عصر کرد

آخرين مطالب

رئیس سازمان سیما و فضای سبز شهرداری سنندج:

11 ست ورزشی و بازی کودکان در پارک های سنندج نصب می شود ورزشي

11 ست ورزشی و بازی کودکان در پارک های سنندج نصب می شود
  بزرگنمايي:

عصر کرد - سنندج - رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: با هدف ایجاد شور و نشاط و همچنین امکان ورزش در پارک های سطح محلات 11 ست ورزشی و بازی کودکان در حال نصب است.

 شرمین شریفی اظهار داشت: نصب وسایل ورزشی و ست بازی کودکان در پارک ها و تفرجگاه های محلات شهر تاثیر مستقیمی بر سلامت شهروندان به ویژه کودکان دارد.
وی افزود: در همین راستا و به منظور ایجاد اماکن تفریحی برای کودکان در سطح محلات و تامین رفاه حال شهروندان نصب ست های ورزشی و بازی کوکان در دستور کار این سازمان قرار گرفت.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از نصب 11 ست ورزشی بازی کوکان در محلات سطح سنندج خبر داد و ادامه داد: این ست های ورزشی با هدف ایجاد هیجان و نشاط در کودکان، به وجود آمدن محیط بصری زیبا و ایمن جهت بازی کودکان و ایجاد فضاهای تفریحی استاندارد و در دسترس نصب می شود.
شریفی یادآور شد: ست ورزشی و بازی کودکان در حوزه منطقه یک در شهرک 5 آذر و حاجی آباد و در سطح شهرداری منطقه دو در محلاتی چون فرجه، شهرک مولوی و نایسر نصب می شود.
وی بیان کرد: تپه کرباسی، شهرک سعدی، پارک کودک و پارک 28 دی در سطح شهرداری منطقه سه و سه راه پاوان و گریزه در حوزه بهاران به ست ورزشی و وسایل بازی کودکان تجهیز می شود.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: ست بازی کودکان شامل ست بازی پلی اتیلن دارای حداقل دو ایستگاه، یک تونل سرسره با تایید استاندارد و ایمنی مواد درجه یک است.
شریفی اظهار داشت: هزینه کرد اجرای خرید این ست های ورزشی و بازی کودکان 380 میلیون تومان بوده که از محل اعتبارات استانی تامین شده است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield