عصر کرد

آخرين مطالب

750 میلیارد ریال اعتبار به اجرای طرح های اشتغال مددجویان استان کرمانشاه اختصاص یافت اقتصادي

750 میلیارد ریال اعتبار به اجرای طرح های اشتغال مددجویان استان کرمانشاه اختصاص یافت
  بزرگنمايي:

عصر کرد - کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان کرمانشاه گفت: در قالب بند ج تبصره 16 قانون بودجه سال 94 کل کشور 750 میلیارد ریال از اعتبارات قرض الحسنه بانک ها به اجرای طرح های اشتغال مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان اختصاص داده شد.

به گزارش ایرنا روابط عمومی کمیته امداد روز شنبه به نقل از سیامک پاکرو با تاکید بر اینکه این اعتبارات در قالب تسهیلات اشتغالزایی و مشاغل خانگی به مددجویان تحت حمایت پرداخت می شود پیش بینی کرد: با جذب این میزان اعتبار بیش از چهار هزار فرصت شغلی پایدار برای مددجویان تحت حمایت در استان ایجاد شود.
به گفته وی هم اکنون سهم هر یک از بانک های عامل استان کرمانشاه برای اعطای تسهیلات اشتغال به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد مشخص شده است.
پاکرو ادامه داد: سقف تسهیلات اشتغال پرداختی از منابع بانکی به مددجویان 200 میلیون ریال است که عدم نیاز به سپرده گذاری و قرض الحسنه بودن از مزایای این تسهیلات به شمار می رود.
وی تاکید کرد: مددجویان دارای مهارت و متقاضی دریافت تسهیلات اشتغال می توانند با مراجعه به دفاتر کمیته امداد در شهرستان ها از تسهیلات بانکی در راستای ایجاد اشتغال پایدار بهره مند شوند.
پاکرو همچنین یادآور شد: در سال گذشته بالغ بر 350 میلیارد ریال برای ایجاد سه هزار و 500 فرصت شغلی از منابع بانکی و امدادی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه پرداخت شده است.
مدیر کل کمیته امداد امام (ره) استان کرمانشاه در پایان خاطرنشان کرد: توانمندی اقتصادی خانوارهای مددجو از اهداف اصلی کمیته امداد به شمار می رود.
بیش از 150 هزار نفر از جمعیت دو میلیون نفری استان کرمانشاه زیرپوشش خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند.
8066


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield