عصر کرد

آخرين مطالب

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کردستان:

بانک اطلاعاتی برای افراد پر خطر در کردستان تشکیل شده است اجتماعي

بانک اطلاعاتی برای افراد پر خطر در کردستان تشکیل شده است
  بزرگنمايي:

عصر کرد - سنندج - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کردستان گفت: بانک اطلاعاتی افراد پر خطر و داری سوء سابقه کیفری در معاونت پیشگیری از وقوع جرم استان کردستان تشکیل و در حال تکمیل است.

 رضا اعظمی در جلسه شورای پیشگیری از جرم استان با موضوع راهکارهای کنترل و کاهش خشونت، اظهار داشت: با توجه به اینکه مصوبات جلسات شورای پیشگری از جرم استان الزام آور است یکی از موضوعات مهمی که در راستای بحث پیشگری از جرم خشونت آمیز نرم مثل توهین و فحاشی و جرم های دیگر مثل ضرب و جرح لازم و ضروری است در این جلسات مطرح شود، پیشگری و کنترل جرائم مربوطه است.
وی با شاره به نقش آموزش و پرورش در خصوص پیشگری از جرم، افزود: آموزش و پرورش یکی از نهادهای بستر ساز فرهنگی است با کمک مشاورین دانشگاه ها راهکارهای را در زمینه کنترل و کاهش خشونت در جامعه ارائه دهند.
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری ادامه داد: راهکارهای ارائه شده بررسی، پالایش و همه دیدگاه ها مورد توجه قرار گرفت توسط مسئولین آموزش و پرورش اجرایی خواهد شد.
مدیرکل آموزش و پرورش کردستان هم در این نشست گفت:‌ طرح نظام مراقبت از دانش آموزان در 2 شهرستان کامیاران و سنندج اجرا شده است.
رشید قربانی با اشاره به هدف این طرح در پیشگیری از جرایم اظهار داشت:‌ از سال 96 این طرح به عنوان پایلوت در دو شهرستان اجرایی شده است اما در کامیاران اکنون جامعیت پیدا کرده است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield