عصر کرد

آخرين مطالب

45 هزار مترمربع معابر شهری دیواندره لکه‌گیری و آسفالت شد اقتصادي

45 هزار مترمربع معابر شهری دیواندره لکه‌گیری و آسفالت شد
  بزرگنمايي:

عصر کرد - سنندج - سرپرست شهرداری دیواندره از انجام 45 هزار مترمربع لکه‌گیری و روکش آسفالت در معابر اصلی و خیابان‌های این شهر با استفاده از هفت هزار و 500 تُن آسفالت خبر داد.

پویا خداکرم زاده روز سه‌شنبه در نشست خبری اظهار داشت: لکه گیری و آسفالت خیابان 16 متری، آزادگان، محلات قدیمی و مهمتر از همه آسفالت خیابان 20 متری که هفت شهرک را به هم وصل می‌کند، تا هفته آینده انجام می‌شود.
وی افزود: برخورداری از آسفالت مناسب معابر و خیابان‌های شهر از خواسته‌ها و مطالبات به حق شهروندان از مجموعه مدیریت شهری است و می‌تواند یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک محله زیبا باشد که تأثیر زیادی بر منظر و سیمای شهری از نگاه شهروندان و مسافران داشته باشد.
سرپرست شهرداری دیواندره با بیان اینکه شهرداری نسبت به عمل به درخواست و مطالبه شهروندان مسئولیت دارد، اضافه کرد: شتاب بخشیدن در اجرای این طرح ها برای مدیریت شهری ضروری و حیاتی است.
خداکرم زاده یادآور شد: شهرداری از تمام توان خود در اجرای هر چه بهتر امور حوزه خدمات شهری استفاده می ‌کند تا اقدامات بهتر و مطلوب ‌تری انجام شود تا شهروندان در آسایش کامل از امکانات و زیرساخت‌های مناسب بهره مند باشند.
وی ادامه داد: 5 بوستان در داخل شهر نیز سیستم آبیاری سنتی شان به هانتر تبدیل شده که برای اجرای این طرح نیز پنج میلیارد ریال هزینه شده است.
خداکرم زاده به جدول گذاری و سنگ فرش معابر و پیاده رو سازی معابر شهری نیز اشاره کرد و گفت: 20 هزار متر سنگ فرش، 30 هزار مترمربع جدول گذاری، 10 هزار متر بتن ریزی و یک هزار و 500 متر دیوار حائل در پارک ملت و در خیابان های آزادگان، پارک ملت، جاده سلامت و شهرک سپاه انجام شده است.
سرپرست شهرداری دیواندره به پرداختی حقوق نیروهای شهرداری نیز اشاره کرد و افزود: حقوق کارمندان و نیروهای شهرداری به موقع پرداخت شده و با برنامه ریزی های انجام شده مشکلی تاکنون از نظر پرداخت حقوق نداشته‌ایم.
شهرستان دیواندره با جمعیت 80 هزار نفری در 95 کیلومتری شهر سنندج مرکز کردستان قرار دارد.
7353/9102


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield