عصر کرد

آخرين مطالب

رئیس سازمان صمت کردستان:

تعامل پلیس و اصناف باعث ایجاد امنیت بر بازار شده است اجتماعي

تعامل پلیس و اصناف باعث ایجاد امنیت بر بازار شده است
  بزرگنمايي:

عصر کرد - سنندج - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: با تعامل و مشارکتی که بین نیروی انتظامی به ویژه پلیس اماکن و اصناف وجود دارد شاهد برقراری امنیت قابل قبولی بر بازار هستیم.

 محمد دره وزمی پیش از ظهر دوشنبه در همایش پلیس، امنیت، اصناف که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در سنندج برگزار شد، اظهار داشت: مشکلات حوزه اصناف را نمی توان کتمان کرد اما امروز به برکت امنیت حاصل از تلاش مجموعه نیروی انتظامی که در جامعه حاکم بوده، این مشکلات کمتر از گذشته است.
وی افزود: همیشه تا زمانی که امنیت در یک منطقه وجوددارد از تلاش و فعالیت های شبانه روزی و خدماتی که نیروهای انتظامی به مردم ارائه می دهند، غافل هستیم اما وقتی که کوچکترین ناامنی را شاهد هستیم به یاد نیروی انتظامی می افتیم و اکنون نیز فرصتی است تا در این همایش از بیان مشکلات بگذریم و تنها از زحمات و تلاش های نیروی انتظامی قدردانی کنیم.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان ادامه داد: در سال های گذشته مشارکت نیروی انتظامی به ویژه پلیس اماکن با مجموعه اصناف بسیار مطلوب بوده و تعامل خاصی بین این مجمعه ها وجود دارد.
دره وزمی یادآور شد: اگر در حوزه اصناف، تولید و صنعت آرامش خاطر و امنیت روانی وجود نداشته باشد نمی توان بر رونق تولید و ایجاد کسب و کار امید داشت.
وی بیان کرد: در بحث برخورد با قاچاق کالا نیز خوشبختانه عملکرد نیروی انتظامی کردستان بسیار چشمگیر است هر چند که درخواست داریم با توجه به مسئله ذاتی که کردستان یک استان مرزی است و بحث قاچاق در آن وجود خواهد داشت در خصوص جابجایی برخی کالاها که ممنوع و حرام نیستند، سختگیری نداشته باشد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield