عصر کرد

آخرين مطالب

وزارت رفاه

پیام شریعتمداری به مناسبت هفته دفاع مقدس؛ کارگران، با تقدیم هزاران شهید و جانباز، اجازه ندادند چرخ تولید کشور از حرکت باز ایستد

عصر کرد - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: کارگران، دومین قشر عظیمی بودند که با تقدیم هزاران شهید و جانباز، از یک سو درخت انقلاب را در مسیر رشد و بالندگی آبیاری کردند و از سوی دیگر با تلاش شبانه روزی خود نگذاشتند چرخ تولید کشور از حرکت باز ایستد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: رونمایی از سامانه‌های شفافیت، نمود بارز مبارزه با فساد است

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: رونمایی از سامانه های شفافیت در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نمود بارز مبارزه با فساد است.

سهم یک هزار و ۸۰۰ نفری زنجان از مشاغل خانگی

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از طرح توسعه مشاغل خانگی برای زنجان خبر داد و گفت: سهم استان زنجان از مجموع ۵۴ هزار و ۳۰۰ نفر هدفگذاری کشوری برای اجرای طرح توسعه مشاغل کسب و کارهای خانگی یک هزار و ۸۰۰ نفر است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: عزت و عظمت امروز ایران اسلامی مرهون و ثمره فداکاری‌های دوران دفاع مقدس است

عصر کرد - مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و آغاز هفته دفاع مقدس با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با نواختن زنگ مقاومت در شرکت تراکتورسازی کردستان در سنندج برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: شفافیت اساس اعتمادسازی در جامعه است

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با بیان این که شفافیت در هر فعالیتی تعیین کننده است و می تواند پایه های هر دولتی را تقویت کند، گفت: شفافیت اساس اعتمادسازی در جامعه است.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: تعاونی نسخه فوری حل اشتغال جوانان است

عصر کرد - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه معتقد است: اگر بخواهیم یک نسخه فوری برای حل اشتغال جوانان داشته باشیم این راه حل از طریق مسیر تعاونی امکانپذیر است.

سهمیه هرمزگان در اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی ۲۳۰۰ نفر تعیین شد

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: ۲ هزار و ۳۰۰ نفر سهیمه استان در اجرای طرح ملی توسعه مشاغال خانگی است که با هدف ایجاد اشتغال پایدار و تامین بازار مصرف اجرا می‌شود.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: برای تحقق عدالت اجتماعی در جامعه باید تلاش کنیم

عصر کرد - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با بیان این که برای تحقق عدالت اجتماعی باید در جامعه تلاش کنیم، گفت: تکمیل مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران شهرستان بافق و ابرکوه در سال جاری از پروژه های عمرانی این اداره کل است که در بهمن ماه افتتاح می شود.

مدیرکل بهزیستی استان البرز : نظارت دقیق ،مستمر و شفافیت راهکار موثر در پیشگیری از فساد و آسیبهاست

عصر کرد - مدیرکل بهزیستی استان البرز در نشست کمیسیون ماده ۲۶ بهزیستی استان با تاکید بر نظارت مستمر در فعالیت ها گفت: فقط با نظارت دقیق ، مستمر ، موثر و شفاف و با اشراف کامل برموضوعات است که می توان از پیش آمدن فساد جلوگیری کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: کمک به تامین اشتغال ایثارگران از رسالت‌های ماست

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان هدف از انعقاد تفاهم نامه مشترک با بنیاد شهید و امور ایثارگران را کمک به تأمین اشتغال ایثارگران عنوان کرد.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در آذربایجان غربی: باید تلاش کنیم با توسعه آموزش‌ها، تغییر را در جامعه رواج دهیم

عصر کرد - نخستین جلسه شورای مهارتی استان آذربایجان غربی با حضور اوسط هاشمی رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور ، شهریاری استاندار آذربایجان غربی و آمیان سرپرست اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی و جمعی از مدیران استانی در محل سالن جلسات استانداری آذربایجان غربی برگزار شد .

تشکیل ۷۱ شرکت تعاونی در هرمزگان

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: از شهریور ماه سال گذشته تاکنون ۷۱ شرکت تعاونی بامیزان سرمایه ثبتی ۴۳ میلیارد ریال و عضویت ۸۸۳ نفر و اشتغال ۶۳۸ نفر در استان تشکیل شده است.

از ظرفیت نمایندگان مجلس در جهت تسهیل امور مردم استفاده خواهیم کرد

عصر کرد - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، در پنجمین جلسه شورای هماهنگی مدیران زیر مجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در استان که به منظور تعامل و همفکری بیشتر با نمایندگان مجلس شورای اسلامی عضو کمیسیون اجتماعی و طرح مسائل و مشکلات موجود برگزار شده بود، گفت: از ظرفیت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جهت تسهیل امور مردم استفاده خواهیم کرد.

سال گذشته تعاونی های استان کرمانشاه بیش از ۱۲۰ میلیون دلار کالا صادرات داشتند

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: فرهنگ تعاون و رونق این بخش کمک بزرگی به توسعه استان خواهد کرد به طوری که سال گذشته تعاونی های استان بیش از ۱۲۰ میلیون دلار کالا صادرات داشتند.

ایتام مددجوی ایلام صاحب سرپناه می شوند

عصر کرد - مدیرکل بهزیستی ایلام گفت: ایتام مددجوی بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) در راستای اجرای تفاهم نامه چهارجانبه تامین مسکن صاحب خانه می شوند.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور: هدف‌گذاری برنامه‌ها باید بر اساس توانمندسازی باشد

عصر کرد - نهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی با حضور هاشمی رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و آمیان سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای دارالفنون شهرستان ارومیه برگزار شد.

۵۰ درصد تعهد اشتغال استان قزوین تحقق یافت

عصر کرد - معاون اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: دستگاه‌های اجرایی استان در سال جاری، ایجاد ۱۶ هزار و ۳۷۷ فرصت شغلی را هدف‌گذاری کرده‌اند که تا به امروز هشت هزار شغل معادل ۵۰ درصد آن محقق شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: توسعه مشاغل خانگی نقش مهمی در تحقق اهداف شعار امسال دارد

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: توسعه مشاغل خانگی نقش مهمی در تحقق اهداف شعار امسال دارد و حمایت بیش از پیش از مشاغل خانگی در فضای شیوع کرونا ضروری است.

جدی ترین چالش برای ارائه تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان تضامین بانکی است

عصر کرد - مدیرکل بهزیستی استان البرز در جلسه هماهنگی با بانکهای عامل ارائه دهنده تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان بهزیستی گفت : جدی ترین چالش برای ارائه تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان بهزیستی تضامین بانکی است که امیدواریم روسای بانک‌های عامل همکاری لازم را در این زمینه داشته باشند.

۱۷ تعاونی برتر استان سمنان تجلیل شدند

عصر کرد - ۱۷ تعاونی برتر استان سمنان با حضور معاون استاندار سمنان و جمعی از مسئولان استانی در سالن اجتماعات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی این استان تجلیل شدند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام:وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در عرصه ایجاد فضایی شفاف، موفق ترین وزارتخانه است

عصر کرد - مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تامین اجتماعی و فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام به همراه جانشین و معاونین تعاون و اشتغال اداره کل تعاون، با رییس و اعضای خانه مطبوعات استان ایلام دیدار کردند.

نقش رسانه های ارتباط جمعی در گسترش فرهنگ تعاون حائز اهمیت است

عصر کرد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: برای کمک به اطلاع رسانی گسترده به مردم به ویژه جامعه کارگری و کارفرمایی و گسترش فرهنگ تعاون و کار نقش رسانه های ارتباط جمعی حائز اهمیت است.

نزدیک به ۳ هزار نفر در خراسان شمالی متقاضی مسکن کارگری شدند

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: تامین مسکن کارگری در قالب طرح اقدام ملی برای تولید مسکن، در دستور کار دولت است که در این زمینه تاکنون ۲ هزار و ۷۰۴ نفر متقاضی شده‌اند.

افتتاح دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در یزد

عصر کرد - دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان یزد با حضور عماد تشکری سرپرست تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی یزد و مسئولان ارشد جهاددانشگاهی در این سازمان افتتاح شد.

ارائه تسهیلات ۶ میلیارد ریالی به تعاونی‌های تولید کننده ماسک و پوشاک بیمارستانی

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تعاونی‌هایی که در زمینه تولید ماسک و پوشاک بیمارستانی فعال بودند، ۶ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال تسهیلات دریافت کردند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه از پیش بینی بیش از ۴۷ هزار فرصت شغلی خبر داد

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: برای سال جاری ۴۷ هزار و ۳۰۸ فرصت شغلی به طور ناخالص برای استان پیش بینی شده که تاکنون ۲۳ هزار و ۲۰۰ مورد در سامانه رصد ثبت شده است.

بیش از ۱۱۵ میلیارد تومان تسهیلات کرونا در قزوین پرداخت شد

عصر کرد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از ابتدای شروع طرح تاکنون، ۱۱۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان تسهیلات کرونا به مشاغل و کسب و کارهای آسیب دیده از این بیماری در قزوین پرداخت شده است.

​معاون روابط کار از کاهش شکایات کارگری خبر داد

عصر کرد - معاون روابط کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به آمار شکایات کارگری در سه سال گذشته اظهارکرد: تعداد کل دادخواست‌های واصله در سال ۱۳۹۶، ۲۹۱هزار و ۵۱۹ مورد بوده که در سال ۱۳۹۷ به ۳۰۲هزار و ۱۷ مورد افزایش یافته و در سال ۱۳۹۸ نیز نرخ ثابتی داشته و معادل ۳۰۲ هزار و ۸۶۰ مورد بوده است. به عبارتی شکایات واصله از سال ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۷ فقط ۳.۴ درصد رشد داشته است.

معاون اشتغال وزارت کار از دو واحد تولیدی استان تهران بازدید کرد

عصر کرد - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای بررسی وضع موجود، رفع موانع تولید و نظارت بر نحوه انجام مصوبات ستاد پیشگیری از کرونا در محیط ‌های کارگری در شهرستان اسلامشهر حضور یافت و از دو واحد تولیدی بازدید کرد.

تقدیر نماینده ولی فقیه در لرستان از کمک شریعتمداری به سیل زدگان استان

عصر کرد - نماینده ولی فقیه در لرستان در دیدار با محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تلاش ها و مساعدت های وی در یاری رساندن به سیل زدگان استان قدردانی کرد.

۱۸۰ پرونده اشتغال خانگی در استان قزوین تشکیل شد

عصر کرد - معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۸۰ طرح اشتغال خانگی برای دریافت سه میلیارد و ۸۶۸ میلیون تومان تشکیل و به بانک‌های قزوین معرفی شدند.

بیش از ۳ هزار طرح در یزد تسهیلات کرونا دریافت کردند

عصر کرد - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: از ابتدای خرداد ماه تاکنون ۷ هزار و ۳۰۸ طرح از مشاغل آسیب دیده کرونا در سامانه کارا ثبت نام کردند که ۳ هزار و ۷۱۰ طرح، تسهیلات خود را دریافت کردند.

ساير مطالب

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: امروز جامعه نیازمند امید و آرامش است

بهزیستی استان مرکزی هفت هزار و 573 شغل پایدار ایجاد کرد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری:گام برداشتن در مسیر شفافیت و اعتمادسازی وظیفه همه دستگاهها است

انعقاد تفاهم نامه همکاری با هدف ایجاد شرکت‌های استارتاپی در البرز از طریق پروژه اشتغال مهارت محور

پیش بینی کاهش 2 و نیم درصدی نرخ بیکاری در استان کرمانشاه در سال 99

ثبت نام 4224 مسکن کارگری در ایلام

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: نظام پاسخگویی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با راه اندازی سامانه شفافیت ارتقا یافت

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تعاونی ها همپای دولت و بخش خصوصی می توانند به جهش تولید کمک کنند

شریعتمداری:وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی،کودکان محروم از تحصیل را شناسایی می کند تا به چرخه آموزش باز گردند

با حضور انصاری و شریعتمداری؛ تصویب شد؛ بودجه 515 میلیارد تومانی صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز

پیام شریعتمداری در پی درگذشت برادر رئیس کمیته ملی المپیک

اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص ارسال پیامک به سرپرست کودکان بازمانده از تحصیل 6 تا 11 سال

ایجاد 235 فرصت شغلی با بهره ‌برداری از 14 طرح تعاونی در استان همدان

امضای تفاهمنامه همکاری سه جانبه در زمینه توانمندسازی بانوان و اشتغال پایدار در گلستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: شورای هماهنگی مدیران زیباترین کار جمعی برای توسعه است

دستمزد و مزایای کارگران کوره پزخانه‌ها مورد بررسی قرار گرفت

میزان تسهیلات مشاغل خانگی در اردبیل اعلام شد

ساخت 4224 مسکن کارگری در مازندران

17 هزار خانوار پشت نوبتی در بهزیستی سیستان و بلوچستان وجود دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: زمینه اعتماد شفافیت است

اعتقاد و اولویت اصلی ما همراهی،همدلی، سلامت کاری و حرکت بر مدار قانون است

سه شرکت تعاونی هرمزگان به عنوان برتر ملی معرفی شدند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان از تدوین برنامه توسعه‌ای و ایجاد اشتغال در استان خبر داد

تمرکز الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی بر اولویت ها و مزیت‌های منطقه‌ای است

تفاهم نامه همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با سازمان بسیج کارگران خوزستان امضا شد

3 پروژه تعاونی در گلستان به بهره برداری رسید

پرداخت بیش از ٢6٠ میلیارد ریال تسهیلات کرونا در نیشابور

از 7 تعاونی برتر کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شد

هفتمین مرکز نو آوری و توسعه‌ بخش تعاون کشور در کرمانشاه افتتاح شد

توانمندسازی مددجویان تحت پوشش بهزیستی با افتتاح شرکت تعاونی پاک برگ شیرکوه یزد

اقدام موثر شریعتمداری پیرامون شفاف سازی مصداق واقعی مبارزه با فساد است

9 طرح تعاونی در استان زنجان به بهره برداری رسید

ثبت اطلاعات پرداخت‌های حمایتی، مبنای دریافت معافیت مالیاتی خیریه‌ها

افتتاح پانزدهیمن مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی در استان گلستان

با اجرای طرح اشتغال روستایی در اردبیل 3 هزار نفر مشغول به کار شدند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان منصوب شد

طرح طبقه بندی مشاغل برای تمام کارکنان پتروشیمی ماهشهر اجرا می شود

توضیحات شریعتمداری درباره همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و تامین اجتماعی

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: مهمترین اصل در تعاون، مردم محوری به جای سرمایه محوری است

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: ارائه خدمات صحیح و به موقع دستگاههای دولتی موجب افزایش اعتماد عمومی می شود

بخش تعاون ظرفیت ایجاد 10 هزار شغل در کرمانشاه دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: طرح اشتغال پایدار روستایی با محوریت بخش تعاون دستاوردهای مثبتی داشته است ​

پانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: شرکت های تعاونی از نقش برجسته ای در اقتصاد جهان برخوردارند

ایجاد 12 هزار فرصت شغلی در استان مرکزی هدف‎گذاری شد

متقاضیان راه اندازی کسب وکارهای خانگی در خوزستان دو هفته مهلت دارند

9 طرح تعاونی در استان زنجان به بهره برداری رسید

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی درگذشت آیت‌الله صانعی را تسلیت گفت

برای نخستین بار 22 تعاونی در کردستان به مرحله تعاونی های برتر راه یافتند

تعیین مرکز "فابای" البرز به عنوان شتاب‌دهنده طرح اشتغال مهارت محور

در دیدار با تعاونگران استان مازندران بر نقش مهم تعاونی‌ها در تحقق جهش تولید تاکید شد

پانزدهمین جلسه تجلیل از تعاونی ها برتر استان خراسان جنوبی برگزار شد

6 طرح تعاونی در قزوین افتتاح شد

تجلیل و تقدیر از تعاونی های برتر استان لرستان

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه خبر داد: 543 فرصت شغلی از محل پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی ایجاد شده است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: تعاون حس مسئولیت پذیری اجتماعی و اقتصادی را تقویت می کند

20 تعاونی برتر استان اردبیل تجلیل شدند

افتتاح نخستین مرکز نوآوری توسعه تعاون مازندران

تعاونی های برتر خوزستان معرفی شدند

آذربایجان‌شرقی با بیش از 4هزار تعاونی 5 درصد سهم کشور را به خود اختصاص داده است

طرح «توسعه مشاغل خانگی» توسط جهاد دانشگاهی در اردبیل اجرا می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: برگزاری الکترونیکی مجامع تعاونی‌ها به شفافیت کمک می‌کند

بهره برداری از 16 طرح جدید تعاونی و تقدیر از 12 تعاونی برتر در استان یزد

کارخانه آرد در شمال سیستان و بلوچستان پس از سالها تعطیلی به چرخه تولید باز می گردد

