عصر کرد

آخرين مطالب

انصراف ها ادامه دارد؛

تأیید انصراف نماینده دوره نهم قروه/کناره گیری دو داوطلب دیگر اجتماعي

  بزرگنمايي:

عصر کرد - قروه- موج انصرافی ها در قروه در حالی ادامه دارد که کناره گیری نماینده دوره نهم این شهرستان بعد از سه روز تأیید شد و رقابت برای 36 نفر دیگر همچنان پابرجاست.

به گزارش خبرنگار مهر ، از 42 داوطلب ثبت نام شده در حوزه انتخابی شهرستان های قروه و دهگلان تا کنون 6 داوطلب انصراف خود را به طور رسمی اعلام کرده و با این حساب عرصه رقابت برای 36 نفر دیگر باز است.
یکی از این داوطلبان انصرافی، نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی شهرستان های قروه و دهگلان بود که در روز نوزدهم آبان ماه انصراف مجازی خود را اعلام کرد اما به دلیل اینکه تأیید انصراف وی در سامانه انتخابات ثبت نشده بود از طرف ستاد انتخابات قروه تا روز بیست و یکم آبان این کناره گیری به طور رسمی شناخته نشد.
«حامد قادرمرزی» که در صفحه شخصی اینستاگرام و تلگرام خود نامه انصرافی از کاندیداتوری اش را منتشر کرد، دلیل این کار را چنین توضیح داد که: «امروز 19 آذر 98 از کاندیداتوری در انتخابات مجلس یازدهم انصراف دادم. اگر بخواهم دلیل استعفایم را در یک جمله خلاصه کنم این است که؛ بر این باورم که در حال حاضر جامعه ما توسعه پذیر نیست. حرفم از توسعه یافتگی نیست، بحثم توسعه پذیری است. امید که وضع مطلوب محقق شود.»
او همچنین در ادامه نوشته «ان شاءالله برآیند و پیامد برگزاری انتخابات پرشور با مشارکت بالا، گزینش بهترین کاندیدای موجود باشد؛ شخصی که بتواند در توسعه ملی و منطقه ای مؤثر واقع شود.»
«قادرمرزی» سپس چنین عنوان کرده که «اینجانب با توجه به شرایط کاری و مشغله های علمی ترجیح می دهم به تدریس در دانشگاه و تحقیقات علمی بپردازم و اینکه حتما تمایل قلبی بسیار زیادی به خدمت به مردم دارم و هیچ افتخاری را بالاتر از آن نمی دانم.»
او خطاب به حامیانش گفته که «دوستان خوبم که از استعفاا من گله مند و نگران هستند عرض می کنم که نه نمایندگی مجلس تنها راه خدمت به مردم است و نه انتخابات مجلس یازدهم پایان تاریخ. ما در مقابل جامعه مسئول هستیم و ایفای نقش مؤثر و مسئولیت مان تنها با حضور در مجلس محقق نمی شود. در دانشگاه هم می شود یک استاد خوب و مسئولیت پذیر بود و با ایفای نقشی موثر می توان در حد امکان به اهداف توسعه ای جامعه کمک کرد.»
با این احتساب از سه نفر داوطلب نمایندگان ادوار که در انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کرده بودند، در حال حاضر نام نماینده دوره های هفتم و هشتم مجلس و نماینده فعلی به چشم می خورد و با توجه به موج انصرافی ها در قروه باید دید این بار قرعه کناره گیری از یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به نام چه کسانی در می آید.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

از رقابت لیلا حاتمی و مریلا زارعی تا مدیری و تنابنده، در جشن حافظ 99 + عکس

اولویت، حفظ ایمنی شهروندان است

کودک بدحال سروآبادی با بالگرد به بیمارستان سنندج اعزام شد

شناسایی 200 کانون تجمع زباله گردهای پایتخت

بومی‌سازی کیت‌های تشخیص جهش‌های ژنتیکی در سرطان

‌ محققان ایرلندی: از دست دادن حس بویایی در جوانان کرونایی، بیشتر از میانسال هاست

علت مرگ ماه چهره خلیلی مشخص شد + عکس

آمار مبتلایان به کرونا در تهران افزایش می‌ یابد

دادگستری کردستان در برخورد با متجاوزین به حقوق بیت المال خط قرمز ندارد

درخواست شهرداری برای برخورد با بازار غیر قانونی فروش حیوانات

خطر خشک‌سالی بیخ گلوی قروه

110 میلیارد ریال برای جابجایی جاده جایگزین سقز به مریوان اختصاص یافت

شهرآفتاب تخصصی می شود

تدفین 50درصد متوفیان کرونایی در بهشت زهرا

بوستان ابریشم؛ 10 میلیارد تومان از تملک تا اجرا

امکان تجزیه پلاستیک و تولید سوخت با کاتالیست نانواسفنجی

کشف روشی برای بازگشت حس بویایی مبتلایان به کرونا

​تصویب افزایش حق مسکن کارگری در کمیسیون اقتصادی دولت

شاید باور نکنید، اما این دردانه خلیج فارس، اکنون پذیرای 750 راس آهو است که در مناطق تحت حفاظت زندگی می کنند.

تحولات ورزشی پسا کرونا، استراتژی اصلی سازمان منطقه آزاد کیش

مهار آتش در بیمارستان نفت در خیابان حافظ + عکس