفاده‌شده است و شکستی که از تحریم‌های اقتصادی ایران به آن‌ها واردشده با شرایط سخت تحریم در کشور قابل‌مقایسه نبوده است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield