عصر کرد

آخرين مطالب

مقالات

فاصله نفس تا خفگی

عصر کرد - سنندج – ایرنا – ماسکش را از روی صورتش برداشت و گفت: خفه شدم، تاکی باید این را تحمل کنم؟ چند وقت بعد روی تخت بیمارستان بود و داشت برای یک بار دیگر نفس کشیدن، می جنگید.

سنگستان تولید و صادرات

عصر کرد - سنندج - تحریم‌های اقتصادی علیه کشور و شیوع ویروس کرونا مسیر تولید و صادرات را به سنگستانی پر از سنگ ریزه و پاره سنگ تبدیل کرده ولی با این وجود بسیاری تولیدکنندگان در این شرایط دشوار همچنان چرخ‌های تولید را فعال نگه داشته‌اند.

چالش روانی کرونا

عصر کرد - سنندج - کرونا ترس ندارد، این حرفی بود که از ابتدای شیوع این بیماری بارها و بارها شنیدیم ولی خیلی‌هایمان نتوانستیم با این ترس کنار بیاییم، ترسی که حالا به عنوان یک چالش روان ما را تهدید می‌کند.

کلاس درس روی پشت بام در سایه بلوط پیر

عصر کرد - سنندج - تعدادی از دانش آموزان ساکن در کوخ‌های برده سپی، کاک احمد رحیمی و درویش احمد بخش نمشیر شهرستان بانه جایی برای برگزاری کلاس درس ندارند و کلاس آنها روی پشت بام یک انباری زیر سایه درخت بلوط برگزار می‌شود.

چرا محمدرضا شجریان از فردوسی نخواند؟

عصر کرد - پیکر استاد شجریان بنا به وصیتش در جوار آرامگاه فردوسی به خاک سپرده شد، اما چرا شجریان با این حجم ارادت نسبت به فردوسی هرگز اشعار او را نخواند؟

ظرفیت‌های مغفول مانده مرز باشماق

عصر کرد - سنندج‌ - همزمان با شرایط اقتصادی سخت و تحریم ظالمانه فعلی علیه کشورمان، صادرات و ارزآوری امر مهمی تلقی می‌شود و بعد از تولیدکنندگان، مرزهایی که صادرات دارند اهمیت خاصی پیدا می‌کنند اما از ظرفیت کامل این مرزها از جمله باشماق مریوان، هنوز بهره گرفته نشده است.

چرا نرخ «فلاکت» در کرمانشاه بالاست؟

عصر کرد - فارس / استان کرمانشاه همواره از نگاه توسعه گرایانه و دید سرمایه‌گذاری در موارد مهم زیربنایی دور بوده است. از طرفی راکد ...

ویروس دلتنگی

عصر کرد - سنندج- این روزها ویروسی بدتر از کرونا، قشری را در بر گرفته که روزی برای خود بروبیایی داشتند؛ آسمان به زمین می‌آمد در خانه بند نمی‌شدند؛ اما امروز کهولت سن آنان را خانه نشین کرده و فقط چشم امیدشان به دیدار فرزندان، نوه‌ها و دوست و آشناست که البته کرونا این نقطه امید را هم از آنان گرفته است.

کودکان و روزهای کرونایی

عصر کرد - سنندج - شاید حال روحی کودکان این روزها زیاد خوب نباشد بخصوص آنهایی که به بهانه آموزش از شبکه شاد به گوشی همراه و تبلت راحت‌تر دسترسی پیدا کرده و حالا به تقلید از آنچه که در فضای مجازی می‌بینند، دست به کارهای عجیب و غریبی می‌زنند.

بازاری از جنس بیم و امید

عصر کرد - سنندج - نگاهشان نگران از ماندن در وضعیت فعلی و امیدوار به آینده‌ای روشن‌تر از امروز است، بازاریان مریوانی در دو، سه سال اخیر کسب و کارشان اگر چه رنگ باخته اما راه رسیدن به رونق را در صورت تدبیر دولت دشوار نمی‌بینند.

جریان هوا ناجی ریه‌های مردم غرب کشور

عصر کرد - سنندج - حدود ۲ سالی است که هوای استان‌های غرب کشور بویژه کردستان بدلیل شرایط و جهت جریان هوا درگیر پدیده گرد و غبار و ریزگردها نشده است؛ این مساله مهم را در زمانی که با شیوع بیماری کرونا مواجه هستیم، باید به فال نیک بگیریم.

حال ناخوش باشماق

عصر کرد - سنندج - مرز بین‌المللی باشماق مریوان اگر چه عنوان دومین مرز ترانزیتی کشور را یدک می‌کشد اما چند سال است کاری اساسی برای ساماندهی آن از لحاظ زیرساخت انجام نشده و اکنون با مشکلات زیادی در این حوزه مواجه است.

کار کرونا در کامیاران به کارناوال کشید

عصر کرد - سنندج - کرونا در موج سومش آنچنان با قدرت ظاهر شده که در شهرستان کامیاران برای حساس سازی مردم کارناوال خودرویی برای هشدار دادن به مردم راه افتاد.

پیاده‌روی سنندجی‌ها با فردوسی

عصر کرد - سنندج- آرزوی دیرینه سنندجی‌ها امسال به ورطه تحقق پا گذاشته و بعد از سال‌ها انتظار و آرزو خیابان پرخاطره‌شان که مزین به نام فردوسی حکیم است زیر سایه طرح بازآفرینی شهری در حال تبدیل به پیاده‌راه است تا با پیاده روی در فردوسی خاطره بسازند و خاطرات گذشته را ورق بزنند.

شیخ رضا؛ شاعر قدر هجوسرای کُرد

عصر کرد - ایسنا/کردستان کسی که به سبب هجوهایش در دنیای شعر و ادب کُردی مشهور و در نوع خود بی‌نظیر است و هنوز که هنوز است شاعر بی رقیب و قدر میدان هجو سرای شعر کُردی است.

زنگ مهربانی

عصر کرد - سنندج - موسسات خیریه و سازمان‌های مردم نهاد با هدف جذب و هدایت مشارکت مردمی در ارائه برخی خدمات و امور فرهنگی، رفاهی و عمرانی بصورت داوطلبانه و مستقل توسط برخی افراد خوشنام تشکیل می‌شوند تا به همنوعان خود کمک کنند.

تولید زیر چتر امید و تلاش

عصر کرد - سنندج - تولید، کار و اشتغال سه رکن اصلی و اساسی است که تحقق آن در یک واحد صنعتی یا یک مجموعه کارگاهی مورد انتظار است ولی دستیابی به آن، نیازمند پشتکار، تلاش و امید است.

پالنگان؛ قلعه‌ای قد علم کرده به بلندای کوه

عصر کرد - ایسنا/کردستان این جا ماسوله کردستان است طبیعتی بکر و بی‌نظیر با مردمانی ساده و بی‌آلایش و جاذبه‌های تاریخی و طبیعی بسیار فراوان که در نوع خود بی‌نظیر و حاصل دستان هنرمند نقاش عالم است.

کردستان پشت چراغ قرمز کرونا

عصر کرد - سنندج - هشدار پشت هشدار هیچ افاقه‌ای نداشت و دورهمی‌ها و مهمانی‌ها و بی توجهی به شیوه‌نامه های بهداشتی، بیشتر و بیشر شد تا جایی که کردستان از دوره آسودگی گذشته و حالا قدم به قدم به محدوده قرمز کرونا نزدیک‌تر می‌شود.

مردان آتش

عصر کرد - سنندج - مردان آتش، همان‌هایی که نجات بخش جان هستند، برایشان فرقی ندارد انسان باشد یا حیوان فقط جاندار باشد، برای نجاتش خود را به آب و آتش می‌زنند حتی اگر به قیمت از دست دادن جانشان باشد.

الف، ب، کرونا

عصر کرد - سنندج - تغییر الفبای فارسی و پرش از الف و ب، ره‌آورد کرونا، دانش‌آموزانی که سال گذشته چیز زیادی از درس و تحصیل نفهمیدند و با این ویروس سال را به پایان رساندند، امسال نیز با همین عنوان درس و مدرسه را دوباره شروع کردند.

کشیدن دندان‌ طمع دلالان اراضی شهرک‌ صنعتی سرنجیانه سنندج

عصر کرد - سنندج - حدود ۲ ماه از بهره‌برداری فاز یک پروژه شهرک صنعتی شماره چهار سنندج (سرنجیانه) می‌گذرد و در این مدت برخی از طریق سایت‌های اینترنتی اقدام به خرید و فروش اراضی این شهرک کرده‌اند اما شرکت شهرک‌های صنعتی کردستان با فسخ قرارداد هر زمینی که آگهی آن در این سایت‌ها منتشر شده، دندان تیز طمع دلالان را کشید.

باغِت آباد کردستان

عصر کرد - سنندج - زمین در کردستان کم و آب‌های روان زیاد است، برای استفاده از زمین باید چاره اساسی شود و توسعه باغ در این میان یکی از فرصت‌هایی است که می‌تواند، تولید کشاروزی را رونق دهد فرصتی که در دولت تدبیر و امید رشدی ۵۲ درصدی به خود گرفته است.

دوختن آینده و گذشته به حال

عصر کرد - سنندج - کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان این بار کفش های مهرواره‌یش را برای دوختن گذشته‌ها و آینده به حال را به‌پا کرده و در صدد است علاقه اعضای خود را از دریچه دوربین به آنها نشان دهد.

چنگیز قلعه و مشقت تهیه مایه حیات

عصر کرد - سنندج - اهالی روستای چنگیز قلعه در سه کیلومتری شهر بیجار برای تامین آب شرب و سایر مصارف روزانه زندگی در ۲۴ ساعت تنها یک ساعت امکان دسترسی به این مایه حیاتی دارند.

وقتی کرونا و دیابت به هم می رسند

عصر کرد - ایسنا/کردستان دردها کنارهم که جمع می شوند روزگار سخت تر می گذرد، کرونا، گرانی، تحریم و دیابت را که کنار هم می گذاری این سختی گذران زندگی را برای افرادی که دیابت دارند بیشتر می توان حس کرد و به قول یکی از این افراد دیابتی؛ خدا به دادمان برسد با هزینه‌های امروز و کرونا، دیابت هم داشته باشی....

موج‌های آسوده در عدم

عصر کرد - سنندج - مقام معظم رهبری از شهدای کردستان به عنوان مظلومترین شهدا نام بردند، شهدایی که در گمنامی، کردستان را به نام سرزمین مجاهدت‌های خاموش شهره کرده و مصداق بارز موج‌هایی شدند که آسودگی در عدم آنان بود.

وانگهی دریا شود

عصر کرد - سنندج - هر سال اواخر شهریور زنگ عاطفه‌ها همزمان با بازگشایی مدارس در کشور به صدا در می‌آید و ایرانیان نوعدوست در حرکت عظیم اجتماعی داشته‌های کوچک و بزرگشان را قطره قطره کنار هم جمع می‌کنند تا وانگهی دریایی برای غرق کردن غم دانش آموزان نیازمند شود.

کمین دودِ غبارآلود سر راه جوانان

عصر کرد - سنندج - تفریحات ناسالم همچون قلیان کشیدن، پرسه در خیابان و پارک‌ها، چرخیدن در فضای مجازی، نزاع خیابانی، اعتیاد، خودکشی و قتل، جوانان ما را به لبه پرتگاه کشانده و آنها را از تفریحات سالم گذشته همچون بازی بومی، محلی، دورهمی دوستانه، ورزش‌های مفرج و هیجان انگیز دور و به وادی قلیان، دود و تفریحات ناسالم برده است.

قصرشیرین شهر نخل‌های سوخته اما ایستاده

عصر کرد - نخل‌های سوخته و بی سر اما ایستاده شهرستان مرزی قصرشیرین راویان جنگی نابرابر و هشت ساله علیه کشورمان به سرکردگی ایادی ...

آبی که با وصیت پدر هنوز گرم است

عصر کرد - سنندج‌ - خیلی وقت است از رونق افتاده و نسل جدید حتی از وجود چنین مکان‌هایی بی‌خبر هستند، حمام‌هایی که روزگاری بروبیایی داشتند، حالا در کنج خلوت کوچه‌ها جاخوش کرده‌اند، تنها بازمانده این گرمابه‌ها در سنندج، ارثیه‌ای است که آب آن بنابر وصیت پدر، هنوز گرم است.

چند نفس تا قرمز

عصر کرد - سنندج - با هر نفس آلوده به ویروس کرونا که بدون ماسک در هوا رها می‌شود، چند قدم به وضعیت قرمز نزدیکتر می‌شویم، کردستان هفته قبل سفید بود ولی حالا رنگش پریده و به زردی می‌زند، دقت نکنیم بزودی تب کرده و دوباره قرمز می‌شود.

تفکیک از مبدا اولویت ساماندهی سایت زباله هژده ‌دولان بانه

عصر کرد - سنندج - اجرای طرح فنس کشی، ایجاد حوضچه‌های ترسیب برای جلوگیری از آسیب‌ها و آلودگی زیست محیطی، بازبافت زباله با انجام تفکیک از مبدا و مقصد از مهمترین نیازهای سایت زباله هژده دولان شهرستان بانه است که در ساماندهی آن باید مورد توجه و اولویت قرار گیرد.

کام شیرین زنبورداران کردستانی

عصر کرد - سنندج - کردستان بواسطه بهره گیری از طبیعت رشته کوه زاگرس یکی از کانون‌های اصلی تولید عسل طبیعی و مرغوب کشور است که با توجه‌ ویژه دولت، در هفت سال گذشته میزان تولید این محصول با رشد ۱۰۰ درصدی زنبورستان‌ها، ۸۰ درصد افزایش داشته تا در واقع کام زنبورداران شیرین تر از عسل شود.

میراثی ۱۰۰۰ ساله در دل دانه های طلایی

عصر کرد - ایسنا/کردستان این روزها پشت بام ها و حیاط های روستای ۱۰۰۰ ساله «دولاو» رنگ طلا گرفته و پر شده از دانه های سرخی که محصول انگور تاکستان های قدیمی است؛ کشمش هایی که به روش خیلی خاص و با مشارکت همه اهالی روستا تولید می شود.

آمارهای دودی

عصر کرد - سنندج - آمارها حاکی از این است کردستان در ردیف ۲۳ استان‌ درگیر اعتیاد ولی با وضعیت سفید قرار دارد، اما مسوولان استان عقیده دارند آنچه به چشم می‌آید سفید نیست و در آینده نه چندان دور، وضعیت دودی و خاکستری خواهد شد.

۲۰ سال چشم به راه یک سرپناه در کردستان

عصر کرد - بیست سال از چشم انتظاری حدود یک هزار نفر در شهرهای سنندج و سقز برای دریافت زمین از تعاونی مسکن کارکنان کشاورزی می‌گذرد ...

۲۰ سال چشم به راه یک سرپناه

عصر کرد - سنندج - بیست سال از چشم انتظاری حدود یک هزار نفر در شهرهای سنندج و سقز برای دریافت زمین از تعاونی مسکن کارکنان کشاورزی می‌گذرد ولی هنوز امیدی برای واگذاری در دل این افراد ایجاد نشده است و همچنان بلاتکلیف هستند.

چشم منتظر تعاون

عصر کرد - سنندج - تعاون برای سرپا ماندن و رونق نیازمند تشکیل مثلث جامعه، مشارکت و تولید است بطوریکه کارشناسان اقتصادی بر هماهنگی و همراهی این پایه‌ها برای تشکیل اقتصادی تعاون محور تاکید دارند اما این مساله در استان کردستان تاکنون چشم‌های تعاون را منتظر گذاشته است.

سروآباد بر روی ریل توسعه

عصر کرد - سنندج - اجرای چند پروژه بسیار مهم در بخش عمرانی و اقتصادی موجب شده سروآباد در مسیر پیشرفت، شکوفایی و ترقی قدم بردارد تا در آینده نزدیک سایه محرومیت بر چهره این شهرستان کم‌رنگ‌تر شود.

درس اول کرونا

عصر کرد - سنندج - سال تحصیلی جدید متفاوت ‌تر از هر سال از امروز در سراسر کشور و به تبع آن استان کردستان آغاز می‌شود و نخستین درس دانش‌آموزان در مقاطع تحصیلی هم ‌موضوع کرونا و راه‌های مقابله و پیشگیری از این بیماری است.

سایه سنگین کرونا بر ماه مهر

عصر کرد - ایسنا/کردستان مهر که می‌آید تصویری از هیاهو و شادی و لبخند کودکانه دانش‌آموزانی که راهی مدرسه می‌شوند در دل کوچه‌پس‌کوچه‌ها و خیابان‌های شهر نقش می‌بندد، هیاهویی که خبر از بیداری میز و نیمکت‌های مدرسه از خواب تابستانی دارد، اما امسال هنوز قدم به پاییز نگذاشته گویی مدرسه حضور دانش‌آموختگان است.

"تنگی‌سر" روستایی زیبا در محاصره کوه‌های سر به فلک کشیده

عصر کرد - ایسنا/کردستان اگر از آن دسته افرادی هستید که در پی یافتن مکانی خوش آب و هوا برای سفر هستید تا از زندگی سخت و طاقت‌فرسای شهری و ماشینی به آن پناه ببرید و دمی را در آن‌جا به دور از دم و دود شهرها بگذرانید با ما به دل روستای تنگی‌سر سفر کنید.

زخمی که شیره می‌دهد

عصر کرد - سنندج - استخراج شیره سقز به روش سنتی توسط بهره‌برداران محلی با ایجاد زخم‌های سطحی در ساقه درخت بنه و چسباندن کاسه‌های کوچک گلی زیر این زخم‌ها برای جمع‌آوری شیره آن انجام می‌شود.

هفت سال سرنوشت ساز برای حوزه سلامت کردستان

عصر کرد - سنندج - در سال‌های اخیر حوزه بهداشت و درمان کردستان تغییرات قابل توجهی داشته و با اتخاذ راهبردهای مناسب بویژه در دولت تدبیر و امید شاهد افزایش سرانه تخت بیمارستانی و نیروهای کادر درمانی در این استان بوده‌ایم.

خزان کرونا در راه است

عصر کرد - سنندج - اواخر خرداد بود که بیداد کرونا در کردستان آغاز شد و تیر ماه سیاه با افزایش آمار مرگ و میر رقم خورد ولی رفته رفته این بیماری کنترل شد اما هنوز خزان خطرناک در کمین مردم است.

سقز در مدار توسعه

عصر کرد - سنندج - دولت با بهره‌برداری از طرح‌های بزرگ زیرساختی از جمله فرودگاه، بیمارستان ۲۳۵ تختخوابی، چهار طرح ورزشی، طرح‌های صنعتی و تولیدی، پردیس‌ سینمایی و پلاتوی نمایش، احداث دانشکده پرستاری، تصفیه خانه شماره ۲، طرح مطالعاتی اشتغالزایی در روستاها و چند طرح دیگر تحولات توسعه‌ای شهرستان سقز را رقم می‌زند.

نذری محرم در روزهای کرونایی

عصر کرد - سنندج - هر ساله با نو شدن سال قمری، لباس سیاهش را به تن می‌کرد و پرچم عزا بر سر درب خانه‌اش می‌زد و بعدش در تدارک سفره نذری مولایش بود.

ساير مطالب

نرخ پاییزه رهن کامل در بازار اجاره مسکن

گوشت قرمز گران شد

4800 کیلومتر از مسیر کامیاران به روانسر تا پنجشنبه روکش آسفالت می‌شود

4800 متر از مسیر کامیاران به روانسر تا پنجشنبه روکش آسفالت می‌شود

26 هزار تن گوجه فرنگی از کشاورزان کردستانی خریداری شد

مشکل حمل سوخت از مرز باشماق به عراق حل شد

نقدینگی و افزایش قیمت مواد اولیه مشکل اصلی کارخانه ها است

23 درصد لاستیک کشور در کارخانه لاستیک بارز کردستان تولید می‌شود

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 21 مهر 99

حقوق بازنشستگان افزایش یافت

تولید روزانه لاستیک کارخانه بارز کردستان افزایش یافت

رشد 224 درصدی ارزش پرونده‌های قاچاق در کرمانشاه

124 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای کسب و کار آسیب دیده از کرونا در استان کرمانشاه پرداخت شد

تخم‌مرغ شانه‌ای 10هزار تومان ارزان شد

سه هزار نفر در پروژه‌های گازرسانی کردستان مشغول کار هستند

کارخانه قند گروس با حمایت کمیته امداد توسعه پیدا می‌کند

دغدغه تولید کنندگان برای تهیه نهاده های دام و طیور رفع می‌شود

ساخت کمربندی مریوان تسریع می‌شود

مردم را در سیکل معیوب بانکی معلق نگذارید

مدیران بخش خصوصی را حمایت کنند

4182 میلیارد تومان تسهیلات بانکی در کردستان پرداخت شده است

قیمت پراید به 160میلیون تومان رسید

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 20 مهر 99

151 میلیارد تومان تسهیلات کرونا در کرمانشاه پرداخت شد

قیمت‌های جدید بلیت هواپیما لغو شد

خلع ید 9 هزار متر از اراضی ملی در اسلام آباد غرب

جولان قیمت‌های نجومی در بازار خودرو

قطعه 5 بزرگراه کرمانشاه – میاندوآب 87 درصد پیشرفت دارد

100 میلیارد تومان برای توسعه مرز باشماق مریوان نیاز است

افزایش 42درصدی هزینه اجاره خانه

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 19 مهر 99

مصرف گاز در کشور افزایش یافت

یارانه نقدی مهر ماه، فردا واریز می‌شود

جشنواره «حمایت از کالای ایرانی» در کردستان برگزار می‌شود

یارانه نقدی مهر ماه فردا واریز می‎ شود

هشدار به خریداران طلای آب شده

قطعه پنج بزرگراه کرمانشاه – میاندوآب 87 درصد پیشرفت دارد

پهنای باند دیتا در شهرستان مریوان بیش از دو برابر افزایش یافته است

روزانه 300 هزار ماسک در کردستان تولید می‌شود

امسال 360 هزار تن سیب زمینی از مزارع کردستان برداشت می شود

مصرف نفت سفید در کردستان 12 درصد کاهش یافت

بازارچه سیرانبند بانه برای واردات کالاهای مرزنشینی آمادگی دارد

کاهش 12 درصدی مصرف نفت سفید در استان کردستان

قیمت پرواز تهران-مشهد 1.3میلیون تومان شد

توهین وقیحانه و شرم آور تتلو به استاد شجریان + عکس

کویتی‌ها یارانه‌ می‌گیرند، سالی یک میلیارد تومان!

پژو 206 تیپ 5 در مرز 300میلیون تومان

فروش 400میلیون تومانی بلیت هواپیما به آمریکا

روایتی از مشکلات عدم پیوستن به FATF

سقوط آزاد قیمت نفت با سورپرایز جدید ترامپ

چاره‌ای جز افزایش قیمت فصلیِ خودرو نیست

بستر توسعه صنایع تبدیلی در کردستان فراهم شود/ تخصیص آب به کشاورزان عادلانه نیست

ایجاد 4200 شغل برای مددجویان کردستانی

افزایش قیمت بنزین تکذیب شد

قیمت مرغ سقف 20هزار تومان را زد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 16 مهر 99

اجرای طرح نیروگاه‌های کوچک مقیاس باعث مهاجرت معکوس می شود

240 نیروگاه کوچک مقیاس برق توسط مددجویان کمیته امداد اجرا می‌شود

تولید انگور در سروآباد 30 درصد افزایش یافت

23 میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در سنندج پرداخت شد

تعریف 35 هزار میلیارد تومان پروژه در کردستان

آب سد آزاد در راە تصفیە خانە سنندج

تغییرات قیمت گوشت سفید و قرمز

اتاق اصناف کرمانشاه اتحادیه‌های صنفی را تعطیل کرد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 15 مهر 99

صندوق کارآفرینی امید برای 2 هزار کردستانی اشتغال ایجاد کرد

تولید محصولات فرعی جنگلی و مرتعی کردستان افزایش یافت

مصرف گاز طبیعی در کردستان 11 درصد افزایش یافت

زمان واریز یارانه نقدی مهر ماه 99 اعلام شد

افزایش ضریب نفوذ گاز طبیعی در جمعیت کل استان کردستان به مرز 98 درصد

افزایش ضریب نفوذ گاز طبیعی در کردستان به مرز 98 درصد

تعداد واحدهای صنعتی در کردستان 72 درصد افزایش یافت

رایگان شدن برق مشترکین کم مصرف از اول آبان ماه

چرا در اوضاع اقتصادی فعلی، دریافت وام به‌صرفه است؟

خرید 750 هزار تن گندم در 85 مرکز کردستان

پایش دقیق و لحظه‌ای بازار در کردستان

60 میلیارد ریال برای لایروبی رودخانه‌های کردستان هزینه شد

بلیت پرواز ترکیه - ایران 20میلیون تومان شد!

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 14 مهر 99

توزیع بیش از 80 میلیون لیتر بنزین یورو 4 در استان کردستان

توزیع بیش از 80 میلیون لیتر بنزین یورو 4 در کردستان

بازگشت تورم‌ های 3 رقمی به اقتصاد ایران

بیش از 80 میلیون لیتر بنزین یورو 4 در کردستان توزیع شد

کمبود پارچه تولید ماسک را استانی کرده است

دریافت وام برای افزایش قدرت خرید در اقتصاد‌ تورمی

تلاش همه جانبه برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی کردستان

تلاش همه جانبه در جهت رفع مشکلات واحدهای تولیدی/فعالیت 80 هزار واحد صنفی در کردستان

حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی افزایش می‌ یابد؟

قیمت هر کیلو مرغ به 21 هزار تومان رسید

قیمت خودرو شیب نزولی گرفت

پراید 130میلیونی در سایه سکوت نهاد‌های نظارتی

برنامه‌هایی برای برخورد با گران فروشی داریم

سه هکتار از نیزارهای تالاب بین‌المللی زریبار در آتش سوخت

ثبت نام در طرح تسهیلات کمک ودیعه مسکن تمدید شد

توسعه اورژانس هوایی شاخص های امدادی در کردستان را ارتقاء می بخشد

جابجایی ‌مسافر در کردستان 45 درصد کاهش یافت

واکنش بازار طلا به بیماری ترامپ چه خواهد بود؟

بیش از 618 هزار تُن کالا امسال از باشماق مریوان ترانزیت شد

همتی: نرخ ارز را کاهش خواهیم داد

شاخص کل بورس سبزپوش شد