عصر کرد

آخرين مطالب

سازمان حفاظت محیط زیست

پلنگ‌ها ۱۰ نوبت در شیروان رونمایی کردند

عصر کرد - رییس اداره حفاظت محیط زیست شیروان گفت: در ۶ ماهه نخست امسال ۱۰ نوبت حضور پلنگ در این شهرستان مشاهده و توسط شکاربانان به ثبت رسیده است.

حضور مشاوران جوان فرصتی برای بهره مندی از ظرفیت اجتماعی سمن های خراسان رضوی است

عصر کرد - مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی در نشست ماهانه و برخط با اعضای شبکه سمن های زیست محیطی استان گفت: از نگرانی های فعالان محیط زیست درحوزه تبعات زیست محیطی معادن، کمربند جنوبی،رودخانه حفاظت شده کشف‌رود و... مطلع هستیم و اطمینان می دهیم که کاهش تبعات زیست محیطی پروژه های اجرایی بر مبنای اصول توسعه پایدار در اولویت وظایف نظارتی و حاکمیتی مان قرار دارد و پیگیری می شود.

مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی خبر داد: افزایش توانمندی تفکیک پسماند در کلانشهر مشهد با طرح سیمپ

عصر کرد - مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی در آئین رونمایی از طرح جمع آوری هوشمند پسماندهای بازیافتی، طی سخنانی اظهار داشت: این طرح مکانیزه توان تفکیک پسماند را در کلانشهر مشهد به دوبرابر افزایش خواهد داد.

تشکیل کارگروه ویژه تسریع ساماندهی وضعیت پسماند سایت محمدآباد قزوین با دستور رئیس کل دادگستری

عصر کرد - کارگروه ویژه تسریع ساماندهی وضعیت پسماند سایت محمد آباد قزوین، با حضور رئیس کل دادگستری استان قزوین، دادستان عمومی انقلاب مرکزی استان قزوین، اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین، استانداری، شهرداری و دیگر دستگاه های ذیربط با دستور رئیس کل دادگستری استان قزوین تشکیل شد

بیش از یک‌هزار قطعه اردک سرسفید در تالاب‌های نقده مشاهده شد

عصر کرد - رییس اداره حفاظت محیط زیست نقده گفت: کارشناسان این اداره در مجموع بیش از یک‌هزار قطعه اردک سرسفید از گونه‌های در حال انقراض را در تالاب‌های درگه‌سنگی و سولدوز این شهرستان مشاهده کردند.

آخرین وضعیت کیفیت سوخت در کلانشهرهای کشور

عصر کرد - مدیرکل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست ضمن تشریح آخرین وضعیت کیفیت سوخت در کشور گفت: بر اساس آخرین نمونه‌برداری‌های انجام شده طی تابستان و اوایل مهر ماه، کیفیت سوخت کلانشهرها بر اساس استانداردهای یورو۴ بوده است.

نیروی انتظامی حافظ اقتدار و حشمت ایران

عصر کرد - رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در پیامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی، این نیروی خدوم را حافظ اقتدار و عظمت کشور توصیف کرد.

برای حفظ محیط زیست، هماهنگی و مشارکت بین دستگاهی لازم است

عصر کرد - مدیرکل دفتر مشارکت‌های مردمی و مسئولیت اجتماعی سازمان محیط زیست گفت: بهبود وضعیت محیط زیست کشور به آموزش‌های عمومی محیط زیست برای مخاطبان خاص وعام، با تقویت روحیه مطالبه‌گری اصولی و مشارکت اجتماعی، را می‌طلبد.

رییس کمیته پدافند غیرعامل و شورای پدافند زیستی اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی عنوان کرد: در هر حوزه ای نقاط آسیب پذیر پدافندی باید شناسایی و برای رفع آن اقدام شود

عصر کرد - کبری مدیرکل حفاظت محیط زیست استان با اشاره به آغاز هفته پدافند غیر عامل که از پنجم الی دوازدهم آبان سال جاری با شعار مقاومت فعال ،تاب آوری حیرت انگیز،ایران قوی در سراسر کشور برگزار می شود گفت: اداره کل حفاظت محیط زیست استان با توجه به ماهیت کاری خود و عهده دار بودن مسئولیت کمیته پدافند غیرعامل و شورای پدافند زیستی اقدامات خاصی برای گرامیداشت این هفته برنامه ریزی کرده که با همکاری پرسنل اداره کل، اجرایی و عملیاتی خواهد شد.

همزمان با هفته نیروی انتظامی،تفاهم نامه همکاری محیط زیست و  پلیس فتای خراسان رضوی به امضاءرسید

عصر کرد - مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: همزمان با هفته نیروی انتظامی، تفاهم نامه همکاری این اداره کل و پلیس فتای استان به امضاء رسید.

دانشگاه ارومیه مسوول ارزیابی ذخایر آرتمیای دریاچه ارومیه شد

عصر کرد - رییس پژوهشکده آرتمیا و آبزی‌پروی دانشگاه ارومیه گفت: ذخایر آرتمیای دریاچه ارومیه طی قراردادی که هفته جاری با اداره کل حفاظت محیط زیست استان منعقد شد، توسط متخصصان دانشگاه ارومیه ارزیابی می‌شود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر: اعتبارات عوارض آلایندگی بوشهر برای پروژه‌‏های محیط زیستی هزینه شود

عصر کرد - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: شهرداری‎ها و دهیاری‌های این استان باید اعتبارات عوارض آلایندگی را فقط در پروژه‌‏های زیست محیطی از جمله فضای سبز، کمربند سبز شهری، تصفیه خانه فاضلاب و دفع پسماند هزینه کنند.

بیش از یک تن علوفه نذر وحوش پارک ملی کلاه‌قاضی اصفهان شد

عصر کرد - رییس دفتر نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان فریدونشهر در غرب اصفهان گفت: هزار و ۲۰۰ کیلوگرم علوفه اهدایی خیران این شهرستان نذرحیات وحش پارک ملی و پناهگاه حیات وحش کلاه‌قاضی اصفهان شد.

معاون سازمان محیط زیست در گفت‌وگو با پانا مطرح کرد: بسته پیشنهادی سازمان محیط زیست به ستاد ملی کرونا برای کاهش آلودگی هوا

عصر کرد - آلودگی هوا و افزایش غلظت ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون در پاییز و زمستان امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا خطرناک‌تر از هر زمان دیگری است و بنا به گفته معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست، شیوع این ویروس سال سختی را برای مدیریت آلودگی هوا رقم زده است.

رد پای پلنگ ایرانی در یک روستا در خواف

عصر کرد - رئیس اداره حفاظت محیط زیست خواف، از ثبت تصاویری تازه از پلنگ ایرانی در ارتفاعات روستای دردوی توسط محیط‌بانان این شهرستان خبر داد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست: تخلف شکار چهارپایان در مازندران/ طبخ پرندگانی که شکار آن ها مجاز نیست، جرم است/۸۰ درصد شکار پرندگان غیرقانونی است/ قرار گرفتن پرندگان غیر مجاز در منو رستوران ها تخلف است

عصر کرد - سرهنگ جمشید محبت خانی گفت: برای مهار کامل شکار غیرمجاز پرندگان نیاز به ورود شورای تامین استان مازندران و یک هم افزایی است. این یک معضل خاص است و نیاز به رسیدگی جدی تر دارد.

فراخوان سازمان ملل برای مقابله با بحران COVID-۱۹ تا ۳ آبان ماه تمدید شد

عصر کرد - برنامه عمران سازمان ملل متحد (UNDP) با همکاری برنامه کمکهای بشر دوستانه اتحادیه اروپا (ECHO)، در نظر دارد در قالب برنامه کمک های مالی کوچک (SGP)،به منظور اقدام لازم برای مقابله با بحران COVID-۱۹ بودجه ای را به حداقل ۱۶ سازمان مردم نهاد یا مبتنی بر جوامع در ۱۴ استان در معرض خطر (براساس گزارش ۱۸ تیرماه ۹۹ وزارت بهداشت ایران) تخصیص دهد.

تالاب بین‌المللی کانی‌برازان مهاباد میزبان مهاجران پاییزی

عصر کرد - تالاب بین‌المللی کانی‌برازان مهاباد در آذربایجان غربی میزبان بیش از ۹ هزار قطعه پرنده مهاجر پاییزی آبزی و کنارآبزی است که برای استراحت و تغذیه این تالاب را در غرب کشور برگزیده‌اند.

ارتباط آلودگی هوا با شیوع ویروس کرونا

عصر کرد - معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست بیان‌کرد: اکنون نگرانی ما در زمینه آلودگی هوا به شیوع ویروس کرونا ربط پیدا کرده است.

وقوع ۲۸۲ مورد حریق در ۲۷ استان کشور

عصر کرد - معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست گفت : به علت بارندگی های خوب بهاری و سال آبی گذشته ، گیاهان مرتعی از رشد خوبی برخوردار بودند که به علت عوامل انسانی بعضاً دچار حریق شد.

نجات پلنگ گرفتار شده در محاصره سگ های گله توسط محیط بانان شهرستان راز و جرگلان

عصر کرد - مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: در بامداد ۲۳ مهرماه گزارشی از دامداران روستای تنگه ترکمن مبنی بر مشاهده یک قلاده پلنگ در ارتفاعات مشرف به روستا و گرفتار شدن پلنگ بر بالای درخت و در محاصره سگها دریافت شد.

بازدید رییس مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان از تالاب گندمان/ تاکید بر حمایت قانون‌گذاران از محیط زیست

عصر کرد - در حاشیه بازدید مدیرکل حفاظت محیط زیست استان، جمعی از مسئولان شهرستان و رییس مجمع نمایندگان چهارمحال و بختیاری از تالاب گندمان، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین امیرقلی جعفری‌بروجنی بر حمایت نمایندگان مجلس از برنامه‌های حفظ محیط زیست و ادامه تخصیص ۳۵ درصد از عوارض آلایندگی به آن تاکید کرد.

اجرای طرح کهاب و کنترل کاتالیست خودروها راهکاری موثر برای کاهش آلاینده ازن

عصر کرد - رییس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت از محیط زیست به تشریح کیفیت هوای تهران و تاثیر آلاینده های ناشی از خودرو و سوخت بر آن در ۶ ماه نخست امسال پرداخت.

تشکیل کمیته ویژه برای پیگیری حقوقی مسأله آلودگی آب رود ارس

عصر کرد - استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر پیگیری حقوقی مسأله آلودگی آب رود ارس، دستور داد کمیته ویژه‌ای با مسئولیت معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و عضویت دستگاه‌های متولی در این خصوص تشکیل شود

به مناسبت روز جهانی استاندارد: جای خالی استانداردهای محیط زیستی در فعالیت‌های روزانه

عصر کرد - حفاظت از محیط‌زیست وظیفه عمومی تلقی می‌شود و تک تک ما در زمین به‌عنوان تنها زیستگاه انسان، برای انجام فعالیت‌های روزانه خود ملزم به رعایت استانداردهای روزانه محیط‌زیستی هستیم. این استانداردها سهم هر انسان در بهره‌برداری از منابع به منظور پایداری و حفظ آن برای نسل‌های آینده را تعیین می‌کند.

فراخوان برنامه عمران سازمان ملل متحد

عصر کرد - برنامه عمران سازمان ملل متحد (UNDP) با همکاری برنامه کمکهای بشر دوستانه اتحادیه اروپا (ECHO)، در نظر دارد در قالب برنامه کمک های مالی کوچک (SGP)، به منظور اقدام لازم برای مقابله با بحران COVID-۱۹ بودجه ای را به حداقل ۱۶ سازمان مردم نهاد یا مبتنی بر جوامع در ۱۴ استان در معرض خطر (براساس گزارش مورخ ۱۸ تیرماه ۹۹ وزارت بهداشت ایران) تخصیص دهد.

از ممنوعیت تردد برخی کامیون‌ها تا الزام شهرداری به نصب فیلتر دوده روی اتوبوس‌ها؛ ۷ پیشنهاد سازمان محیط زیست به ستاد کرونا برای کنترل آلودگی هوا

عصر کرد - به دنبال نگرانی‌ها از شیوع بیشتر کرونا در ایام آلودگی هوا، سازمان حفاظت محیط زیست هفت پیشنهاد را برای کنترل انتشار آلاینده‌ها در این ایام به ستاد ملی کرونا فرستاده است. دبیر کمیته فنی صدور مجوزهای خودرویی سازمان حفاظت محیط زیست ضمن اشاره به این پیشنهادات می‌گوید: چنانچه این موضوعات با تصویب ستاد ملی مقابله با کرونا لازم‌الاجرا شود در زمینه کنترل آلودگی هوا در شش ماهه دو سال تا حدود زیادی موفق خواهیم بود.

احیای بخشی از تالاب شادگان که به کانون گرد و غبار تبدیل شده بود

عصر کرد - معاون محیط زیست دریایی سازمان محیط زیست اظهار کرد: درحال حاضر با اقدامات انجام شده چندین هزار هکتار از اراضی تالاب شادگان که به کانون گرد و غبار تبدیل شده بودند زیر آب رفته‌اند و حیات طبیعی در این بخش به خوبی نمایان است.

گازهای گلخانه‌ای عامل تغییر اقلیم شده است

عصر کرد - رئیس گروه تغییر اقلیم مرکز ملی هوای سازمان محیط زیست گفت: زمانی که سوخت‌های فسیلی برای تولید انرژی استفاده شده و جنگل‌ها قطع و سوزانده می‌شوند، گازهای گلخانه‌ای در اثر فعالیت‌های انسانی به اتمسفر رها می‌شوند.

بازدید مدیرکل و کارشناسان محیط زیست از نیروگاه هسته ای بوشهر

عصر کرد - مدیر کل محیط زیست استان بوشهر به همراه، معاون فنی، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان و کارشناسان اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر از مرکز پایش زیست محیطی نیروگاه اتمی بوشهر با حضور مجری طرح نیروگاه اتمی بوشهر و کارشناسان مربوط جهت بررسی مسائل زیست محیطی نیروگاه اتمی، بازدید نمودند

محمودی در نشست تخصصی محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی: حفظ و ارتقا تنوع زیستی تهران نیازمند جهاد علمی است

عصر کرد - نشست تخصصی حوزه محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی استان تهران، پیش از ظهر امروز با حضور سعید محمودی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران، ژیلا آقایی مدیرکل دفتر مشارکتهای مردمی و مسئولیتهای اجتماعی سازمان حفاظت محیط زیست و نماینده تشکل های مربوطه و کارگروه تخصصی حیات وحش و تنوع زیستی شبکه تشکل های مردم نهاد محیط زیستی استان در محل سالن جلسات اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران برگزار شد.

اقدامات انجام شده در مدیریت مقابله با گرد و غبار استان خوزستان، الگویی موفق برای مدیریت کانون‌های گرد و غبار کشور

عصر کرد - مدیر ملی مقابله با پدیده گرد و غبار کشور - در جریان بازدید وزیر جهاد کشاورزی از کانون های فوق بحرانی جنوب شرق اهواز کاشت گونه های بومی ، مشارکت مردمی ،مدیریت چرا و غرق و مرطوب سازی الگوهای موفق در مدیریت گرد و غبار استان بوده است

انتصاب رئیس مرکز برنامه، بودجه، فناوری اطلاعات، بازرسی و مدیریت عملکرد محیط زیست

عصر کرد - در حکمی از سوی عیسی کلانتری،معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست، کیامرز قاسمی زانیانی به عنوان رئیس مرکز برنامه، بودجه، فناوری اطلاعات، بازرسی و مدیریت عملکرد سازمان حفاظت محیط زیست منصوب شد.

کشت نامناسب نایلونی از مخاطرات جدید محیط زیست در استان قزوین

عصر کرد - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: کشت نامناسب نایلونی را باید از مخاطرات جدید زیست محیطی دانست چرا که در این روش پلاستیک های به کار رفته در حین کشت جمع آوری نشده و در خاک مدفون باقی می مانند.

​​​​​​​بازدید معاون محیط زیست دریایی ، تالاب ها و سواحل کشور از تالاب بین المللی شادگان

عصر کرد - معاون محیط زیست دریایی سازمان محیط زیست، اجرای پروژه تامین حق آبه تالاب شادگان از رودخانه کارون اثرات زیست محیطی خود را در بخش جنوبی تالاب شادگان نمایان نموده است.

کتاب های برتر تنوع زیستی معرفی شدند

عصر کرد - صبح امروز در مراسم افتتاحیه اولین همایش ملی تنوع زیستی که به صورت ویدیو کنفرانس و با حضور عیسی کلانتری، رییس سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد، نتایج اولین دوره انتخاب کتاب برتر تنوع زیستی اعلام شد.

نخستین همایش ملی تنوع زیستی با حضور رییس سازمان حفاظت محیط زیست آغاز به کار کرد

عصر کرد - محمد مدادی، مدیر کل دفتر موزه ملی تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی در خصوص نخستین همایش ملی تنوع زیستی گفت: با برنامه ریزی انجام شده و استقبال خوب پژوهشگران و محققان و دانشجویان، اولین همایش ملی تنوع زیستی با کیفیت و کمیت قابل قبولی برگزار می شود.

کاهش تعداد روزهای غبارخیزی در استان‌های مختلف کشور

عصر کرد - مدیر ستاد ملی مقابله با گرد و غبار ضمن اشاره به کاهش تعداد روزهای غبارخیزی در استان‌های مختلف کشور گفت: از حدود سه سال گذشته تاکنون حدود ۳۷۰ میلیون یورو از صندوق توسعه ملی برای مقابله با پدیده گرد و غبار در کشور اختصاص داده شده است.

کووید ۱۹ تلنگری برای تفکر بیشتر درباره رفتار با تنوع‌زیستی است

عصر کرد - معاون محیط‌زیست طبیعی و تنوع‌زیستی سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: شیوع کووید ۱۹ مشکلات زیادی را برای جهان ایجاد کرد اما در مقابل به محیط زیست و تنوع‌زیستی کره زمین مجال نفس کشیدن داد، شاید میزان تلفات زیاد فرصتی برای خوشحالی ندهد اما تلنگری برای تفکر بیشتر نسبت به رفتار ما با تنوع زیستی است.

تنوع‌زیستی با سرعت بی‌سابقه‌ای در حال زوال است

عصر کرد - مسوول کنوانسیون تنوع‌زیستی گفت: تحقیقات نشان می‌دهد که تنوع‌زیستی با سرعت بی‌سابقه‌ای در حال زوال و فشارها نیز در حال افزایش است در حالیکه برای رسیدن به آینده پایدار باید اقدامات بیشتری صورت گیرد.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست: مسائل تنوع زیستی را سیاسی نکنیم

عصر کرد - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط‌زیست با تاکید بر این که مسائل تنوع زیستی نباید سیاسی شود، گفت: امروز تنوع زیستی هم در دنیا و به خصوص کشور ما قربانی موضوعاتی همچون افزایش مصرف، مسائل سیاسی بین المللی و تغییر اقلیم است که باید برای حفظ تنوع زیستی به این مسائل توجه ویژه شود.

ساير مطالب

نرخ پاییزه رهن کامل در بازار اجاره مسکن

گوشت قرمز گران شد

4800 کیلومتر از مسیر کامیاران به روانسر تا پنجشنبه روکش آسفالت می‌شود

4800 متر از مسیر کامیاران به روانسر تا پنجشنبه روکش آسفالت می‌شود

26 هزار تن گوجه فرنگی از کشاورزان کردستانی خریداری شد

مشکل حمل سوخت از مرز باشماق به عراق حل شد

نقدینگی و افزایش قیمت مواد اولیه مشکل اصلی کارخانه ها است

23 درصد لاستیک کشور در کارخانه لاستیک بارز کردستان تولید می‌شود

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 21 مهر 99

حقوق بازنشستگان افزایش یافت

تولید روزانه لاستیک کارخانه بارز کردستان افزایش یافت

رشد 224 درصدی ارزش پرونده‌های قاچاق در کرمانشاه

124 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای کسب و کار آسیب دیده از کرونا در استان کرمانشاه پرداخت شد

تخم‌مرغ شانه‌ای 10هزار تومان ارزان شد

سه هزار نفر در پروژه‌های گازرسانی کردستان مشغول کار هستند

کارخانه قند گروس با حمایت کمیته امداد توسعه پیدا می‌کند

دغدغه تولید کنندگان برای تهیه نهاده های دام و طیور رفع می‌شود

ساخت کمربندی مریوان تسریع می‌شود

مردم را در سیکل معیوب بانکی معلق نگذارید

مدیران بخش خصوصی را حمایت کنند

4182 میلیارد تومان تسهیلات بانکی در کردستان پرداخت شده است

قیمت پراید به 160میلیون تومان رسید

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 20 مهر 99

151 میلیارد تومان تسهیلات کرونا در کرمانشاه پرداخت شد

قیمت‌های جدید بلیت هواپیما لغو شد

خلع ید 9 هزار متر از اراضی ملی در اسلام آباد غرب

جولان قیمت‌های نجومی در بازار خودرو

قطعه 5 بزرگراه کرمانشاه – میاندوآب 87 درصد پیشرفت دارد

100 میلیارد تومان برای توسعه مرز باشماق مریوان نیاز است

افزایش 42درصدی هزینه اجاره خانه

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 19 مهر 99

مصرف گاز در کشور افزایش یافت

یارانه نقدی مهر ماه، فردا واریز می‌شود

جشنواره «حمایت از کالای ایرانی» در کردستان برگزار می‌شود

یارانه نقدی مهر ماه فردا واریز می‎ شود

هشدار به خریداران طلای آب شده

قطعه پنج بزرگراه کرمانشاه – میاندوآب 87 درصد پیشرفت دارد

پهنای باند دیتا در شهرستان مریوان بیش از دو برابر افزایش یافته است

روزانه 300 هزار ماسک در کردستان تولید می‌شود

امسال 360 هزار تن سیب زمینی از مزارع کردستان برداشت می شود

مصرف نفت سفید در کردستان 12 درصد کاهش یافت

بازارچه سیرانبند بانه برای واردات کالاهای مرزنشینی آمادگی دارد

کاهش 12 درصدی مصرف نفت سفید در استان کردستان

قیمت پرواز تهران-مشهد 1.3میلیون تومان شد

توهین وقیحانه و شرم آور تتلو به استاد شجریان + عکس

کویتی‌ها یارانه‌ می‌گیرند، سالی یک میلیارد تومان!

پژو 206 تیپ 5 در مرز 300میلیون تومان

فروش 400میلیون تومانی بلیت هواپیما به آمریکا

روایتی از مشکلات عدم پیوستن به FATF

سقوط آزاد قیمت نفت با سورپرایز جدید ترامپ

چاره‌ای جز افزایش قیمت فصلیِ خودرو نیست

بستر توسعه صنایع تبدیلی در کردستان فراهم شود/ تخصیص آب به کشاورزان عادلانه نیست

ایجاد 4200 شغل برای مددجویان کردستانی

افزایش قیمت بنزین تکذیب شد

قیمت مرغ سقف 20هزار تومان را زد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 16 مهر 99

اجرای طرح نیروگاه‌های کوچک مقیاس باعث مهاجرت معکوس می شود

240 نیروگاه کوچک مقیاس برق توسط مددجویان کمیته امداد اجرا می‌شود

تولید انگور در سروآباد 30 درصد افزایش یافت

23 میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در سنندج پرداخت شد

تعریف 35 هزار میلیارد تومان پروژه در کردستان

آب سد آزاد در راە تصفیە خانە سنندج

تغییرات قیمت گوشت سفید و قرمز

اتاق اصناف کرمانشاه اتحادیه‌های صنفی را تعطیل کرد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 15 مهر 99

صندوق کارآفرینی امید برای 2 هزار کردستانی اشتغال ایجاد کرد

تولید محصولات فرعی جنگلی و مرتعی کردستان افزایش یافت

مصرف گاز طبیعی در کردستان 11 درصد افزایش یافت

زمان واریز یارانه نقدی مهر ماه 99 اعلام شد

افزایش ضریب نفوذ گاز طبیعی در جمعیت کل استان کردستان به مرز 98 درصد

افزایش ضریب نفوذ گاز طبیعی در کردستان به مرز 98 درصد

تعداد واحدهای صنعتی در کردستان 72 درصد افزایش یافت

رایگان شدن برق مشترکین کم مصرف از اول آبان ماه

چرا در اوضاع اقتصادی فعلی، دریافت وام به‌صرفه است؟

خرید 750 هزار تن گندم در 85 مرکز کردستان

پایش دقیق و لحظه‌ای بازار در کردستان

60 میلیارد ریال برای لایروبی رودخانه‌های کردستان هزینه شد

بلیت پرواز ترکیه - ایران 20میلیون تومان شد!

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 14 مهر 99

توزیع بیش از 80 میلیون لیتر بنزین یورو 4 در کردستان

توزیع بیش از 80 میلیون لیتر بنزین یورو 4 در استان کردستان

بازگشت تورم‌ های 3 رقمی به اقتصاد ایران

بیش از 80 میلیون لیتر بنزین یورو 4 در کردستان توزیع شد

کمبود پارچه تولید ماسک را استانی کرده است

دریافت وام برای افزایش قدرت خرید در اقتصاد‌ تورمی

تلاش همه جانبه برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی کردستان

تلاش همه جانبه در جهت رفع مشکلات واحدهای تولیدی/فعالیت 80 هزار واحد صنفی در کردستان

حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی افزایش می‌ یابد؟

قیمت هر کیلو مرغ به 21 هزار تومان رسید

قیمت خودرو شیب نزولی گرفت

پراید 130میلیونی در سایه سکوت نهاد‌های نظارتی

برنامه‌هایی برای برخورد با گران فروشی داریم

سه هکتار از نیزارهای تالاب بین‌المللی زریبار در آتش سوخت

ثبت نام در طرح تسهیلات کمک ودیعه مسکن تمدید شد

توسعه اورژانس هوایی شاخص های امدادی در کردستان را ارتقاء می بخشد

جابجایی ‌مسافر در کردستان 45 درصد کاهش یافت

واکنش بازار طلا به بیماری ترامپ چه خواهد بود؟

بیش از 618 هزار تُن کالا امسال از باشماق مریوان ترانزیت شد

همتی: نرخ ارز را کاهش خواهیم داد

شاخص کل بورس سبزپوش شد