عصر کرد

آخرين مطالب

شهرداری تهران

حضور زنان در پست‌های مدیریتی به افغانستان در پشت سر گذاشتن نگاه طالبانی کمک می‌کند

عصر کرد - شهر: معاون خدمات شهری کابل ضمن بازدید از غرفه شهرداری تهران در نخستین نمایشگاه اختصاصی-تخصصی نمایشگاه خدمات شهری، حمل‌ونقل و ماشین‌آلات وابسته ایران در افغانستان، بر اهمیت حضور زنان در مدیریت شهری تأکید کرد و عزم کابل را در توسعه روابط با شهرداری تهران جدی دانست.

تقدیر فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران از مدیریت شهری منطقه ۲۲

عصر کرد - عملیات نمادین آبی و خاکی والفجر ۸ با اجرای یک رزم‌نمایش عملیاتی توسط نیروهای بسیجی گردان عمار یاسر بازنمایی و همزمان با افتتاح نمایشگاه دفاع مقدس در حاشیه دریاچه شهدای خلیج ‌فارس برگزار شد.

از مترو و اتوبوس خسته شدم

عصر کرد - عزت الله مدبر از مترو، اتوبوس و خودرو خسته شده است و برای همین دوچرخه را انتخاب کرده است. در این قسمت از قرار سه شنبه‌ها روایت یک دوچرخه سوار دیگر را ببینید.

همایش "روز جهانی بدون خودرو" امروز در مرکز شهر تهران برگزار می شود

عصر کرد - همزمان با فرا رسیدن روز اول مهر که مصادف با ۲۲ سپتامبر " روز جهانی بدون خودرو" است؛ همایش ویژه ای در نخستین با رعایت پروتکل های بهداشتی در خیابان کاشان واقع در منطقه ۱۱ برگزار خواهد شد.

زعفرانیه در شمال تهران، "محله دوستدار کودک" شد

عصر کرد - محله زعفرانیه به لحاظ پتانسیل های زیر ساختی و سطح مشارکت شهروندی به عنوان محله پیشنهادی در اجرای طرح "محله دوستدار کودک" در شمال تهران انتخاب شد.

راه‌اندازی کسب‌وکار محلی هوشمند در قلب تهران

عصر کرد - معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهری منطقه ۱۲ از آغازبه‌کار رسمی کسب‌وکارهای خانگی آنلاین در محلات قلب تهران به منظور توانمندسازی جامعه محلی خبر داد.

هفته تهران با نکوداشت شمیران آغاز و با گرامیداشت ری به پایان می رسد

عصر کرد - شهر: رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران برنامه های شهرداری در هفته تهران از ۱۲ تا ۱۸ مهر اعلام کرد و گفت که هفته با آیین نکوداشت شمیران آغاز و با آیین نکوداشت ری به پایان می رسد.

روز جهانی بدون خودرو همراه با فرماندهان بسیج در منطقه ۱۶ رکاب زده شد

عصر کرد - پیمان پورنصر شهردار منطقه ۱۶، اظهار داشت: پویش سه شنبه های بدون خودرو حدود ۵ سال است که در کشور عزیزمان ایران فعال است و شهرداری منطقه ۱۶ نیز به عنوان یکی از دستگاه های حمایتی اقداماتی در این خصوص داشته که برنامه امروز یکی از این اقدامات است.

افتتاح ۱۳۰۰ متر مسیر دوچرخه سواری پایدار در منطقه ۱۷

عصر کرد - شهردار منطقه ۱۷ تهران در جریان رکابزنی در روز جهانی بدون خودرو که با افتتاح ۱۳۰۰ متر مسیر دوچرخه سواری پایدار همراه بود گفت: تعمیم استفاده از دوچرخه از برنامه های مهم شهرداری منطقه ۱۷ است که قصد داریم همچنان با گسترش مسیرهای دوچرخه سواری امن به این اتفاق کمک کنیم.

سفرا پا به رکاب شهردار تهران

عصر کرد - همزمان با روز جهانی بدون خودرو، امروز چندی از سفرای کشورهای خارجی همراه پیروز حناچی، شهردار تهران مسیر پارک لاله تا پارک شهر را با دوچرخه طی کرده و به مناسب هفته دفاع مقدس از موزه صلح بازدید کردند. صحبت‌های شهردار و سفیر سوئیس در این مراسم را تماشا کنید.

اتومبیل خود را در پارکینگ قرار دهید و به روز جهانی بدون خودرو بپیوندید

عصر کرد - شهر: زمانی که چهار چرخ نخستین اتومبیل در خیابان‌ها روی زمین چرخید، جهان رابطه‌ای عاشقانه و تنفرآمیز با این وسیله نقلیه برقرار کرد. عاشقانه از جهت طی کردن مسیر در زمانی کوتاه و بدون خستگی و تنفرآمیز هم از جهت معایبی بی‌شمار.

شهروند و همشهری وارد بورس می شوند

عصر کرد - شهر: دویست و سی و هشتمین جلسه شورای شهر تهران امروز سه شنبه – اول مهر- در حالی برگزار شد که اعضای شورای شهر به فوریت دو طرح شهرداری تهران درباره «برنامه عملیاتی افدامات و زمان بندی اجرایی جهت عرضه سهام شرکت های خدماتی کالای شهروند و همشهری دربازار سرمایه» و همچنین «برنامه تحقق شهر بیدار» در تهران رای مثبت دادند.

۵۰ درصد تهرانی ها از خودروی شخصی استفاده می کنند

عصر کرد - شهر:هم اکنون ۵۰ درصد شهروندان از خودروهای شخصی استفاده می کنند و ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و اجتناب از سفر با خودرو در شهر می تواند بارقه امیدی در این زمینه باشد.

شهردار تهران در صدد احیای هویت شهری است

عصر کرد - شهر: رئیس کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران گفت: پیروز حناچی درصدد احیای هویت شهری است او مدیری است که به دنبال ایجاد آرامش و آسایش شهروندان و انطباق برنامه های شهری با اهداف محیط زیستی است.

شهردار تهران زنگ دانش آموز شهید را نواخت

عصر کرد - شهر: ۳۶ هزار دانش آموز در طول هشت سال جنگ تحمیلی شهید شدند که از این تعداد سه هزار و ۹۵۰ دانش آموز در بهشت زهرا آرمیده اند و امروز شهردار تهران برای گرامیداشت یاد و خاطره آنها زنگ دانش آموز شهید را نواخت.

تحقق سهم یک درصدی دوچرخه از حمل و نقل عمومی

عصر کرد - شهر: شهرداری تهران در نظر دارد سهم دوچرخه از حمل و نقل عمومی را تا پایان سال جاری به یک درصد افزایش دهد. این رقم در ابتدای این دوره مدیریت شهری نیم دهم درصد بوده و قرار است در دوره ای پنج ساله به چهار درصد افزایش پیدا کند.

تهران با روز جهانی بدون خودرو همراه شده است

عصر کرد - خیلی پیش‌تر از این، تهران را بیش از آنکه بتوانیم تصور کنیم، پذیرای مدهای متنوع حمل‌ونقل بود. طی دهه‌های ۲۰، ۳۰ و ۴۰، تعداد دوچرخه‌ها خیلی بیشتر از تعداد اتومبیل‌ها و موتورسیکلت‌ها بود، به طوری که می‌توان گفت خیابان‌ها در واقع در قرق دوچرخه‌ها بودند و با نسبتی بسیار بزرگ، وسیله اصلی تردد در شهر به حساب می‌آمدند. صدای غالب در معابر و کوچه‌ها، نوای چرخیدن زنجیر چرخ و نیروی غالب پاها، به ‌جای پدال روی رکاب فشار وارد می‌شد.

ثبت نام ۲۶۰۳ نفر در آزمون جذب دستیار مدیران شهرداری تهران

عصر کرد - شهر: معاون شهردار تهران از ثبت نام دو هزار و ۶۰۳ نفر از واجدین شرایط در آزمون جذب دستیار مدیران شهرداری تهران خبر داد و گفت: در این فرآیند ۲۶۵ نفر دستیار برای ۱۲۰ جایگاه شغلی مدیریتی به کار گرفته خواهند شد.

تهران؛ شهر پر ستاره

عصر کرد - معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری با اشاره به چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس و زنده نگه داشتن یاد و نام شهدای هشت سال دفاع مقدس، از اجرای برنامه‌های فرهنگی هنری با عنوان «شهر پر ستاره» به مناسبت هفته دفاع مقدس در مراکز فرهنگی هنری این سازمان خبر داد.

نخستین نمایشگاه خدمات شهری در کابل گشایش یافت

عصر کرد - شهر:نخستین نمایشگاه تخصصی نمایشگاه خدمات شهری، حمل‌ونقل و ماشین‌آلات وابسته ایران در افغانستان صبح سه‌شنبه- یکم مهر ۱۳۹۹- با حضور شرکت‌های خصوصی ایرانی، شهرداری تهران و مقام‌هایی از دو کشور در کابل گشایش یافت.

روز جهانی بدون خودرو؛ روزی نمادین اما تاثیرگذار

عصر کرد - شهر: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران روز جهانی بدون خودرو را روزی نمادین اما تاثیرگذار دانست که هدف آن کاهش تعداد خودروهای شخصی و بهبود شرایط زیستی است.

همراهی سفرای خارجی با شهردار تهران در پویش سه شنبه های بدون خودرو

عصر کرد - شهر: دوچرخه سواری نخستین سه شنبه پاییز سال ۱۳۹۹ شهردار تهران با روز جهانی بدون خودرو و آغاز هفته دفاع مقدس مصادف شد. به همین مناسبت حناچی مسیر بوستان لاله تا پارک شهر را به مقصد موزه صلح با همراهی چند سفیر ساکن در تهران رکاب زد.

ممنوعیت تردد خودروها در خیابان کوشا

عصر کرد - در روز جهانی بدون خودرو، ورود خودروها به خیابان کوشا در منطقه سه ممنوع شد و هیچ خودرویی اجازه تردد در این خیابان را ندارد.

رزم نمایش عملیات والفجر ۸

عصر کرد - همزمان با سالروز آغاز جنگ تحمیلی، رزم نمایش آبی خاکی عملیات والفجر ۸ دوران دفاع مقدس در دریاچه شهدای خلیج ‌فارس تهران دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ بازسازی شد. این رزمایش تا روز جمعه ۴ مهر اجرا می‌شود.

شهرداری که پای ثابت «سه‌شنبه‌های بدون خودرو» است

عصر کرد - شهر: پیروز حناچی، نخستین شهردار تهران است که از تلاش برای جا انداختن فرهنگ استفاده از حمل و نقل عمومی و بویژه دوچرخه فرو نگذاشت و همیشه پای ثابت پویش «سه‌شنبه‌های بدون خودرو» است.

دست در دست هم دهیم تا صدای پرندگان در شهر شنیده شود

عصر کرد - شهر: روز جهانی بدون خودرو با هدف کاهش آلودگی هوا و صوتی و همچنین جلوگیری از ابتلای شهروندان به بیماری‌های قلبی، دیابت، فشار خون و سرطان برگزار می‌شود و به اعتقاد یک پژوهشگر محیط زیست فرصتی است برای تغییر سبک زندگی.

فرصتی برای تعاملات اجتماعی و قدرشناسی زیبایی‌های شهر

عصر کرد - دهه ۱۹۵۰-۱۹۶۰ میلادی، زمانی بود که مالکیت و استفاده هرچه بیشتر شهروندان از اتومبیل شخصی یکی از نشانه‌های پیشرفت اقتصادی و یکی از شاخص‌های مدرنیته به حساب می‌آمد. شهرها و کشورها از یکدیگر در گشودن راه‌ها و بزرگراه‌ها سبقت می‌گرفتند. گویی فناوری تولید انبوه خودرو، رویای سفری امن و راحت در حریم خصوصی خانواده، از مبدا خانه تا هر مقصد دور و نزدیک، در هر زمان دلخواه شبانه روز را برای اقشار وسیعی از جوامع محقق ساخته بود. دیری نگذشت که این موج نیرومند کشور ما را نیز درنوردید. بسیاری از شهرهای تاریخی ما در شکافتن بافت‌های ارزشمند مسکونی، بازارها و بناها برای گشایش مسیرهای اتومبیل‌رو، تأمل و تردیدی به خود راه ندادند. گویی محبوبه تازه به میدان آمده علاوه بر قابلیت تحرک و همه خوبی‌های دیگر، منزلت اجتماعی دارنده را نیز در تراز بالاتری تعریف می‌کرد. این‌همه جاذبه، دیگر جایی برای تردید و مقاومت باقی نمی‌گذاشت.

نمایش دفاع مقدس در قلب فرهنگی پایتخت

عصر کرد - به مناسبت شروع هفته دفاع مقدس و با هدف آشنایی نسل جوان با دستاوردهای هشت سال جنگ تحمیلی و معرفی شهدا و بیان رشادت های رزمندگان اسلام، شهرداری منطقه ۶ برنامه های ویژه ای پیش بنی کرده است.

عده ای ناخواسته در تلاشند شهرداری را از عملگرایی به شعارزدگی سوق دهند

عصر کرد - شهر: برخی حملات به شهرداری تهران به دلیل عملکردها و اظهارنظرهای سلیقه ای در مدیریت شهری است اما شهرداری به هجمه های غیرمنصفانه گروه های سیاسی به عملکرد خود، با تلاش بیشتر در خدمت خالصانه و مجدانه به مردم پاسخ می دهد.

نهاد شفافیت در تهران تأسیس شود

عصر کرد - شهر: اختتامیه جشنواره «تهران به روایت شفاف»، مسابقه تحلیل داده های سامانه شفافیت شهر تهران با حضور مشاور شهردار و رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران و عضو شورای شهر تهران به دلیل شرایط کرونا به صورت زنده از طریق پخش برخط آپارات برگزار شد.

پیام شهردار تهران به سفرای خارجی در ایران به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

عصر کرد - شهر: شهردار تهران به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس و روز جهانی صلح خطاب به سفرا، روسای نمایندگی‌های سازمان ملل متحد و سایر سازمان‌های بین‌المللی مقیم در ایران پیامی صادر کرد.

تهران، به شبکه شهرهای یادگیرنده یونسکو پیوست

عصر کرد - در پی فراخوان بین‌المللی یونسکو به‌منظور عضویت شهرهای مختلف جهان در پروژه شهرهای یادگیرنده و انجام تشریفات مربوط به این رویداد، شهر تهران به‌طور رسمی به عضویت این شبکه درآمده و گواهینامه رسمی آن به پیروز حناچی، شهردار تهران اعطا شد.

همکاری ۵۲ مرکز علمی در دوازدهمین جشنواره مجمع شهری تهران

عصر کرد - رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران در حاشیه مراسم تفاهم نامه علمی، پژوهشی و اجرایی این مجموعه با دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی از همکاری ۵۲ مرکز علمی، دانشگاهی و شرکت دانش بنیان در دوازدهمین جشنواره مجمع شهری تهران خبر داد.

ممنوعیت تردد خودرو در ٢٢ معبر شهر تهران

عصر کرد - با تأکید معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و همراهی پلیس راهور فاتب به منظور پاسداشت روز جهانی بدون خودرو و با هدف تشویق شهروندان به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، ترویج و توسعه‌ دوچرخه سواری و پیاده روی، در روز اول مهر ماه در اقدامی نمادین، هر منطقه از شهر تهران با مسدود کردن یک خیابان از ساعت ١٦ الی ١٨ و انجام برنامه های ترویجی در این حرکت بین المللی سهیم خواهند بود.

بازگشایی گره ترافیکی محور بهرامی؛ به زودی

عصر کرد - وعده تبدیل محور شهیدان بهرامی بعنوان یکی از اصلی ترین شاهراه های ارتباطی با بزرگراه آیت اله سعیدی به گذری ۳۵ متری و بازگشائی گره ترافیکی آن بزودی محقق می شود.

اسامی خیابانهای بدون خودرو اعلام شد

عصر کرد - شهر: تردد خودروها در ٢٢ معبر تهران فردا از ساعت ۱۶ تا ۱۸ همزمان با روز جهانی بدون خودرو ممنوع است.

نمایشگاه یاد یاران در منطقه ۷ برپا می شود

عصر کرد - شهردار منطقه ۷، از برپایی نمایشگاه یادیاران در میدان آیینی امام حسین (ع) و باغ موزه قصر، پایگاه‌ها و مساجد منتخب سطح منطقه همراه با ویژه برنامه‎های متنوع با رعایت کامل پروتکل‎های بهداشتی همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس خبر داد.

لازمه موفقیت کاپ؛ آموزش و مشارکت مردم

عصر کرد - شهردار منطقه ۲۲ در جلسه آسیب شناسی طرح کاپ در محله صدرا، بر لزوم همت و پای کار آمدن مدیران شهری و مشارکت مردم برای اجرای موفقیت آمیز این طرح تاکید کرد.

دوچرخه سواران می توانند معضل آلودگی هوای تهران را حل کنند

عصر کرد - شهر: ۲۲ سپتامبر هرسال در کشورهای جهان با عنوان روز جهانی «بدون خودرو » گرامی داشته می‌شود. شهروندان بسیاری از کشورها در این روز به صورت نمادین به جای استفاده از خودروی شخصی از وسایل حمل و نقل عمومی و دوچرخه استفاده می‌کنند. مدیر واحد توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک در ادامه از نحوه برگزاری این روز در شهر تهران می‌گوید.

