عصر کرد

آخرين مطالب

شهردار جدید کامیاران انتخاب شد سياسي

شهردار جدید کامیاران انتخاب شد
  بزرگنمايي:

عصر کرد - سنندج - اعضای شورای اسلامی شهر کامیاران در جلسه انتخاب شهردار از میان کاندیداهای معرفی شده ولی وفایی را با هفت رای موافق به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب کردند.

رئیس شورای اسلامی شهر کامیاران روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: وفایی توانست در یک رقابت پنج نفره که رزومه آنها به شورای اسلامی ارسال شده بود با کسب هفت رای موافق هفت عضو شورا به عنوان شهردار این شهر انتخاب شود.
آزاد شیروانی اظهار داشت: وفایی برای طی مراحل قانونی انتصاب خود به فرمانداری شهرستان معرفی شده است.
وی با بیان اینکه از آغاز فعالیت این دوره شورا تاکنون 22 رزومه برای شهردار این شهر بررسی شده است اضافه کرد: در آخرین مرحله پنج رزومه بررسی شد که وفایی به دلیل داشتن مدرک مرتبط، بومی بودن، آشنایی کامل با مشکلات شهر، شورا باور بودن، توانایی و تجربه به عنوان شهردار انتخاب شد.
شیروانی یادآورشد: بعد از عزل کاوه کریمی شهردار سابق این شهر ناصر سلطانی به مدت 6 ماه سرپرستی شهرداری را بر عهده داشت که وی نیز از سوی استانداری به دلیل نداشتن مدرک مرتبط رد شد.
وفایی از اعضای دوره پنجم شورای اسلامی شهر کامیاران است و در صورت تایید صلاحیت و کسب عنوان شهردار از شورا کنار گذاشته می شود و عضو علی‌البدل جانشین او در شورا می‌شود.
شهر کامیاران با 55 هزار نفر جمعیت در 65 کیلومتری جنوب سنندج واقع شده است.
7349 / 3034


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield