عصر کرد

آخرين مطالب

جانشین فرمانده انتظامی کردستان:

اصناف در برقراری امنیت و آرامش روانی بازار نقش مهمی دارند اجتماعي

اصناف در برقراری امنیت و آرامش روانی بازار نقش مهمی دارند
  بزرگنمايي:

عصر کرد - سنندج - جانشین فرمانده انتظامی کردستان گفت: یکی از مهمترین نهادهایی که می تواند در بحث امنیت جامعه به ویژه در سطح بازار نقش موثری داشته باشد، اصناف هستند.

به گزارش خبرنگار مهر ، سرهنگ عباس مسعودی پیش از ظهر دوشنبه در همایش پلیس، امنیت، اصناف که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در سنندج برگزار شد، اظهار داشت: دو نعمت سلامت و امنیت نعماتی هستند که تا زمانی که در این زمینه ها با مشکل مواجه نشویم قدر آن را نمی دانیم.
وی افزود: پلیس وظیفه برقراری نظم و امنیت عمومی جامعه را بر عهده دارد اما باید به این مسئله توجه داشت که نهادهای دیگر نیز در برقراری این امنیت نقش مهمی دارند.
جانشین فرمانده انتظامی کردستان ادامه داد: یکی از مهمترین نهادهایی که می تواند در بحث امنیت و ایجاد آرامش روانی در سطح جامعه به ویژه بر روی بازار تاثیر گذار باشد، اصناف هستند که با تعانل و ارتباط با مجموعه نیروی انتظامی می توانند نقش خود را به خوبی در این حوزه ایفا کنند.
سرهنگ مسعودی یادآور شد: دشمنان به خوبی به نقش اصناف در حوزه امنیت واقف هستند و به همین دلیل جنگ اقتصادی را در چند سال گذشته به راه انداختند تا با برهم زدن آرامش بازار بتوانند کشور را با بحران مواجه کنند.
وی بیان کرد: خوشبختانه بیشتر اصناف ما همراه و همسو با نظام هستند و در این راه با پیروی از فرامین رهبری یکی پس از دیگری توطئه های دشمنان را خنثی کردند و در کردستان نیز نقش اصناف در ایجاد آرامش بازار به خوبی نمایان است.
جانشین فرمانده انتظامی کردستان گفت: پلیس همیشه در کنار مردم قرار دارد و اگر گاهی به برخی اصناف تذکرهایی را نیز می دهد در راستای ایجاد آرامش و برقراری نظم و امنیت در جامعه است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield