عصر کرد

آخرين مطالب

مقالات

بفرمایید مرگ

عصر کرد - سنندج - فروکش کردن تب کرونا در کردستان، باعث شد تا بازار مهمانی‌ها و دورهمی‌های خانوادگی دوستان و آشنایان بالا بگیرد و احساس شود این بیماری بار و بنه خود را بسته و رفته است اما نمی‌دانستند که مرگ بین‌شان تعارف می‌شود.

چای تُرش قاتل فشار خون بالا

عصر کرد - ایسنا/کردستان به گفته یک مشاور و کارشناس تغذیه، فشارخون یا بیماری سبک زندگی نوعی از بیماری است که اغلب اوقات شخص تا اواخر عمر خود وابسته به مصرف دارو است و بدون تجویز پزشک یا بدون مشورت پزشک مجاز به مصرف دارو یا ترک دارو نیست.

صمیمیت خطرآفرین در کردستان

عصر کرد - سنندج‌ - این روزها با گذشت بیشتر از ابتدای زمان شیوع کرونا و با نزدیکتر شدن به فصل گرم سال رعایت اصول بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و کمتر خارج شدن از منزل برای مردم دشوارتر شده و شاهد عادی‌تر شدن امور و حضور پر شمار در خیابان‌های شهرها هستیم که می‌تواند خطرآفرین باشد.

تفریح در میدان مین!

عصر کرد - ایسنا/کردستان با گذر از میان خانواده ها در عصر یک جمعه دل انگیز بهاری، تنها دغدغه ای که در میان دود زغال جوجه و کشیدن قلیان و بادبادک پرانی دیده نمی شود، دغدغه شیوع ویروس کرونا و فاصله گذاری اجتماعی است.

نقش ورزش در پیشگیری از کرونا

عصر کرد - صدا و سیما / کارشناس نظارت بر مواد غذایی معاونت غذا و دارو اظهار داشت: بر اساس یک تحقیق جدید ورزش ممکن است با تحریک آنتی ...

تکمیل تالار مرکزی سنندج گرفتار وعده‌ها

عصر کرد - سنندج – احداث تالار مرکزی شهر سنندج از سال 1382 آغاز شده است و بعد از گذشت 17 سال، همچنان وعده بهره برداری از این پروژه فرهنگی مورد نیاز مردم از سوی مسئولان به صورت سالانه تمدید می شود.

از همدلی سقزی‌هادر ایام کروناتاتشکیل پویش‌های افطاری به نیازمندان

عصر کرد - سقز - این روزها که بسیاری از مردم سقز به واسطه کرونا درگیر مشکلات مختلف اقتصادی شده‌اند، مردمانی از جای جای این مرز و بوم برای همدلی برخواسته‌ و به همنوع خود کمک می کنند.

22 گولان خاطره‌ای ماندگار برای مردم کردستان

عصر کرد - سنندج - 22 اردیبهشت (گولان) سال 88 سالروز سفر رهبر معظم انقلاب به کردستان، نقطه عطفی در تاریخ این استان و خاطره‌ای ماندگار برای مردم این خطه از کشور محسوب می‌شود چرا که زمینه‌ساز شکوفایی و توسعه بیشتر منطقه شد.

معلمان روزهای کرونایی

عصر کرد - سنندج - مدارس و دانشگاه‌ها از اولین مراکزی بودند که کرونا بر آنها قفل تعطیلی زد تا دانش آموزان و دانشجویان از این بیماری در امان باشند اما فرآیند آموزش تنها یک ماه تعطیل بود.

کرونا، نتوانست ترمز معادن کردستان را بکشد

عصر کرد - سنندج - معادن فعال استان کردستان در ایام شیوع بیماری کرونا هم به کار خود ادامه دادند و شاغلان این بخش با تمام توان چرخ‌های تولید را در حرکت نگه داشتند تا ثابت کنند ویروس کرونا هم نمی‌تواند ترمز فعالیت معادن را بکشد و آن را از حرکت باز دارد.

عاشقانه‌های یک معلم بازنشسته

عصر کرد - سنندج - معلمی اگرچه شغل محسوب می‌شود اما برخی معلمان فراتر از وظیفه خود و با عشقی غیرقابل وصف قدم در این راه خطیر گذاشته‌ و با انگیزه‌ای خاص، شعر «درس معلم گر بود زمزمه محبتی - جمعه به مکتب آورد طفل گریزپا را» در عمل معنا کرده‌اند.

جدال بازاریان بانه با کرونا

عصر کرد - سنندج - بازاریان و کسبه بانه بعد از گذشت 2 ماه تعطیلی بازار به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با اضطراب و احساس ترس از افزایش شیوع بیماری کم کم واحدهای صنفی را باز کردند تا بتوانند مخارج زندگی شان را تامین کنند.

کرونا؛ جام جهان‌نمای حقیقت سرمایه‌داری

عصر کرد - ایسنا/کردستان به گفته یک جامعه‌شناس، طاعون کرونا چهره غرق شده انسان سرمایه‌داری را به نمایش می‌گذارد، چهره‌ای که قریب 500 سال است که همچون عنکبوتی به دور خود تار می‌تند تا عاقبت خود را نابود کند.

عموی مهربانی کودکان بانه‌ای

عصر کرد - سنندج - صلاح وثوقی خیر بانه‌ای که حامی کودکان محسنین و ایتام شده، با تشکیل انجمن مردمی با عنوان قلب‌های مهربان به کمک دیگر خیرین، آرزوهای کوچک و بزرگ کودکان را برآورده کرده و آنها را خوشحال و شاد می‌کند او در بین کودکان به مامه (عمو) صلاح معروف است.

بانوی کارآفرینی که تلاش را معنی بخشید

عصر کرد - ایسنا/کردستان بانوی کارآفرین کردستانی، با اشاره به اینکه هرکاری همت بلند و تلاش مضاعف می‌طلبد، گفت: در طول این 12 سال فعالیت خود چه در سنندج و چه در استان‌های دیگر، موفق به دریافت وام از سوی هیچ سازمان و ارگان دولتی نشده‌ام اما برای موفقیت سعی کردم از جیب و سرمایه خود خرج کنم و حتی از مخارج ضروری خود نیز دست بکشم.

حیاط خلوت تخریب جنگل‌های مریوان

عصر کرد - سنندج - شیوع بیماری کرونا، بخش اقتصاد را بشدت تحت تاثیر قرار داد و در این میان پای آنانی که تخریب عرصه‌های طبیعی و قاچاق چوب را همواره در کارنامه خود دارند، بیش از پیش به جنگل‌ها باز شد تا جاییکه در روزهای کرونایی تخریب این منابع خدادادی، سرعتی همانند سرعت شیوع ویروس پیدا کرد.

کرونا شرمنده حس نوعدوستی سرباز ایرانی شد

عصر کرد - سنندج - ویروس کرونا که تمام کشورهای جهان را گرفتار خود کرده در منطقه سروآباد در استان کردستان، خود گرفتار فداکاری و نوعدوستی یک سرباز ایرانی شد.

حقی که کرونا در کردستان گرفت

عصر کرد - سنندج - طبیعت با فرود آوردن سیلی کرونا بر صورت بشریت در مقابل انسان‌ها ایستاده و با زبان بی‌زبانی بر سرمان فریاد می زند که به کجا چنین شتابان از این رو باید دید کرونا توانست در کردستان حق پایمال شده طبیعت را بگیرد.

خواستم زندگی کنم

عصر کرد - سنندج - روزهایی را به یاد می‌آورد که اسیر و سرگردان بود، گذشته‌هایی که هیچگاه نمی‌خواهد تکرار شود حالا دیگر آزاد است و این آزادی ممکن نبود مگر با تکیه به خداوند متعال و اراده آهنین‌اش، می‌گوید: راه زنده‌ ماندن و زندگی همراه با عزت را انتخاب کردم.

کرونا و خسارت‌های آن سد راه هنرمندان کردستانی نشد

عصر کرد - سنندج - هنرمندان و شاعران کردستانی در ایام شیوع ویروس کرونا علیرغم خسارت‌های مالی که دیدند از خلق اثرهای هنرمندانه خود دست نکشیدند و با ابزار هنر و شعرهایشان پا به میدان مبارزه با این بیماری گذاشتند.

چشمانی که هنوز نمی‌خواهند باور کنند!

عصر کرد - ایسنا/کردستان هشتم اسفندماه بود که اولین بیمار مبتلا به کرونا در کردستان شناسایی و روز به روز برتعداد آمار مبتلایان در استان افزوده شد.

دور ولی کنار هم

عصر کرد - سنندج - هر چند این روزها مردم کمتر کنار هم جمع می‌شوند ولی چراغ همدلی همچنان روشن است و هر خانه‌ای تبدیل به یک پایگاه برای کمک به دیگران بویژه نیازمندان و محرومان جامعه شده است.

سهم هنرمندان سقزی در مقابله با کرونا

عصر کرد - سنندج - ویروس کرونا سوژه خوبی برای هنرمندان و فیلم سازان شد تا تولیدات خود را به سمت آن سوق دهند و در خیابان‌های خلوت کرونا را در لنز دوربین‌ها جستجو کنند.

کرونا، غول‌های سیاه جاده‌های کردستان را شکست داد

عصر کرد - سنندج - کمتر ماهی در سال بود که واژگونی تانکر حامل مواد سوختی در جاده‌های کردستان اتفاق نیافتد ولی حالا بیش از 2 ماه است با آمدن بیماری کرونا، دیگر خبری از واژگونی غول‌های سیاه در جاده‌های این استان نیست.

ماسک بعد از استفاده قابل شستشو است؟

عصر کرد - ایسنا/کردستان با توجه به شیوع گسترده‌ بیماری کرونا و کمبود ماسک، اکنون این سؤال مطرح است که آیا می‌توان از ماسک‌های تهیه شده چندین بار استفاده کرد؟

قامت سبز کشت بهاره کردستان مقابل کرونا

عصر کرد - سنندج - ویروس کرونا با شیوع خود در جامعه جهانی بسیاری از فعالیت‌ها را به حاشیه برد اما کشت بهاره در کردستان با قامت سبز خود مقابل این ویروس قد علم کرده است.

کوک شدن ساز موسیقی کردی در سنندج

عصر کرد - سنندج – همزمان با نخستین روز از اردیبهشت ماه سال جاری، کنسرت موسیقی سه هنرمند کردستانی در سنندج با عنوان موسیقی آنلاین کردی گولان در سالن خالی از جمعیت سینما بهمن سنندج آغاز شد.

همدلی بیجاری علیه کرونا

عصر کرد - سنندج - کرونا بیماری که قصد جان مردم را دارد آمد، ویروسی که موجب شده خانواده های بسیاری در قرنطینه و در کنج خانه پناه گیرند و شاید این غول بی رحم از کرونای مهربانی مردم، هیات مذهبی، طلاب و بسیج شهرستا بیجار خبر نداشت.

آمدنت چندان هم خالی از لطف نیست!

عصر کرد - ایسنا/کردستان این روزها تا چشم کار می‌کند از خباثت و شرارت ویروس کرونا سخن‌ها رانده شده و در باب مشکلات و مرارت‌هایی که برای انسان به وجود آورده شعرها سروده شده و خروارها پست‌ مجازی نیز دست به دست شده است، در بین این همه افراد بدبین که ترس و استرس را به جان آدمی سرازیر کرده‌اند؛ هستند کسانی که با دید خوشبینانه به آن نگریسته‌اند و آن را سرآغاز دنیایی بهتر و برتر می‌دانند.

دوران کرونایی و هدر رفتن وقت گرانبها

عصر کرد - سنندج - کرونا باعث شد تا 60 روز در خانه بمانیم ولی عده زیادی از مردم خیلی زود احساس بی حوصلگی کرده و نتوانستند برای ماندن در خانه و سپری کردن روزهای سخت خود برنامه‌ریزی کرده و از وقت گرانبهای خود به بهترین شیوه استفاده کنند.

ادامه بی‌تفاوتی نسبت به کرونا در کردستان!

عصر کرد - سنندج – سیر صعودی شمار مبتلایان به کرونا در استان کردستان همچنان ادامه دارد ولی شمار زیادی از مردم بی‌تفاوت نسبت به هشدارها در خیابان‌ها و معابر تردد کرده و واحدهای صنفی هم فعالیت می‌کنند.

زنگ آخر کرونا، دغدغه والدین کردستانی‌

عصر کرد - سنندج - این روزها شبیه زنگ آخر مدرسه است که همه دانش آموزان لحظه شماری می‌کردند تا به پایان برسد و راهی خانه شوند با این تفاوت که همه در خانه هستند ولی حالا والدین کردستانی دغدغه مند، منتظرند تا زنگ آغاز کلاس به صدا درآید، البته اگر کرونا تمام شود.

بازار داغ کرونا و بالاگرفتن تنش‌های خانوادگی

عصر کرد - ایسنا/کردستان با آمدن ویروس کرونا و ایزولاسیون اجباری خانواده‌ها، کرونا پرده از واقعیت تلخی برداشت و به ما نشان داد که این تنها سیما و چهره شهرها و تکنولوژی نیست که با گذر زمان تغییر کرده بلکه مفهوم خانه و خانواده و عاطفه انسانی آدمیان نیز دستخوش تغییرات روزگار شده است.

احتمال بروز پیک دوم کرونا در کردستان

عصر کرد - ایسنا/کردستان با وجود این‌که مسئولان وزارت بهداشت بارها تاکید کرده‌اند که هنوز به مرحله کنترل ویروس کرونا نرسیده‌ایم، اما ترددها در خیابان ها افزایش یافته و برخی افراد اقدام به آمد و شدهای غیرضروری کرده و جان خود و شهروندان دیگر را به خطر انداخته‌اند.

نبرد شیر و کرونا

عصر کرد - سنندج - حدود 50 روزی از شیوع ویروس کرونا در کشور سپری می‌شود که پس‌لرزه‌های این بیماری علاوه بر ابتلای انسانی بسیاری از فعالیت‌های اقتصادی را نشانه گرفته که شیر و فرآورده‌های آن از جمله قربانیان این روزها هستند.

میراث ماندگار

عصر کرد - سنندج - پایبندی به اصالت، فرهنگ و سنت‌ها، در زندگی امروزه نیازمند جایگاه ویژه است در کنار همه بی مهری هایی که رشد صنعت و تکنولوژی در پیش گرفته آنچه رنگ و بوی خواصی دارد و هیچگاه فراموش شدنی نیست، میراث گرانبهای بجای مانده از نیاکان است.

نان‌هایی که کرونا آجر کرد

عصر کرد - سنندج - شیوع کرونا همه مناسبات جهانی را به هم ریخت و بسیاری از فعالیت‌های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی هم تحت تاثیر آن قرار گرفت، اما بزرگترین معضل این ویروس آجر شدن نان افرادی بود که به مشاغل موقت اشتغال داشتند.

هم قدم با مرگ

عصر کرد - سنندج - چند روزی می‌شود که باز هم تردد مردم سنندج در خیابان‌ها، حضورشان در اماکن عمومی، تفریحی و عدم توجه آنان به توصیه‌های بهداشتی بیشتر شده است، گویا شهروندان بار دیگر هشدارها را به فراموشی سپرده و خطر ابتلا به کرونا و دست و پنجه با مرگ را آسان گرفته‌اند.

امنیت زیرساختی برای توسعه پایدار

عصر کرد - سنندج - امنیت در عصر حاضر یکی از نیازهای ضروری برای زندگی در این کره خاکی است و به همین دلیل در جوامع مختلف تامین این مولفه در زندگی همواره در اولویت قرار دارد.

کرونا اولین و آخرین شوک اجتماعی نیست

عصر کرد - ایسنا/کردستان به گفته یک جامعه‌شناس، اکنون که انسان به محاصره طاعون کرونا درآمده این نکته را به خاطر بسپاریم که کرونا اولین و آخرین بیماری نبوده و نخواهد بود.

کمر خمیده اصناف کردستان زیر بار کرونا/خبری از حمایت دولت نیست!

عصر کرد - سنندج – روزهای کرونایی در استان کردستان در حالی ادامه دارد که شماری از اصناف و بازاریان کردستان بیش از 50 روز است کسب و کار خود را تعطیل کرده و با ضرر و زیان مالی شدید مواجه شده‌اند.

روان‌های کرونایی

عصر کرد - سنندج - کرونا، این مهمان ناخوانده‌ که نزدیک به 2 ماه است در کشورمان کنگر خورده و لنگر انداخته و گویا فعلا قصدی برای رفتن ندارد ضمن اینکه از لحاظ روحی و روانی مشکلاتی برای مردم ایجاد کرده است.

عزا در خفا

عصر کرد - سنندج - انگار که اتهام سنگینی متوجه شأن است، سعی دارند علت مرگ را هر چیزی اعلام کنند به غیر از کرونا، انگار ابتلای به این بیماری از مرگ عزیزان سخت‌تر است.

پایان کرونا به معنای خودانگیختگی افراد است

عصرکرد- متخصص روانشناسی در کردستان گفت: هم‌زمان با پایان یافتن کرونا انسان‌ها با فکری جدید و گرفتن تصمیمات جدید به پیگیری و دنبال کردن اهداف و برنامه‌های زندگی خود می‌روند و به‌عبارتی‌دیگر پایان کرونا به معنای خودانگیختگی افراد است.

پیشنهاداتی برای لذت بخش کردن قرنطینه خانگی

عصر کرد - ایسنا/کردستان کرونا با وجود همه سختی‌ها و مرارت‌های خود، سبب شد تا بیش از پیش به نقش والای خانواده پی ببریم و از این فرصت پیش آمده کنار هم بودن به نحو احسن بهره ببریم.

کرونا و تهدید زیست محیطی

عصر کرد - ایسنا/کردستان این روزهای بحرانی که ویروس کرونا خیمه سنگینی بر بخش بزرگی از کره زمین زده است کشور ما ایران هم به شدت تحت تاثیر قرار گرفته و متاسفانه تعداد زیادی از هموطنان عزیزمان را از دست داده‌ایم.

معرکه گیری کرونا در روستای آویهنگ سنندج

عصر کرد - ایسنا/کردستان همانطور که انتظار می‌رفت بیماری کرونا در برخی مناطق استان دیده شود اکنون این بیماری در روستای آویهنگ سنندج که یکی از روستاهای زیبا و پرجمعیت استان استان است مشاهده شده و امکان گسترش آن در سایر مناطق نیز وجود دارد.

نه به سیزده بدر

عصر کرد - سنندج - بار و بندیل‌ نبندید، الان وقت آن نیست، توصیه‌ها را جدی بگیرید و امروز را برای اولین بار به سیزده‌بدر "نه" بگویید و در خانه بمانید. اینها خواسته کارشناسان حوزه بهداشت و درمان و مسوولان است، چراکه کرونا همچنان با قدرت در کمین نشسته.

ساير مطالب

آمدنت بد هم نبود

درصد مرگ و میر بر اثر کرونا در کردستان از کشور بیشتر است

بار شیشه و کرونا

کودکان و قرنطینه خانگی!

وضعیت کردستان در مرز هشدار/بخشی از مردم همچنان بی تفاوت‌اند

نوروز با طعم تلخ کرونا

الهی تب نکنی

چهارشنبه‌سوری بدون سرخی آتش

سفید پوشان خط مقدم مبارزه با کرونا

فراق، سهم یک مهاجر در مقابله با کرونا

تشدید اقدامات کنترلی برای مقابله با کرونا/مردم هنوز بی‌تفاوتند

حال خراب مردم بیجار از شایعات کرونایی

استرس کرونایی؛ بلای جان سالمندان

نقش مدیریت منابع انسانی در مدیریت بحران کرونا

ترکش‌کرونا بر کارکنان داروخانه‌ها

اسطوره مقاومت

پرنده کفچه نوک در رودخانه قشلاق سنندج فرود آمد

برخی ها گمان می کنند با کرونا فاصله زیادی دارند

کرونا، آفت صنعت هتلداری کردستان

واگیرتر از کرونا

سفر به کدام استان ها ممنوع است؟

بلایی به نام پسماند کرونایی

کشنده‌تر از کرونا

زندگی با طعم کرونا

قرنطینه خانگی

نبض کرونا

گام‌های استوار مردم بانه در مقابله با کرونا

اژدهایی که به سنگ تبدیل شد

سفید پوشان خط مقدم مقابله با کرونا

فرمان زندگی خود را در دست بگیرید

موج‌سواری بر گرداب کرونا

گرمی بازار سودجویان با احتکار ماسک

کردستانی‌ها متن را به حاشیه آوردند

چکش مجازی بر پیکر تبلیغات

یک کرسی و هزار سودا

سایه تردید بر قطعیت حضور

سراب کوثر، نگینی نیلگول در دل کردستان

عوامل بیرونی عامل فساد انگیز در فرد است

خدمت در محدودیت

بژی ئیران (زنده باد ایران)

گرمابخشی انقلاب در نقاط صفر مرزی/کردستان پیشگام در گازرسانی است

نوجوانان کردستانی درد دل‌هایشان را به اتحادیه پست جهانی بفرستند

زخمی که بعد از 33 سال سرباز کرد/درخت گردو، روایت یک جنایت

عبور از پیچ‌وخم کوچه‌ای در دل تاریخ

اعتراف به وضعیت بحرانی زریبار/فاضلاب روستاها وارد دریاچه می شود

همایش «شافعیان در گستره تمدن ایران اسلامی» برگزار می‌شود

سیلی، سیل

زمستان 2 نیم شد تا رخسار سنندج سپید شود

ماهی گُلی مژده آمدن عید در کردستان

فداکار؛ همچون عمورحیم

کردستان معدن وجود عکاسان توانمند است/هنر در انتظار حمایت بیشتر

خواب هایی که خبر از آینده می دهند

پاتوق زیر پل با پایپ

وعده جدید رسیدن قطار به سنندج/این بار نوبت پایان سال 99 رسید

بی ثباتی مدیریتی در فرهنگ وارشاد کردستان/نوبت به عبید رستمی رسید

روی تو کِراش دارم!

دو کتاب روشن دل سقزی به چاپ رسید

شفاف‌سازی؛ مطالبه اصلی معترضان سانحه هواپیمای اوکراینی

حاشیه‌نشینی روایتی پر رنگ‌تر از متن

مصیبت‌هایی که بر سر آمریکا پس از سردار سلیمانی هوار می‌شود

چرا سپهبد سلیمانی محبوب دل‌ها است؟

این تاسوعا را چگونه تاب بیاوریم

سردار سلیمانی؛ سردار دل‌ها

وطن در سوگ این مرد

مهربان به وسعت آسمان

دست گردشگران کوتاه از دامن بلند زمستان کردستان

جدال برای زنده ماندن

غاری که هرکول در آن زندگی کرده است

سسک شکیل در تالاب زریبار شناسایی شد

سرنوشت مبهم منطقه آزاد بانه و مریوان/زیرساختهایی که وجود ندارند

دریاچه‌ای که مامور محافظت از گنجی پنهان است

تولید داخل نیازمند حمایت یا ارتقای کیفیت

توافقی برای گسستن عشق/ طلاق زشت ضروری

طولانی ترین شب سال در کردستان/سالهاست خبری از کالک تورش نیست

عنان زندگی خود را از دست دیگران بگیرید

رسانه ها به دنبال هدایتگری/مدعیان دمکراسی ازپاسخگویی فرار می کنند

قطارچیان وشه ای از تاریخ گم شده سنندج

«قروه» غرق در دنیای مجازی/فعالان تلگرامی اسیر توهم فانتزی هستند

بحران در هژده‌دولان بانه

بهبود ساختار تولید راه چاره افزایش فروش کالای ایرانی

تقدم حرمت یا عشق و محبت؟

بهشت گم شده کردستان کجاست؟

دوئل آتش تعاون با یخ مشارکت

آنفلوانزا در کردستان همچنان قربانی می گیرد/تایید مرگ هشت نفر

مشارکت جوانان در غرب کشور افزایش یافت/ شور انتخاباتی در گام اول

استقبال کردستانی ها برای ثبت نام/چهره ها ونمایندگان ادوارهم آمدند

نوشدارو بعد از مرگ سهراب/مدیران بعد ازحادثه به فکر درمان می افتند

مسافران شیک پوش سفری خیالی که با کمک شما به مقصد می رسند!

خاموشی کوره آهنگری با وزش باد زمانه

شهر خلاق موسیقی پشتوانه توسعه گردشگری سنندج

تیر ضدانقلاب به سنگ خورد/کردستانی ها همراه و حامی انقلاب

انتظار قصه‌های کودکانه

"پس کوچه‌های سنندج" روایتی از زندگینامه محمد مسگر

خرید با چاشنی مطالعه

دُهُلی کە آوازش از نزدیک خوش است

اعتراض کشاورزان به ضعف صادرات سیب زمینی/ظرفیتی که هدر می رود

درباره هفته وحدت | همبستگی و اتحاد مسلمانان مانع تفرقه‌افکنی دشمنان

آبیدر؛ شکوهی به زلالی هزارن چشمه

گوش جهان تشنه موسیقی کردستان

آب سنندج همچنان طعم و بوی نامطبوع دارد/مردم چشم انتظار وعده ها