با حضور معاون امور اقتصادی وزارت تعاون و مدیرعامل صندوق بازنشستگی انجام شد: بهره برداری از پروژه «نهال، آب، اشتغال» در سیستان و بلوچستان

معاون امور اقتصادی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: ضرورت شکوفایی ظرفیت های استان سیستان و بلوچستان

مدیرعامل شستا در سیستان و بلوچستان خبر داد: ایجاد شغل برای یکهزار نفر در صنایع مس استان

ساخت دومین کارخانه لیچینگ مس کشور در سیستان و بلوچستان با مشارکت بانک توسعه تعاون

خانه امید بازنشستگان در زاهدان احداث می شود

افتتاح اولین مجموعه آب درمانی در سیستان و بلوچستان

عیسی منصوری در سیستان و بلوچستان: رسیدن به توافق تجارت آزاد با ولایت‌های همجوار استان تحولی عظیم در توسعه اقتصادی و اشتغالزایی منطقه دارد

نماینده زابل در سیستان و بلوچستان خبر داد: تأمین مالی واحدهای تولید استان با اولویت وِیژه در دستور کار بانک توسعه تعاون

افتتاح 383 طرح تعاونی در کشور با اشتغالزایی بیش از 26 هزار نفر

​ویژه هفته تعاون-جهانگیری: بخش تعاون ، علاوه بر تولید و ایجاد اشتغال،کشور را به آرمان ها و درآمدهای پایدار می رساند

شریعتمداری عنوان کرد:زمینه مشارکت ، عضویت و مالکیت کارگران در بخش تعاون را فراهم می کنیم

ویژه هفته تعاون - با حضور معاون اول رئیس جمهوری از تعاونی های برتر ملی تقدیر شد

ویژه هفته تعاون - معاون امور تعاون: توسعه بخش تعاون می ‌تواند بهترین الگوی درمان امروز اقتصاد کشور باشد

دلبری در جلسه شورای هماهنگی استان البرز: تعامل دستگاههای زیرمجموعه استان در جهت توسعه شفافیت خدمات ضروری است

تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون زنجان 200 درصد رشد یافت

معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: تعاونی‌های مسکن قزوین موفق در رفع نیاز مسکن شهری

مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌ اجتماعی زنجان: جهاددانشگاهی نقش ارزنده‌ای در توسعه مشاغل خانگی استان دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: بستر الکترونیکی تشکیل تعاونی‌ها فرصتی برای ایجاد برنامه‌ای منظم و شروع کسب و کاری قوی است

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: افزایش بهره وری و استفاده از منابع تولید راهکارهای تحقق جهش تولید است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان از کلنگ زنی پروژه 220 واحدی شرکت تعاونی مسکن در هفته تعاون خبر داد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: تعاون نسخه بی بدیل ایجاد اشتغال است

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی: قطعاً همه مردم قدردان زحمات و تلاش های شهیدان و مدافعان سلامت خواهند بود

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: تعاون حلقه اتصال اقتصاد به عدالت اجتماعی است

ثبت نام الگوی نوین طرح توسعه مشاغل خانگی در استان ایلام آغاز شد

تجلیل از 11 شرکت تعاونی برتر در پانزدهمین دوره تجلیل از تعاونی های برتر آذربایجان غربی

افتتاح 383 طرح تعاونی در کشور با اشتغال زائی بیش از 26 هزار نفر

مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی زنجان: کارآفرینان نقش مهمی در رشد و توسعه کشور دارند

همکاری مشترک اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و جهاد دانشگاهی البرز در توسعه مشاغل خانگی و خوداشتغالی

امسال 30 تعاونی راکد لرستان احیا می‌شوند

تشکیل 96 تعاونی و ایجاد فرصت اشتغال برای 1523 نفر در استان یزد

آغاز ثبت‌نام متقاضیان راه‌اندازی کسب و کارهای خانگی در چهارمحال‌وبختیاری

ارائه بیش از 6 هزار نفر دوره آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: تعاون راهکار برابری فرصت ها و تجمیع سرمایه‌های خرد است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی خبر داد: افتتاح 16 طرح تعاونی با اشتغالزایی 518 نفر در هفته تعاون

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: 20 درصد کل تعاونی های استان را زنان تشکیل می دهند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: با آموزش تخصص های مورد نیاز استان، دیگر نیازی به استخدام نیروی غیر بومی نداریم