عصر کرد

آخرين مطالب

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کردستان:

صیانت از مردم در برابر تهدیدات دشمن از اهداف پدافند غیرعامل است سياسي

صیانت از مردم در برابر تهدیدات دشمن از اهداف پدافند غیرعامل است
  بزرگنمايي:

عصر کرد - مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کردستان گفت: حفظ سرمایه ملی، صیانت از مردم در برابر تهدیدات دشمن، حفظ سرمایه زیرساخت‌ها، جامعه سالم، استحکام‌بخشی، مقاومت و بازدارندگی بارونق تولید ازجمله برنامه‌های هفته پدافند غیرعامل در کردستان است.

به گزارش ایسنا، محمدرضایی، امروز(17 مهر) در جلسه شورای پدافند غیرعامل که در سالن جلسات سازمان ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار کرد: هفته پدافند غیرعامل که از روز چهارشنبه هشت آبان آغاز و تا 14 آبان ادامه دارد، امسال با شعار "پدافند غیرعامل، مقاومت و بازدارندگی بارونق تولید" نام‌گذاری شده است.
وی به تشریح برنامه‌های هفته پدافند غیرعامل اشاره کرد و افزود: اولین روز هفته پدافند غیرعامل تحت عنوان حفظ سرمایه کشور با مشارکت مردم است که محور اساسی آن، منابع انسانی، آموزش، پژوهش، تولید علم، تبلیغ و تکرار و فرهنگ‌سازی است.
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کردستان، بیان کرد: حفظ سرمایه ملی، صیانت از مردم در برابر تهدیدات دشمن، حفظ سرمایه زیرساخت‌ها، جامعه سالم، استحکام‌بخشی، مقاومت و بازدارندگی بارونق تولید ازجمله برنامه‌های هفته پدافند غیرعامل در کردستان است.
رضایی با اشاره به روند برنامه‌های هفته پدافند غیرعامل، افزود: باید برای مصون‌سازی و پیشبرد اهداف پدافند غیرعامل در استان کردستان تلاش کنیم.
وی از تمام ادارات دولتی استان در برگزاری برنامه‌های هفته پدافند غیرعامل درخواست کرد که با هماهنگی‌های لازم و بدون تداخل، برنامه‌ها برگزار شود.
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کردستان، فرهنگ‌سازی پدافند غیرعامل را در سطح جامعه مهم دانست و گفت: نقش رسانه‌ها می‌تواند رسالت آنها را در راستای شناساندن پدافند غیرعامل دوچندان کند و سرعت فرهنگ‌سازی را بیشتر کند.
رضایی یادآور شد: بحث پدافند غیرعامل باید در خانواده‌ها جهت آشنایی، پیشگیری و احتیاط در کاهش آسیب‌پذیری بیشتر شود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield