عصر کرد

آخرين مطالب

وزارت رفاه

شجاعی برهان در مراسم معارفه سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: شفافیت و تکریم منابع انسانی شعار و محور عملکردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

عصر کرد - مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: شفافیت و تکریم منابع انسانی شعار و محور عملکردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

جزئیات افزایش نرخ سود تسهیلات اشتغال روستایی در اردبیل اعلام شد

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: نرخ سود تسهیلات آن دسته از صاحبان طرح های اشتغال روستایی که به صورت کامل به تعهدات خود عمل نکنند به 18 درصد افزایش می یابد.

پرداخت 143 میلیارد تومان تسهیلات به تعاونی های گلستان

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از پرداخت 143 میلیارد تومان تسهیلات به تعاونی های استان در قالب طرح های نوآوری، حمایتی کرونا، تسهیلات روستایی و رونق تولید خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی خبر داد: تحقق 12 هزار و 500 فرصت شغلی در استان مرکزی تکلیف شد

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: تحقق 12 هزار و 500 فرصت شغلی امسال در این استان تکلیف شده است و تمامی دستگاه‌های اجرایی متناسب با سال جهش تولید برای این مهم برنامه دارند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: کار در حوزه سلامت اداری موجب ارتقاء سیستم ، تغییر نگاه و نگرش مردم می شود

عصر کرد - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در اولین جلسه کمیته ارتقاء سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم گفت: کار در حوزه سلامت اداری موجب ارتقاء سیستم ، تغییر نگاه و نگرش مردم و ارائه خدمات با کیفیت می شود.

تاریخ عقدنامه ازدواج فرزندان برای دریافت وام ازدواج از اول فروردین 98 محاسبه می شود

عصر کرد - به اطلاع بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری می رساند با توجه به درخواست های مکرر عزیزان برای لحاظ کردن تاریخ عقد فرزندان بازنشستگان از ابتدای سال 1398 و دستور و تاکید مدیرعامل صندوق مبنی بر اجرایی شدن این درخواست، تاریخ عقدنامه فرزندان بازنشستگان، موظفین و همسر وظیفه بگیر برای دریافت تسهیلات ازدواج، از اول خرداد 98 به اول فروردین 98 تغییر یافت.

سرپرست ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی 3 استان منصوب شدند

عصر کرد - در راستای تحقق جوان گرایی، سرپرست ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اصفهان از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شدند.

پیام رهبر انقلاب به مناسبت آغاز به کار یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

عصر کرد - بسم الله الرّحمن الرّحیم والحمدلله ربّ العالمین و صلّی الله علی سیّدنا محمّد و آله الطّاهرین. امروز به هدایت و توفیق الهی یازدهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی آغاز میشود و پیشانیِ باشکوه و درخشان مردم‌سالاری اسلامی بار دیگر در برابر چشم جهانیان رخ مینماید. خداوند حکیم و قدیر را بر کمک به ملّت ایران در حرکت بی‌وقفه‌ی تشکیل مجلس قانونگذاری سپاس میگویم و از همّت و انگیزه‌ی ملّت عزیز تشکّر میکنم و به منتخبان ملّت که توانسته‌اند امید و اعتماد رأی‌دهندگان را جلب کنند تبریک میگویم.

شریعتمداری : همکاران درشرکت ملی نفتکش و کشتیرانی خط شکن دریاها درمقابله با قلدری نظام سلطه هستند

عصر کرد - محمد شریعتمداری ، وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی در حساب شخصی توئیتر خود نوشت : ‏احترام‌ من نثارهمکارانم دردریاها . آن روز ‌امام‌ (ره )دراندیشه ارتش بیست میلیونی بود امروز در تحقق آن مدافعان سلامت جانفشانی می کنند و همکاران ما درشرکت ملی نفتکش وکشتیرانی جمهوری اسلامی ایران ‎#خط شکن دریاها درمقابله‌باقلدری نظام سلطه در دوردست ها هستند و ازتهدیدنمی‌هراسند درودبر این ‎#ملت_قهرمان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان تاکید کرد: الزام دستگاه های اجرایی استان نسبت به ورود و ثبت اطلاعات اشتغال در سامانه رصد

عصر کرد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان با توجه به اهمیت موضوع و مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی و کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان مبنی برتجمیع آمار و اطلاعات به کار گمارده شدگان استان بر لزوم ورود دستگاه های اجرایی و ثبت اطلاعات اشتغال در سامانه رصد تاکید کرد.

مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال گلستان خبر داد: بهره مندی 625 فارغ التحصیل دانشگاهی از طرح کارورزی

عصر کرد - مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: در سال گذشته 625 دانش آموخته دانشگاهی از طرح کارورزی استفاده کردند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: اعتمادسازی اساس و بنیان کار روابط عمومی هاست

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: امروزه روابط عمومی در سازمان ها و دستگاهها، جدا از نقش و وظایف ثابتی که در عرصه اطلاع رسانی بر عهده دارد، می بایست اعتماد سازی را بیش از پیش مورد توجه قرار داد.

تاریخ عقدنامه ازدواج فرزندان از اول فروردین 98 محاسبه می شود

عصر کرد - به اطلاع بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری می رساند با توجه به درخواست های مکرر عزیزان برای لحاظ کردن تاریخ عقد فرزندان بازنشستگان از ابتدای سال 1398 و دستور و تاکید مدیرعامل صندوق مبنی بر اجرایی شدن این درخواست، تاریخ عقدنامه فرزندان بازنشستگان، موظفین و همسر وظیفه بگیر برای دریافت تسهیلات ازدواج، از اول خرداد 98 به اول فروردین 98 تغییر یافت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان خبر داد: رتبه نخست استان زنجان در شاخص نرخ مشارکت اقتصادی و نسبت اشتغال

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت:نرخ مشارکت اقتصادی جمعیت 15 ساله و بیشتر استان زنجان از رقم 7/46 درصد در سال 97 به رقم 1/49 درصد در سال 98 رسیده است که بر اساس آن ، استان زنجان در رتبه نخست کشور از حیث مشارکت اقتصادی قرار گرفته است.

مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی خبر داد:امکان دریافت آنلاین همه آگهی های ثبتی تشکل های کارگری و کارفرمایی

عصر کرد - مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از انجام همه آگهی های ثبتی تشکل های کارگری و کارفرمایی از طریق سامانه دریافت آنلاین محتوای آگهی های ثبتی روزنامه رسمی کشور خبر داد.

در کارگروه اشتغال استان کرمانشاه عنوان شد: تلاش برای اجرای سند توسعه اشتغال استان باید در راستای شعار جهش تولید باشد

عصر کرد - چهارمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمانشاه به ریاست بازوند استاندار کرمانشاه و با حضور هدایت حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی، حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری ، مدیران کل دستگاه های اجرایی، موسسات و بانک های عامل در سالن شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد.

ثبت نام کارفرمایان ایلام برای دریافت تسهیلات کرونایی آغاز شد

عصر کرد - مدیر اشتغال و کارآفرینی تعاون کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: ثبت نام کارفرمایان برای دریافت وام کرونایی در ایلام آغاز شده است و متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه کارا نسبت به آن اقدام کنند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعیی مازندران خبر داد: پرداخت وام به 13 رسته کسب و کار آسیب‌دیده از کرونا از خرداد ماه

عصر کرد - مدیرکل و رییس شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: پرداخت وام 12 درصدی به 13 کسب و کار آسیب دیده از کرونا به شرط حفظ اشتغال از خردادماه آغاز می‌شود.

بیش از 10 هزار نفر در استان بوشهر برای بیمه بیکاری ثبت نام کردند

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: تاکنون 10 هزار و 726 نفر از متقاضیان بیمه بیکاری ناشی از مشکلات اقتصادی کرونا در این استان در سامانه مربوطه ثبت نام کردند.

معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس:تقویت و توسعه کیفی تعاونی‌ها اولویت اصلی است

عصر کرد - معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس گفت: با توجه به شرایط کنونی اقتصاد استان تعاونی ها می توانند نقش و اثرگذاری مهم در اشتغال و تامین ارزانتر کالاهای مورد نیاز مردم را ایفا کنند.

رئیس دبیرخانه شورای عالی اشتغال وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی : سامانه تخصصی ناظربرای پایش برنامه های اشتغال وارد مرحله عملیاتی شد

عصر کرد - رئیس دبیرخانه شورای عالی اشتغال وزارت تعاون ،کارورفاه اجتماعی ازمرحله عملیاتی و اجرایی شدن سامانه" ناظر" به عنوان نخستین سامانه تخصصی نظارت و ارزیابی مصوبات، سیاست ها و برنامه های اشتغال در سطح ملی و استانی خبر داد.

سامانه استحقاق درمان تأمین اجتماعی ، جایگزین تاریخ اعتبار دفترچه‌های درمانی شد

عصر کرد - سالاری مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور دستور اداری به واحدهای اجرایی این سازمان در سراسر کشور ، حذف فرآیند تأمین اعتبار دفترچه درمانی و جایگزینی آن با سامانه استحقاق درمان را ابلاغ کرد.

اطلاعیه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در مورد مشمولین بیمه بیکاری

عصر کرد - به اطلاع می رساند تمامی مقرری بگیرانی که در اسفند سال 1398 بیکار شده اند ظرف 24 ساعت آینده پیامکی به شرح زیر دریافت می کنند : «متقاضی محترم،لطفا به محض دریافت این پیامک با مراجعه به سامانه «ثبت درخواست بیمه بیکاری» و در اسرع وقت( حداکثر 12 ساعت) نسبت به درج شماره حساب بانکی خود در یکی از بانک های تعیین شده در سامانه اقدام نمایید. بدیهی است مسئولیت اعلام صحت و سقم شماره حساب و انطباق آن با کد ملی بر عهده جنابعالی است.»

رییس بازرسی کار خراسان شمالی: امسال استقرار مسئول ایمنی در کارگاه های پر خطر الزامی می شود

عصر کرد - رییس بازرسی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: امسال، استقرار مسئول ایمنی در کارگاه های پر خطر بخصوص کارگاه های ساختمانی در قالب مدل خودبازرسی درون کارگاهی، الزامی می شود.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم خبرداد: صدور 42 گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی در سال 1398

عصر کرد - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: با تلاش همکاران اداره بازرسی کار، 42 گواهینامه صلاحیت ایمنی برای شرکتهای پیمانکاری استان قم در سال 98 صادر شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: روابط عمومی صدای واحد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

عصر کرد - نشست ویدئو کنفرانس وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مدیران کل و مسئولان روابط عمومی ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استانها برگزار شد.

آموزش و کارورزی 717 نفر دانش آموخته دانشگاهی در واحدهای تولیدی استان همدان

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان به اجرای طرح کارورزی برای فارغ التحصیلان جویای کار و کارفرمایان استان همدان در سال گذشته اشاره کرد و گفت: 717 نفر دانش آموخته دانشگاهی در واحدهای تولیدی استان همدان دوره کارورزی را سپری کردند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: روابط عمومی ها جریان اعتمادسازی در جامعه را تقویت کنند

عصر کرد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام با تاکید بر اینکه روابط عمومی ها جریان اعتمادسازی در جامعه را تقویت کنند، گفت: پاسخگویی مستمر به مخاطبان و کاهش فاصله میان مردم و مدیران کارکرد مهم و اصلی روابط عمومی در هر دستگاهی است.

کبیری در مراسم امضای تفاهم نامه با سازمان ملی بهره وری خبر داد: گسترش تعامل و همکاری های دو جانبه در زمینه ارتقا بهره‌وری حوزه تعاون

عصر کرد - سازمان ملی بهره‌وری ایران و معاونت امور تعاون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

​رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در استان مرکزی: مجوزهای کارآفرینی باید پیوست نیروی انسانی داشته باشد

عصر کرد - علی اوسط هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، بر «پیوست نیروی انسانی ماهر» برای صدور پروانه کارآفرینی در کشور تأکید کرد.

تشکیل شورای همکاری نهادهای انقلابی حمایتی با دولت در یاسوج

عصر کرد - نخستین شورای استانی همکاری نهاد های انقلابی حمایتی، عمومی و سازمان های مردم نهاد با دولت به ریاست استاندار کهگیلویه وبویراحمد و با دبیری اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی در سالن دولت تشکیل شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: کسب و کارهای حافظ نیروی کار در زمان کرونا حمایت می شوند

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر گفت: بنگاه‌هایی که در زمان شیوع بیماری کرونا کسب و کار خود را فعال نگه داشته و نیروی کارشان را حفظ کنند، از سوی دولت حمایت می شوند.

رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور در استان مرکزی: ضرورت ایجاد شورای صلاحیت حرفه‌ای در استان مرکزی

عصر کرد - رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور بر ضرورت ایجاد شورای صلاحیت حرفه ای و سنجش مهارت در استان مرکزی با تکیه بر ظرفیت نخبگان، اساتید و مربیان حوزه های مختلف تاکید کرد و گفت: این شورا می تواند توان مهارتی تمام مراکز تولیدی استان را ارزیابی و شناسنامه مهارتی لازم را برای هر بخش صادر کند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین خبر داد: بیش از 9 هزار بازرسی از واحدهای کار قزوین صورت گرفت

عصر کرد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: در سال گذشته 9 هزار و 795 بازرسی ادواری و موردی از واحدهای کار استان صورت گرفت که نسبت به مدت مشابه قبل 10 درصد افزایش داشته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: حمایت جامعه کارگری و کارفرمایی از طرح رزمایش مومنانه

عصر کرد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: به عنوان نماینده جامعه کارگری و کارفرمایی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی لرستان به عنوان متولی رزمایش کمک مومنانه که در اجرای دو مرحله این طرح در استان بی‌نظیر عمل کرده، حمایت خواهیم کرد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان: روابط عمومی ها خدمات انجام شده را با ابزارهای نوین اطلاع رسانی کنند

عصر کرد - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان در اولین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی ها از تلاشها و خدمات روابط عمومی های دستگاهها و بانکهای زیر مجموعه اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان که در عرصه اطلاع رسانی خدمات گسترده خانواده بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعالیت می کنند، تقدیر کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: پرداخت بیمه بیکاری به 37 هزار متقاضی آسیب دیده از کرونا

عصر کرد - مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی اصفهان اعلام کرد: پیش بینی می شود تا اواخر اردیبهشت بیمه بیکاری 37 هزار متقاضی بیمه بیکاری در استان اصفهان پرداخت شود.

ساخت بزرگترین پروژه گاوداری شرق کشور در شیروان آغاز شد

عصر کرد - عملیات اجرایی ساخت گاوداری 10 هزار راسی شیروان، بزرگترین پروژه گاوداری شرق کشور، به صورت ویدئوکنفرانس با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در روستای خرم‌آباد این شهرستان آغاز شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: موفقیت یک سازمان منوط به روابط عمومی قوی، قدرتمند و پویاست

عصر کرد - نشست ویدئو کنفرانس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی با مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران روابط عمومی استان ها با حضور شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

ساير مطالب

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: روابط عمومی ها باید به جایگاه واقعی خود برسند

بیش از 7 هزار کرمانشاهی مشمول بیمه بیکاری شدند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: ارتباطات مردمی و پاسخگویی در دوره کنونی قابل قیاس با گذشته نیست

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: روابط عمومی ها با ترسیم شفاف خدمات نقش مشاوره ای در تصمیمات استراتژیک دارند

سامانه استحقاق درمان تأمین اجتماعی ، جایگزین تاریخ اعتبار دفترچه‌های درمانی شد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد: سرمایه گذاری یک هزار میلیارد تومانی شستا در پروژه های دامداری صنعتی

شریعتمداری: روابط عمومی ها باید دوسویه ، گفت و گو محور با مردم و غیررسمی باشند+ فیلم

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: انتقال درست اخبار، سرمایه اجتماعی را افزایش می دهد

روابط عمومی ها و تحقق شعار محوری شفافیت و مبارزه با فساد/ محمد شریعتمداری

پرداخت 25 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در گلستان

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: پرداخت تسهیلات 10 میلیون ریالی به بازنشستگان برای خرید سهام ETF یکم

پیام تسلیت وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پی درگذشت حسین کاظم پور اردبیلی

رییس سازمان بهزیستی چگونگی جبران خسارت مهدهای کودک غیردولتی ناشی از کرونا را تشریح کرد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد: ساخت 87 هزار واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی در دولت فعلی

​شریعتمداری خبرداد:مذاکره برای ساخت 4 هزار خانه جدید ویژه خانواده های دارای دو معلول+فیلم

​شریعتمداری خبرداد:مذاکره برای ساخت 4 هزار خانه جدید ویژه خانواده های دارای دو معلول

تقدیر نماینده کارگران از کارفرمایان برای تامین اقلام بهداشتی

پیام تسلیت وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به وزیر اقتصاد

​آغاز ثبت نام از کارفرمایان و خویش فرمایان برای دریافت تسهیلات کرونا

پرداخت تسهیلات به تعاونی های تولید کننده محصولات مقابله با کرونا+ فیلم

پرداخت تسهیلات به تعاونی های فعال در مبارزه با کرونا+ فیلم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: اجرای آیین نامه ایمنی کارگاه های ساختمانی آمار حوادث را کاهش می دهد

در کارگروه اشتغال استان البرز مطرح شد: جهش شاخص‌های اقتصادی البرز در سال 98

تقدیر یونیسف از تلاش های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ارائه خدمات ضروری به ایرانیان

معاون توسعه کارآفرینی واشتغال : وبینارهای آنلاین تخصصی فناوری و صنایع فرهنگی در شرایط پسا کرونا برگزار می شود

معاونت امور تعاون و قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح تفاهم نامه همکاری امضا کردند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: کشاورزی یکی از اولویت‌های توسعه استان کرمانشاه است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم: قراردادهای سفید امضا در صورت اثبات در مراجع قضایی فاقد اعتبار است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: 63 هزار اصفهانی مشمول دریافت بیمه بیکاری هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان تاکید کرد: ضرورت استفاده از ظرفیت صدا و سیما برای آموزش و توانمندسازی تعاونگران

مدیرکل بازرسی کاروزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی : "ابطال آیین نامه مشاوران حفاظت فنی و خدمات ایمنی" رد شد

شجاعی برهان : تبادل مناسب اطلاعات دستگاه ها به روان سازی ارائه خدمات منجر می شود

با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی «مدیرکل دفتر بیمه‌های اجتماعی» منصوب شد

مهارت آموزی بیش از 2 هزار نیروی کار در استان همدان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان: 28 هزار کارگر ساختمانی تحت پوشش بیمه ای قرار دارند

70 میلیارد تومان سهم ایلام از تسهیلات اشتغال روستایی

تولیدی ترانسفورماتورسازی کوشکن واحد نمونه زنجان شد

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی بوشهر: خودکفایی در تولید علاوه بر ایجاد اشتغال های خرد به پیشگیری از آسیب های اجتماعی منجر می شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی خبر داد: خانه بهداشت کارگری سیمان ارومیه در میان برترین های کشور

تسهیلات 2 هزار و 284 طرح اشتغال روستایی در استان مرکزی پرداخت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: اقدامات لازم برای پیشگیری از کرونا در واحدهای تولیدی و صنعتی با جدیت انجام می شود

استاندار گیلان: حفظ نیروهای کارگری در ایام شیوع کرونا ستودنی است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران: جهش تولید در دستور کار تشکل‌های تعاونی قرار گیرد

مدیرکل تعاون, کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا حمایت می شوند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه : نحوه کمک های مؤمنانه به افراد نیازمنده هدفمند می شود

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: نقش و جایگاه تشکلهای کارگری موجب آرامش، افزایش بهره وری و امنیت شغلی کارگران خواهد شد

آمار مشمولان دریافت بیمه بیکاری در کهگیلیویه وبویراحمد اعلام شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین از تشکیل 44 تعاونی جدید در استان خبر داد

فعالیت بیش از 11 هزار کارگر ورزشکار در اردبیل

بازنشستگی پیش از موعد یک هزار و 500 کارگر لرستانی

جذب 438 میلیارد تومان اعتبار اشتغال روستایی در گلستان

سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد : فراخوان ثبت نام الکترونیکی از متقاضیان تأسیس مراکز خدمات بهزیستی (مثبت زندگی)

ابزارهای دانش برای ارتباط جهان / عیسی منصوری _ معاون توسعه، کارآفرینی و اشتغال

امهال اقساط مشتریان صندوق کارآفرینی امید جهت حمایت از کسب و کارها در اردبیل

شیرکانی در دیدار نمایندگان استان گلستان: منابع صندوق‌ بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر امانت است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان: توانمندسازی تشکلات کارگری و کارفرمایی ضروریست

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم: خودجوش بودن مردم در تولید ماسک نشان از روحیه جهادی دارد

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: سرمایه اصلی تعاون اعتماد مردم است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: سهم اشتغال در حوزه تولید در استان یزد 43 درصد است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: بنگاههای اقتصادی در ایام کرونا با حفظ اشتغال موجود به کار ادامه دهند

تفاهم‌نامه همکاری با سازمان ‌نظام‌ وظیفه عمومی خوزستان امضا می شود

نحوه بهره مندی واحد‌های کسب و کار از تسهیلات دوره کرونا در کرمانشاه اعلام شد

معاون توسعه کارآفرینی واشتغال : وبینارهای آنلاین تخصصی فناوری و صنایع فرهنگی در شرایط پسا کرونا برگزار می شود

معاونت امور تعاون و قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح تفاهم نامه همکاری امضا کردند