ساير مطالب

فوق تخصص قلب و عروق: گلودرد بچه‌ها را جدی بگیریم

کشف علت پرخوابی خانم‌ها

آرام صحبت کردن سرعت انتقال کرونا را کاهش می‌دهد

ریاضیدان اجاره نشین برنده جایزه 3 میلیون دلاری ریاضی شد

واکنشی که گرمای مغز را نشان می‌دهد

اولین ایرانی که به فضا سفر کرده را می‌شناسید؟

سکوت در جهانی که از سخن گفتن باز نمی‌ایستد

گوگل برای بدن انسان "گوگل مپس" می سازد!

ویتامین C به افراد مسن کمک می‌کند توده عضلانی خود را حفظ کنند

استاد ایرانی دانشگاه "پنسیلوانیا" پیشرو در توسعه جهان فیزیک

آیا امکان دارد واکسن کرونا باعث ابتلا به کرونا و مرگ شود؟

چند دقیقه در کنار فرد مبتلا بمانیم کرونا می‌گیریم؟

دانشگاه واشنگتن: پروتیین‌های مصنوعی ویروس کرونا را مهار می‌کنند

ویروس کرونا ممکن است مستقیما به مغز حمله کند

ارتباط عجیب گرم شدن زمین و پیچیده شدن ویروس‌ها

آیا کووید-19 از طریق مدفوع منتقل می‌شود؟

نتایج امیدوارکننده واکسن کرونای یک شرکت چینی در برزیل

کوررنگی چیست؟/ وقتی رنگ ها ناپدید می‌شوند/ ویدئو

کوررنگی چیست؟/وقتی رنگ ها ناپدید می‌شوند/ ویدئو

حل مسئله ریاضی 2 هزار ساله

آسیب‌پذیرترین کودکان و نوجوانان در برابر ویروس کرونا

واکسن کرونای روسیه برای عموم مردم عرضه شد

پادتن شترسانان عفونت کرونا را در بدن متوقف می‌کند

طرح پشتیبان دانشجو در دانشگاه پیام نور کردستان اجرا می شود

رعب آورترین میراث کرونا در بدن بهبود یافتگان

واکسن چینی کرونا در بدن سالخوردگان پادتن تولید کرد

قیمت "واکسن آنفلوآنزا" اعلام شد

حمله به دستگاه تولیدمثل مردان، جدیدترین هدف کرونا

فعالیت 65 مدرسه و مرکز دانش آموزان با نیازهای ویژه در کردستان

جدیدترین علائم ابتلا به کرونای شدید؛ از فلج شدن صورت تا افتادن پلک‌ها

وجود غلظت بالای فلزات سنگین در تنباکوهای سیگار و قلیان ایران

خطرناک‌ترین علائم کرونا که پس از مشاهده باید سریعاً به بیمارستان مراجعه کرد

تحصیل 11هزار دانشجو در دانشگاه کردستان/4دانشکده جدید احداث می شود

بیش از سه‌هزار دانشجوی جدید در دانشگاه کردستان پذیرش می‌شود

چگونه با آرامش زندگی کنیم

سازمان جهانی بهداشت امیدی به واکسن کرونا ندارد

واکسن روسی کرونا آنتی‌بادی می‌سازد

پیش‌بینی زمان آغاز آلزایمر در مغز با بررسی کیفیت خواب

چه کسانی مقصران اصلی شیوع ویروس کرونا در جامعه هستند؟

دانشگاه کردستان در رنکینگ تایمز 200 پله صعود کرد

واکسیناسیون کرونا در مسکو از امروز شروع می‌ شود

روشی خلاقانه برای شناسایی مدارس آلوده به کرونا

واکسن کرونای آمریکا زودتر از موعد به بازار می‌آید

6 ساعت نگاه‌کردن به مانیتور معادل 25 دقیقه قرار داشتن در معرض نور شدید خورشید

امیدوارکننده‌ترین خبر برای یافتن واکسن کرونا

دستگاه‌های تهویه مطبوع، ناقل خطرناک ویروس کرونا!

ناگفته‌هایی از زندگی پروفسور حسابی

ابتکار جدید ژاپنی‌ها برای درمان بیماران کرونایی

ارتقای کیفیت شبکه شاد مهم ترین اقدام آموزش و پرورش در سال تحصیلی جدید است

سازنده دومین واکسن روسی کروناویروس نیز انتخاب شد

زادگاهتان میلیون‌ها سال قبل کجا بوده است!؟

ویروس کرونا خارج از بدن ما تکثیر می‌شود؟

کمبود فضای آموزشی مهم ترین دغدغه آموزش و پرورش مریوان است

کیست‌های رحم از کجا می‌آیند؟

دستگاه روسی ویروس کرونا را در هوا ردیابی می‌کند

5 مشکل گوارشی که می‌تواند نشانه ابتلا به کرونا باشد

دلیل مقاومت بیشتر زنان در برابر کرونا کشف شد

نشانه هایی که تغییرات اقلیمی را در کردستان تسریع می بخشد

آیا تغییرات اقلیمی در کردستان رخ داده است؟

کاهش خطر عفونت با کمک تار عنکبوت!

استفاده از داروی گربه‌ها برای درمان بیماران کرونایی

کروناویروس تا 3 هفته در مخاط بینی کودکان باقی می‌ماند

آیا ارتباطی میان سرماخوردگی و مصونیت در برابر ویروس کرونا وجود دارد؟

افراد 40 تا 60 ساله نسبت به جوانان خوشبین‌تر هستند

داروهای کاهش فشار خون چه تاثیری بر کرونا دارند؟

ایلان ماسک رابط مغز رایانه نورالینک را در خوک زنده رونمایی کرد

از دخترت یک قهرمان بساز!

مصرف منظم کلم ها، ضامن سلامت رگ‌های خونی

ویروس کرونا چه کسانی را به کام مرگ می‌کشاند؟

کشف عجیب‌ترین علامت ابتلا به کرونا

پیش‌بینی حمله قلبی با آزمایش بزاق در 10 دقیقه

انجام آزمایشات واکسن کروناویروس در سه کشور اروپایی

حقیقت نگران کننده درباره انتشار کرونا در هوا؛ 2 متر فاصله گذاری اجتماعی کافی نیست!

پیش‌بینی احتمال ابتلا به "اختلالات روانی" با آزمایش خون!

تفاوت مقابله سیستم ایمنی زنان و مردان علیه کووید-19

نجات‌یافتگان جوان سرطان سریعتر پیر می‌شوند!

استخراج فلزات باارزش باتری‌های مصرف شده با پوست پرتقال!

روش خلاقانه ژاپنی‌ها برای نابودی ویروس کرونا

کشف ماده از بین برنده ویروس کرونا در حشرات

آغاز تزریق واکسن کرونا دانشگاه آکسفورد به هندی‌ها

تاسیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای امور بین‌الملل در مریوان

391 نفر در آزمون ورود به حرفه مهندسان کردستان حضور دارند

دلیل ابتلای مجدد افراد به کرونا کشف شد

١١ هزار و ٧٠٠ آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای در کشور فعال است

خشکی دهان، دندان‌هایتان را می‌بلعد!

نیمی از روس‌ ها واکسن روسیِ کرونا را نمی‌ خواهند

آیا می‌دانستید پشه ها هم خطای دید دارند؟

ترمیم عصب‌های آسیب‌دیده با کمک آنزیم‌های مهندسی شده

مخوف‌ترین علائم کرونا که پس از بهبودی نیز از بین نمی‌رود

لحظه جالب بزرگترین فوران از جنس "نوشابه"/ ویدئو

دارویی که از وخامت حال بیماران کرونایی می‌کاهد

نبایدهایی که منجر به سفیدی زودرس مو می‌شوند

باکتری‌هایی که برای نجات جامعه خود "جیغ" می‌کشند!

دانشگاه علمی کاربردی کردستان جزو 10 دانشگاه برتر کشور است

روماتیسم را با مصرف این خوراکی‌ها، درمان کنید

یک سنگ فضایی قدیمی معمای عدم تقارن عجیب حیات را توضیح می‌دهد

ابتلای دوباره فردی به کرونا در فاصله 4 ماه

ویروس‌های تنفسی از طریق ذرات گرد و غبار موجود در هوا هم منتقل می‌شوند

چه کشورهایی در اولویت واکسن کرونا هستند؟

گرمایش زمین در کمتر از 30 سال، 28 تریلیون تن از یخ‌های قطبی را ذوب کرده است