عصر کرد

آخرين مطالب

علمي

خیرین نسبت به‌سلامت کشور حساس هستند

عصر کرد - ایسنا/کردستان رئیس دبیرخانه شورای عالی سلامت و امنیت غذایی کشور گفت: در همه نقاط کشور این امر رایج شده که خیرین نسبت به‌سلامت کشور حساس هستند، درگذشته جهت‌گیری و جهت‌یابی خیرین به‌سوی مدرسه‌سازی و کمک به ایتام بوده اما اکنون سلامت‌محوری هم در امر خیرین رواج پیداکرده است.

مشارکت اولین مسئله در اجتماعی کردن نظام سلامت است

عصر کرد - ایسنا/کردستان استاندار کردستان، با بیان اینکه مشارکت اولین مسئله در اجتماعی کردن نظام سلامت است گفت: اجتماعی شدن نظام سلامت با مشارکت مردم و نهادهای رسمی و غیررسمی خارج از بخش سلامت با توانمندسازی محقق می‌شود.

58درصد اقتصاد مردم دیواندره مربوط به کشاورزی است

عصر کرد - ایسنا/کردستان فرماندار شهرستان دیواندره، گفت: 58 درصد اقتصاد مردم دیواندره مربوط به کشاورزی و دامداری، 28 درصد بر محور خدمات و 14 درصد اقتصاد آن مربوط به بخش صنعت است.

تجلیل از پژوهشگر نخبه گیاه شناسی در کردستان

عصر کرد - ایسنا/کردستان در راستای اجرای طرح دیدار با مفاخر، جهاددانشگاهی استان کردستان از پیشکسوت و نخبه گیاه شناسی در کردستان تجلیل به عمل آورد.

مرکز نوآوری و شکوفایی جهاددانشگاهی کردستان افتتاح شد

عصر کرد - ایسنا/کردستان مرکز نوآوری و شکوفایی جهاددانشگاهی کردستان با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان با هدف ترویج فرهنگ، دانش نوآوری و کارآفرینی بین جوانان و دانشجویان افتتاح شد.

دیگه عذرخواهی نکن دختر!

عصر کرد - ایسنا/کردستان بارها و بارها این را دیده و شنیده‌ایم زنان با همه قابلیت‌هایشان زندگی نمی‌کنند آنها عمیقا در قلبشان به دنبال چیزی بیشتر هستند اما می‌ترسند؛ از خجالت زده شدن! از کامل به‌نظر نرسیدن و از کافی نبودن!

استفاده از یافته های علمی درحوزه اشتغال و تولید باعث تحول می شود

عصر کرد - سنندج - معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اگر بتوانیم یافته های علمی را در حوزه های صنعتی، تولیدی و کشاورزی به کار گیریم می توان تحول عظیمی ایجاد کرد.

مراکز نوآوری و شکوفایی زمینه دسترسی آسان به جوامع دانشگاهی را فراهم می آورد

عصر کرد - ایسنا/کردستان مدیر تیم فناور سنه شاپ در کردستان،با بیان اینکه مراکز نوآوری و شکوفایی زمینه دسترسی آسان به جوامع دانشگاهی را فراهم می آورد گفت: برگزاری رویداد و کارگاه‌های مرکز نوآوری جهاددانشگاهی کردستان موجب ایجاد فرآیند ایده‌های نوآورانه شده است.

ایجاد ایده‌های نوآورانه در مراکز نوآوری و شکوفایی

عصر کرد - ایسنا/کردستان مدیر تیم فناور سنه شاپ در کردستان، گفت: برگزاری رویداد و کارگاه‌های مرکز نوآوری جهاد دانشگاهی کردستان موجب ایجاد فرآیند ایده‌های نوآورانه شده است.

آموزش‌های مهارتی متناسب با نیاز بازار کار راهگشای رفع بیکاری در کردستان است

عصر کرد - ایسنا/کردستان فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان، آموزش‌های مهارتی متناسب با نیاز بازار کار را راهکاری اساسی در راستای ایجاد اشتغال مولد و پایدار در سطح استان ذکر کرد.

سامانه “ دەنگی لاوان”  راه اندازی می شود

عصر کرد - دبیر مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان کردستان از راه اندازی سامانه“ دەنگی لاوان” برای پیگیری مطالبات جوانان کردستانی خبر داد.

کمبود 1600 معلم در کردستان

عصر کرد - ایسنا/کردستان مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان، با اشاره به کمبود هزار و 600 معلم در استان، گفت: در کردستان بالغ بر 300 هزار نفر دانش آموز مشغول به تحصیل هستند که نسبت به این تعداد دانش آموز با کمبود معلم مواجه هستیم.

دانشگاه فرهنگیان کردستان بیش از 700 نفر دانشجو جذب می‌کند

عصر کرد - ایسنا/کردستان رئیس دانشگاه فرهنگیان استان کردستان، گفت: سال آینده در سطح کشور 30 هزار نفر جذب دانشگاه فرهنگیان خواهند شد که از این تعداد سهم استان کردستان بیش از 700 نفر است اما باوجود شرایط دانشگاه فرهنگیان پذیرش و ظرفیت یک دانشجو را نداریم درحالی‌که آموزش‌وپرورش استان نیاز ویژه به معلم دارد.

عشق به سردار دل‌ها در قلم خوشنویسان کردستانی تبلور یافت

عصر کرد - سنندج - همزمان با برگزاری مراسم گرامیداشت یاد و نام مجاهد نستوه شهید سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی (سردار دل‌ها)، با حضور جمعی از هنرمندان خوشنویس کردستان ورک شاپ خوشنویسی در سینما بهمن سنندج برگزار شد.

دوره تربیت مدرس زبان کُردی در دانشگاه پیام نور سقز برگزار می‌شود

عصر کرد - سقز - رئیس دانشگاه پیام نور سقز از برگزاری اولین دوره تربیت مدرس زبان کُردی در این دانشگاه و برای اولین بار در ایران خبر داد و گفت: شرکت در این دوره برای عموم آزاد است.

نفوذ هکر‌های ایرانی به یک سایت دولتی آمریکا

عصر کرد - بنابر اعلام خبرگزاری فرانسه، هکر‌های ایرانی با نفوذ به یک سایت دولتی آمریکا، پیام‌هایی را منتشر کرده‌اند مبنی بر این که انتقام سردار سلیمانی را از آمریکا خواهند گرفت

ذهن فضول!

عصر کرد - برداشت شما از فضولی و دخالت چیست؟! بیشتر افراد، فضولی را رفتاری در قبال افرادی می دانند که آن‌ها را دشمن می‌پندارند.

جوانان خلاق و استارت آپ‌ها در حوزه تعاونی‌های دانش‌بنیان و نوبنیان مورد حمایت قرار می‌گیرند

عصر کرد - معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم افتتاح مرکز نوآوری و توسعه تعاون دانشگاه کردستان در سنندج گفت: حوزه تعاون نیازمند توجه ویژه است و در این راستا وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جوانان خلاق و استارت آپ‌هایی که در زمینه تعاونی های دانش بنیان و نو بنیان فعالیت کنند مورد حمایت قرار می دهد.

تعاونی‌های دانش محور سبب توسعه پایدار در جامعه می شود

عصر کرد - ایسنا/کردستان معاون وزیر کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تعاونی‌های دانش محور سبب توسعه پایدار در جامعه می شود گفت: شرایط اقتصادی فعلی کشور اتکای بیشتری به منابع داخلی از جمله منابع انسانی کاربلد و صاحب ایده را می‌طلبد.

اینترنت با مغز ما چه می‌کند

عصر کرد - ایسنا/کردستان کتاب «اینترنت با مغز ما چه می‌کند» نوشته «نیکلاس کار» و ترجمه «محمود حبیبی» در 440 صفحه به تحریر در آمده است.

مهارت چاشنی دانش

عصر کرد - سنندج - امروزه با سواد کردن افراد و افزایش نرخ سواد در جامعه معنای گسترده‌تری به خود گرفته و باسوادی از مرز خواندن و نوشتن صرف گذشته و در کنار آن مهارت‌های مختلف زندگی و شغلی نیز آموزش داده می‌شود و به معنی دیگر مهارت، چاشنی سواد شده است.

ارائه آموزش‌های جبرانی به 200 دانش آموز دیرآموز در سنندج

عصر کرد - ایسنا/کردستان رئیس آموزش و پرورش استثنایی کردستان، از ارائه آموزش‌های جبرانی، برنامه های پرورشی و توانبخشی به 200 دانش آموز دیرآموز پایه اول دوره ابتدایی مدارس عادی در سنندج خبر داد.

توسعه کتاب و کتابخوانی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی موثر است

عصر کرد - ایسنا/کردستان مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان، گفت: توسعه کتاب و کتابخوانی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی بسیار موثر است چرا که کتابخوانی یکی از مسائل جدی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی به شمار می آید.

والدین و مربیان باید فعالیت دانش آموزان را در فضای مجازی رصد کنند

عصر کرد - ایسنا/کردستان فرماندارسنندج، با تأکید بر اینکه والدین و مربیان باید هوشیار باشند و حضور و فعالیت دانش آموزان را در فضای مجازی رصد کنند،گفت: آموزش و ورود والدین به عرصه تربیتی و پرورشی با جدیت و حساسیت پیگیری شده و این حضور با علم به روز همراه است.

قارچ گانودرما، اکسیری جادویی برای جسم و تن است

عصرکرد- مدیر گروه رشته گیاهان دارویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز گفت: قارچ "گانودرما لوسیدوم" یا "قارچ جان افزا" از انواع قارچ‌های خوراکی یک ساله فوق‌العاده پرخاصیت از تیره تابان پوستان است که طی قرن‌های طولانی در طب سنتی چینی از میوه و ریشه آن برای درمان انواع دردها و بیماری‌ها استفاده شده‌است.

13 هزار بیسواد کردستانی در مسیر آموزش قرار گرفتند

عصر کرد - سنندج - معاون سوادآموزی آموزش و پرورش کردستان گفت: براساس سهمیه ابلاغی نهضت سوادآموزی امسال، 13 هزار نفر از بیسوادان و کم سوادان استان زیرپوشش آموزش‌های سوادآموزی قرار گرفته‌اند.

طرح دوشنبه‌ها با کتاب در کردستان جان می‌گیرد

عصر کرد - سنندج - مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کردستان گفت: سلسله برنامه و طرح دوشنبه‌های با کتاب با دعوت از دوستداران به کتاب و کتابخوانی در این استان برگزار می‌شود.

پژوهش اساس توسعه و پیشرفت در جامعه است

عصر کرد - سنندج - سرپرست فرمانداری بانه گفت: باید فعالیت‌های پژوهشی به منظور شناسایی و حل مسائل و مشکلات جامعه انجام شود چون پژوهش اساس توسعه و پیشرفت علمی و فرهنگی جامعه است.

اقتصادی کردن کشاورزی نیازمند پژوهش است

عصر کرد - سنندج - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: کشاورزی ستون فقرات توسعه اقتصادی این استان بوده و توسعه این بخش نیازمند پژوهش و یافته‌های جدید تحقیقاتی است.

تولید ثروت در کردستان هدف اصلی فعالیت های پژوهشی جهاددانشگاهی است

عصر کرد - ایسنا/کردستان معاون پژوهشی جهاددانشگاهی استان کردستان گفت: فعالیت های پژوهشی جهاددانشگاهی استان کردستان در این مراکز با هدف ارایه خدمات تخصصی و انجام طرح‌های تحقیقاتی کاربردی و بهره‌برداری از یافته‌های علمی آن در جهت تولید ثروت از فناوری‌های کسب شده در استان انجام می شود.

تولید ثروت در استان هدف اصلی فعالیت های پژوهشی جهاددانشگاهی است

عصر کرد - معاون پژوهشی جهاددانشگاهی استان کردستان گفت: فعالیت های پژوهشی جهاددانشگاهی استان کردستان در این مراکز با هدف ارایه خدمات تخصصی و انجام طرح‌های تحقیقاتی کاربردی و بهره‌برداری از یافته‌های علمی آن در جهت تولید ثروت از فناوری‌های کسب شده در استان انجام می شود.

سورپرایز آذری جهرمی کلا روی هوا ماند

عصر کرد - رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: تاکنون شرکت پست برای راه اندازی سیستم پست پهپادی درخواست مجوز نکرده است

پژوهش یکی از زیرساخت های توسعه محسوب می شود

عصر کرد - قروه- امام جمعه قروه پژوهش را یکی از زیرساخت های توسعه دانست و بر کاربردی بودن آن در کنار تولید علم و افزایش اندیشه در میان جامعه تأکید کرد.

عملیات بیولوژیک آبخیزداری در7هزار هکتار از مراتع کردستان انجام شد

عصر کرد - سنندج - معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: امسال در سطح هفت هزار و 600 هکتار از مراتع استان عملیات بیولوژیکی آبخیزداری، بذرکاری، بذر پاشی و کپه کاری انجام شد.

اسکلت فکری کودک شما، به کی رفته است؟

عصر کرد - روانشناس کودک و نوجوانان در کردستان، گفت: اسکلت رفتاری و فکری کودک، پا به پای اسکلت جسمانی رشد می‌کند و همان قدر که در چهره کودک نیمرخ پدر یا مادر دیده شده نیمرخ رفتاری و فکری آن ها نیز دیده می‌شود.

تشکیل شورای مهارت نقطه عطفی در هدفمند کردن آموزش های هر منطقه است

عصر کرد - سنندج - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان گفت: تشکیل شورای مهارت در شهرستان ها می تواند نقطه عطفی در هدفمند کردن ارائه آموزش های مهارتی با توجه به نیاز هر منطقه باشد.

ساير مطالب

انتقال خون توانمند از ارکان توسعه توریسم درمانی است

با توقعات بیش از حد اعتماد به نفس کودکان را نابود نکنیم

دمای خاک به زیر صفر درجه می رسد/ ضرورت انتقال محصولات کشاورزی به انبارها

نخسین نمایشگاه عصرآهن در غرب کشور افتتاح شد

غرب کشور، تجلی گاه پژوهش های عصر آهن است

ضرورت بهره مندی از دانش اساتید و نیروهای توانمند در بلایای طبیعی

ارسال 180 مقاله به دبیرخانه ششمین کنفرانس بین المللی کنترل، ابزار دقیق و اتوماسیون

دانشگاه‌ها خود را به سمت فعالیت‌های مرتبط با انقلاب صنعتی چهارم سوق دهند

توسعه، محور همایش‌های ملی و بین المللی دانشگاه کردستان است

کنفرانس‌های دانشگاه کردستان نقشه راه دستگاه‌های اجرایی شود

مصرف افراطی داروهای بدنسازی موجب اختلال در روابط زناشویی می‌شود

فراخوان مرحله استانی «چهارمین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه» در کردستان

تحصیل و تحیُر! راه فرار از انتخاب بدتر!

صیانت از کیفیت یادگیری دانش آموزان روستایی رسالت راهبران آموزشی است

"هوش فروش" اهرمی در جذب مشتریان

تصمیمات دانشگاه باید فراجناحی و فرا قومیتی باشد

سطح سواد سلامت مردم استان باید ارتقاء یابد

موفقیت در آموزش نیازمند یکپارچه سازی همکاری بخش خصوصی و دولتی است

ارتباط مجلس و دانشگاه وسیع تر شود

9 هزار نخبه شاهد و ایثارگر در کشور شناسایی شده است

احداث ساختمان اورژانس و زایشگاه بیمارستان بوعلی مریوان پایان یافت

ارتقای جایگاه دانشگاه کردستان در رتبه‌بندی تایمز

ارتقا جایگاه دانشگاه کردستان در رتبه‌بندی تایمز

"یونانیان شهرها را چگونه می‌ساختند"

سرمایه گذاری بهتر است یا پس انداز؟

5120 دانشجوی دانشگاه کردستان در 24 خوابگاه مستقر شده اند

17 هزار کیلو بذر برای اجرای طرح‌های بیولوژیکی در کردستان توزیع شد

گسترش آموزش‌های مهارتی، تنها راه گذر از مسیر توسعه است

دانشگاه علوم پزشکی کردستان حیات خلوت انتصابات سیاسی

نقش کاردرمانی در بهبود فعالیت های حرکتی کودکان

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان دوباره تغییر کرد

دانشجویان روزانه متقاضی خوابگاه دانشگاه کردستان اسکان یافتند

عملیات توزیع بذر برای اجرای طرح‌های بیولوژیکی حوضه‌های آبخیز کردستان آغاز شد

عملیات اجرایی کارخانه فرآوری انگور در بانه آغاز شد

عملیات توزیع بذر برای اجرای طرح‌های بیولوژیکی حوزه‌های آبخیز کردستان آغاز شد

100 جلد کتاب به دانش‌آموزان روستایی اهدا شد

روحانی: دوران اثرگذاریِ فشار حداکثری تمام شد

تحول در حوزه درمان کردستان

رئیس جهاددانشگاهی کردستان در سمت خود ابقا شد

27 هزار نوآموز کردستانی در طرح سنجش سلامت ارزیابی شدند

18 هزار دانش آموز کردستانی تحت پوشش طرح نماد قرار دارد

معلمان پیشقراولان جهاد علمی جامعه هستند

عدالت آموزشی آینده سالم دانش آموزان با نیازهای ویژه راتضمین میکند

سفیر ایران به وزارت خارجه روسیه احضار شد

تجارت بین المللی دنیا در آینده متعلق به صنعت گردشگری است

دانشگاه کردستان از ظرفیت گردشگری برای توسعه استان کمک می‌گیرد

بانکت‌بندی به منظور جلوگیری از سیلاب در مراتع سقز افزایش یافت

جذب‌سرمایە از عوامل اصلی خروجی ایدە است

سد سیازاخ موتور محرکه و محور توسعه اقتصادی دیواندره است

ضعف آگاهی مراقبین کودک از مصادیق کودک آزاری است

اولین همایش بین المللی گردشگری و توسعه در دانشگاه کردستان برگزار می شود

آسیب شنوایی شایع ترین معلولیت پنهان در جامعه است

افزایش 2 برابری ظرفیت پذیرش دانشجو دانشگاه کردستان

از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی در راستای توسعه کردستان استفاده شود

سرانه آموزشی دانشگاه های کردستان بسیار کم است/دانشکده صنعت و معدن قروه نیازمند حمایت بیشتر

بازدید وزیر علوم از پروژه های دانشگاه کردستان

افزایش رشته های علمی کاربردی در استان ها را حمایت می کنیم

وعده مثبت وزیر علوم برای راه اندازی مقطع ارشد رشته زبان و ادبیات کردی

بودجه دانشگاه کردستان افزایش یابد

بومی گزینی؛ تحمیل بار مضاعف بر دوش دانشگاه کردستان

ورود دانشگاه به توسعه دانش بنیان از نیازهای ضروری کردستان است

عقب ماندگی مفرط آموزش عالی در کردستان نیازمند دید عدالت محورانه است

پذیرش دانشجوی خارجی برنامه جدی وزارت علوم در سراسر کشور است

دانشگاه کردستان تا پایان امسال بیش از هزار دانشجوی خارجی پذیرش می‌کند

رشته های علوم پایه از حضور افراد نخبه خالی می شود

جذب اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه کردستان در وزارت علوم

ارائه رشته های شغل محور هدف اصلی دانشگاه علمی کاربردی است

شرکت 23 دانشگاه کشور در سومین کارگاه ملی رباتیک دانشگاه کردستان

حرفه مورد علاقه توام با چاشنی خلاقیت عامل موفقیت شما خواهد بود!

ثبت نام بیش از 267 هزار دانش آموز کردستانی برای سال تحصیلی جدید

وزارت علوم برای کیفی سازی آموزش عالی برنامه جدی داشته باشد

رباتیک؛ علمی که در زندگی جاری می شود

4 همایش بین المللی در دانشگاه کردستان برگزار می‌شود

طرح مهارت آموزی بنیاد علوی در مدارس کردستان اجرا می‌شود

مرکز زبان دانشگاه کردستان به عموم مردم خدمات ارائه می‌دهد

ثبت نام بیش از 280 هزار دانش آموز کردستانی برای سال تحصیلی جدید

مهمترین رسالت پروژه مهر، آماده‌‌سازی مدارس برای بازگشایی است

اجرای طرح مداخله به هنگام برای 700 نوآموز دیرآموز پیش دبستانی کردستان

مانور نمادین بازگشایی در مدارس کردستان برگزار شد

ارجاع بیش از 6 هزار نوآموز کردستانی به مرحله تخصصی سنجش

مسابقات منطقه ای مناظره دانشجویی در کردستان برگزار می شود

26 هزار قلم تجهیزات ورزشی به مدارس کردستان ارسال شد

مرکز درمانی سلول های بنیادین در کردستان راه اندازی می شود

تعادل، در ارتقای سیاست های پژوهشی دانشگاە کردستان امری ضروریست

کاهش اضطراب در دانش آموزان با نیازهای ویژه

اساتید ایرانی دانشگاه‌های معتبر جهان در کردستان تدریس می‌کنند

افزایش 2 برابری ظرفیت پذیرش دانشجو دانشگاه کردستان

12 هزار و 145 کلاس درس در کردستان آماده حضور دانش آموزان است

تلفیق دیرآموزان یکسان سازی عدالت آموزشی است

ارائه خدمات رایگان به 121 دانش آموز طیف اُتیسم

والدین کلاس اولی ها بخوانند

مرکز درمانی سلول های بنیادین در کردستان راه اندازی می شود

26 هزار قلم تجهیزات ورزشی به مدارس کردستان ارسال شد

ارجاع بیش از 6 هزار نوآموز کردستانی به مرحله تخصصی سنجش

پنجمین رویداد تاک شو در جهاددانشگاهی کردستان برگزار شد

مسابقات منطقه ای مناظره دانشجویی در کردستان برگزار می شود

1338 کارآموز کردستانی جذب طرح مهارت ‌آموزی شدند

سالاد کسب و کار با سس موفقیت

اجرای طرح مداخله به هنگام برای 700 نوآموز دیرآموز پیش دبستانی کردستان

مانور نمادین بازگشایی در مدارس کردستان برگزار شد

عملیات بیولوژیک آبخیزداری درهشت هزارهکتار ازمراتع کردستان اجرا شد

فرمانده کل سپاه : نمی‌ گذاریم مردم در سختی باشند

مهمترین رسالت پروژه مهر، آماده‌‌سازی مدارس برای بازگشایی است

280 هزار دانش آموز کردستانی برای سال تحصیلی جدید ثبت نام کردند

ثبت نام بیش از 280 هزار دانش آموز کردستانی برای سال تحصیلی جدید

کمبود کتاب‌های درسی در استان کردستان وجود ندارد

دستور ویژه رئیسی درباره احکام برخی پرونده‌ ها

مرکز زبان دانشگاه کردستان به عموم مردم خدمات ارائه می‌دهد

اعزام تیم رباتیک دانش آموزی بیجار به مسابقات ربوکاب مالزی

طرح مهارت آموزی بنیاد علوی در مدارس کردستان اجرا می‌شود

سردار سلامی : آرزوی ترامپ چند دقیقه مذاکره با ایران است

4 همایش بین المللی در دانشگاه کردستان برگزار می‌شود

برنامه های علمی جهاددانشگاهی مورد حمایت قرار می گیرد

2700 دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی کردستان مشغول به تحصیل هستند

رباتیک؛ علمی که در زندگی جاری می شود

ثبت نام بیش از 267 هزار دانش آموز کردستانی برای سال تحصیلی جدید

حرفه مورد علاقه توام با چاشنی خلاقیت عامل موفقیت شما خواهد بود!

حرفه مورد علاقه توام با چاشنی خلاقیت عامل موفقیت شما خواهد بود!

شرکت 23 دانشگاه کشور در سومین کارگاه ملی رباتیک دانشگاه کردستان

جذب اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه کردستان در وزارت علوم

کلنگ احداث مدرسه 12 کلاسه شهر اورامان زده شد

رشته های علوم پایه از حضور افراد نخبه خالی می شود

دانشگاه کردستان تا پایان امسال بیش از هزار دانشجوی خارجی پذیرش می‌کند

توزیع نامناسب امکانات، موجب توزیع نا عادلانه پزشکان می شود

کلینیک توسعه روستایی در دانشگاه کردستان راه‌اندازی می‌شود

پذیرش دانشجوی خارجی برنامه جدی وزارت علوم در سراسر کشور است

عقب ماندگی مفرط آموزش عالی در کردستان نیازمند دید عدالت محورانه است

ورود دانشگاه به توسعه دانش بنیان از نیازهای ضروری کردستان است

بومی گزینی بار مضاعفی را به دانشگاه کردستان تحمیل کرد

بودجه دانشگاه کردستان افزایش یابد

وعده مثبت وزیر علوم برای راه اندازی مقطع ارشد رشته زبان و ادبیات کردی

افزایش رشته های علمی کاربردی در استان ها را حمایت می کنیم

40 رشته دکترا به دانشگاه کردستان اضافه می شود

بازدید وزیر علوم از پروژه های دانشگاه کردستان

سرانه آموزشی دانشگاه های کردستان بسیار کم است/دانشکده صنعت و معدن قروه نیازمند حمایت بیشتر

40 رشته دکترا به دانشگاه کردستان اختصاص یابد

تحصیل 10639 دانشجو در دانشگاه کردستان/سرانه دانشجویی ناچیز است

با حضور وزیر علوم؛ دو پروژه جدید در دانشگاه کردستان کلنگ زنی می شود

وزیر علوم: پیشنهاد تغییر مصوبه بومی‌گزینی دانشگاه ها داده شده است

مراکز علمی کاربردی در آینده مورد حمایت بیشتر وزارت علوم قرار می‌گیرد

صرفه جویی 50 درصدی آب با طرح کشت انتظاری سیب زمینی

هوشمندسازی 118 مدرسه حاشیه/دفاتر تسهیلگری نماد مشارکت اجتماعی است

نقش‌آفرینی موثر دانشگاه پیام نور متناسب با نیازهای جامعه

الگوهای تدریس برتر درس جامعه شناسی، اصلاح روش‌های تدریس است

نقش معلم در تحقق اهداف برنامه درسی ملی است

واقعیت مجازی ترس از پرواز را از بین می‌برد

عملیات مکانیکی و بیومکانیکی آبخیزداری در کردستان آغاز شد

شرکت بیش از 25 هزار نوآموز کردستانی در برنامه ملی سنجش

فارغ التحصیلی بیش از 3000 نفر در دانشگاه آزاد بیجار

اولین دوره آموزشی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان برگزار شد