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی خبر داد: برگزاری نشست شورای عالی کار به منظور بررسی مولفه های مزدی حق مسکن

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: 500 بسته معیشتی تا پایان ماه رمضان در میان اقشار آسیب دیده کارگری توزیع می شود

تقدیر یونیسف از تلاش های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ارائه خدمات ضروری به ایرانیان

منصوری : وبینارهای آنلاین تخصصی فناوری و صنایع فرهنگی در شرایط پسا کرونا برگزار می شود

امضا تفاهمنامه همکاری بین معاونت امور تعاون و قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح

کارفرمایان زنجانی با به‌کارگیری افراد معلول از تسهیلات بهره‌مند می‌شوند

در جلسه گروه کارشناسی کارگروه تخصصی اشتغال خراسان رضوی: معین های اقتصادی عامل حفظ و پایداری بنگاه های اقتصادی هستند

احیا 172 واحد راکد طی سال 99 در اردبیل

کاهش آمار بیمه بیکاری در استان سمنان با اولویت‌قرارگرفتن تولیدات ترکیبی

کسب دو عنوان برتر ملی استان اردبیل در جشنواره امتنان

پیام وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی (ع) و روز اکرام

20 هزار کارگر در واحدهای تولیدی چابهار فعالیت می کنند

مدیرکل تعاون, کار ورفاه اجتماعی هرمزگان خبر داد: فرصت های شغلی در محلات آسیب پذیر ایجاد می شود

پیام قدردانی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از مقام معظم رهبری

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه "سی و یکمین جشنواره ملی قدردانی از کارگران: پیشنهاد افزایش حق مسکن دستمزد کارگران را به دولت می بریم

نحوه بهر ه مندی واحد های کسب و کار از تسهیلات دوره کرونا

در سی و یکمین جشنواره ملی قدردانی از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه : شریعتمداری از کارگران نمونه ملی سال 1398 تقدیر کرد + اسامی

به‌مناسبت هفته کارگر و پیگیری تحقق شعار سال انجام شد؛ ارتباط تصویری هفت مجموعه تولیدی با رهبر معظم انقلاب اسلامی

بحران کرونا و سازمان تامین اجتماعی / مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی

از سوی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و مدیران ارشد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ؛ گزارش حوزه های تخصصی به معاون اول رئیس جمهور ارائه شد

از سوی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و مدیران ارشد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شد ؛ ارائه گزارش حوزه های تخصصی به معاون اول رئیس جمهور

از سوی مدیران ارشد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صورت گرفت؛ ارائه گزارش حوزه های تخصصی به معاون اول رئیس جمهور

با حضور معاون اول رئیس جمهور: سامانه فرزندخواندگی رونمایی شد

پرداخت وام 2میلیون تومانی به صاحبان مشاغل بی ثبات/ ثبت نام از 13 رسته شغلی آسیب دیده از هفته آینده/ نمی توان از نقش جامعه کارگری به عنوان ستون فقرات تولید در کشور چشم پوشی کرد

آزادسازی سهام عدالت منجر به گسترش مالکیت مردمی در جامعه می‌شود/عرضه سهام شستا در بورس بزرگترین برنامه اقتصادی - اجتماعی دولت بوده است

پیگیری رفع مشکلات از موسسه خیریه بندرعباس / تولید روزانه هزار ماسک در موسسه خیریه بندرعباس

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در ستاد مدیریت بیماری کرونا: خدمات دولت را در مقابله با کرونا به آگاهی مردم برسانیم

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر:طرح‌های زودبازده گامی در مسیر تحقق جهش تولید است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران: خدمت به ورزش کارگری از اولویت های کاری است

شرط پرداخت مرحله پنجم تسهیلات اشتغال روستایی در اردبیل اعلام شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران در بازدید از شهرک صنعتی شمس آباد: در سال جهش تولید تلاش می کنیم از بحران کرونا عبور کنیم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: جهش تولید نباید یک لحظه تعطیل شود

استان سمنان جزو 10 استان برتر کشور در جذب تسهیلات اشتغال روستایی

ضرورت اجرای فازهای باقیمانده طرح ارتقای هتلینگ بیمارستان‌های زنجان

پیشگیری و کنترل بیماری کرونا با محوریت خانه های بهداشت کارگری در استان فارس

در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید زنجان عنوان شد: افزایش بیمه‌شدگان تامین اجتماعی نشان از رونق تولید دارد