عصر کرد

آخرين مطالب

رزمایش 40 سال مردمداری، امنیت و خدمت در سقز برگزار می‌شود سياسي

رزمایش 40 سال مردمداری، امنیت و خدمت در سقز برگزار می‌شود
  بزرگنمايي:

عصر کرد - سنندج - فرمانده سپاه ناحیه سقز گفت: رزمایش بزرگ بسیج «الی بیت المقدس» با شعار 40 سال مردمداری، امنیت و خدمت با شرکت نیروهای هفت گردان به مدت 36 ساعت در منطقه عمومی این شهرستان برگزار می‌شود.

سرهنگ یوسف معروفی عصر چهارشنبه در نشست خبری اظهار داشت: رزمایش روزهای پنجشنبه و جمعه 18 و 19 مهر ماه جاری با حضور 2 هزار بسیجی در قالب هفت گردان در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه هدف از این رزمایش سازماندهی نیروهای بسیج مردمی، آموزش های تدبین شده و آماده سازی نیروهاست، افزود: تاکتیک های دفاعی، امداد و نجات و تامین امنیت به صورت نمادین و محدودی که به محیط زیست هم آسیب وارد نکند در شهرستان سقز در قالب این رزمایش اجرا میشود.
سرهنگ معروفی با اشاره به اینکه در نحوه راهبرد و رویکرد سپاه نسبت به شرکت دادن بانوان در رزمایش ها تغییری انجام شده است، یادآور شد: یکی از این هفت گردان که برای رزمایش آماده شده، گردان کوثر ویژه بانوان در بخش امداد و نجات رزمایش است.
فرمانده سپاه سقز به سخنان سردار سلامی فرمانده کل سپاه که گفته است، سپاه پاسداران با مردم سپاه است و اگر مردم نباشد سپاه هم نیست، گفت: با توجه به توصیه سردار فرماندهی سپاه بیت المقدس استان کردستان احترام به مردم و خدمت به آنها در اولویت اصلی فعالیت نیروها قرار دارد.
سقز با بیش از 226 هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در 190 کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.
7345/9102


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield