عصر کرد

آخرين مطالب

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی کردستان:

رسانه ها پیشگام در مدیریت بحران/اعتماد مردم سرمایه اصلی مهر است اجتماعي

رسانه ها پیشگام در مدیریت بحران/اعتماد مردم سرمایه اصلی مهر است
  بزرگنمايي:

عصر کرد - سنندج - رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی کردستان گفت: رسانه ها در زمان بحران می توانند با جریان سازی مثبت و یا منفی نقش تاثیرگذاری در کنترل بحران پیش آمده داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر ، سرهنگ علی لقایی ظهر امروز دوشنبه در جریان بازدید از دفتر سرپرستی خبرگزاری مهر در کردستان، اظهار داشت: یکی از مهمترین بحث های حوزه رسانه بحث امنیت، آرامش و جلب اعتماد مخاطبان است که خبرگزاری مهر بر اساس رویکرد و خط مشی تعریف شده خود همسو با نظام در حال حرکت است و در این حوزه موفق عمل کرده است.
وی افزود: خوشبختانه بیشتر رسانه های ما در بحث اطلاع رسانی های به موقع در زمان مسائل و بحران های مختلف نقش مهم خود را در تصمیم گیری های مردم ایفا کرده اند.
رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی کردستان ادامه داد: البته برخی از رسانه ها نیز هستند که خواسته و یا ناخواسته گاهی در عملیات های روانی نقش منفی را ایفا کرده و باعث شعله ور شدن بحران می شوند.
سرهنگ لقایی در بخش دیگری از سخنان خود به سامانه 197 و پاسخگویی به مطالبات مردمی اشاره کرد و یادآور شد: خوشبختانه در این حوزه عملکرد پلیس بسیار مثبت بوده و ارتباط خوبی بین مردم و مجموعه نیروی انتظامی برقرار است.
وی بیان کرد: برقراری این ارتباط باعث اعتمادسازی مردمی شده به طوری که روز به روز شاهد هستیم تماس های مردمی برای تقدیر از نیروهای انتظامی بیشتر از گذشته می شود.
رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی کردستان گفت: حاصل این اعتمادسازی نیز دوام، بقا و امنیت جامعه است که بدون شک بدون مشارکت مردم اتفاق نخواهد افتاد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield