عصر کرد

آخرين مطالب

اولین جشنواره روابط عمومی‌های برتر کردستان برگزار می‌شود فرهنگي

اولین جشنواره روابط عمومی‌های برتر کردستان برگزار می‌شود
  بزرگنمايي:

عصر کرد - معاون روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری کردستان گفت: اولین جشنواره روابط عمومی های برتر استان کردستان در هفته دولت امسال برگزار می‌شود.
به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، آرش حسین پناهی روز یکشنبه(29 اردیبهشت) در مراسم گرامیداشت روز روابط عمومی و ارتباطات که در سالن پیامبر اعظم استانداری کردستان برگزار شد، اظهار کرد: هر سازمانی دارای اهداف و برنامه‌های مطالعاتی خاصی برای خود است که تا زمانی که از تخصص و توان روابط عمومی‌ها در ادارات استفاه نشود کارها ابتر و ناقص خواهد بود.
وی افزود: مدیران سازمان‌ها و ادارات باید دیدگاه روابط عمومی‌باور داشته باشند و در اتاق فکر و تصمیم گیری‌های کلان و میانی از روابط عمومی‌های خود استفاده کنند.
معاون روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری کردستان عنوان کرد: روابط عمومی‌ها نیز باید در کنار دستگا‌ه‌های فرهنگی برای ارتقای شاخص های فرهنگی و اجتماعی تلاش کنند.
وی همچنین تنویر افکار عمومی و اطلاع رسانی صحیح را از دیگر وظایفی دانست که روابط عمومی‌ها باید مدنظر قرار دهند.
حسین پناهی در ادامه سخنان خود گفت: در این مراسم از 13 روابط عمومی منتخب از نظر استانداری تجلیل خواهد شد و همچنین از اعضای پیشین هیات رئیسه شورای روابط عمومی‌های کردستان تقدیر و احکام اعضای جدید نیز به آنها ابلاغ خواهد شد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: اولین جشنواره روابط عمومی‌های برتر استان کردستان نیز در هفته دولت امسال برگزار می‌شود که از روابط عمومی‌های ادارات و سازمان‌های استان می‌خواهیم مستندات خود را برای شرکت در این جشنواره جمع آوری و ارسال کنند.
لازم به ذکر است در این مراسم با حضور استاندار کردستان و سایر مدیران استانی، از پوستر اولین جشنواره روابط عمومی‌های برتر استان کردستان رونمایی شد.
تجلیل از 13 روابط عمومی منتخب استان از نظر استانداری نیز پایان بخش این مراسم بود که این افراد ابراهیم محمد حسینی از فرمانداری سقز، فرهنگ مسعودی از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حجت الله قنبری از شرکت مخابرات، فاطمه محمدی از بهزیستی، هوشنگ اولی زاده از شرکت گاز، علیرضا منتشلو از آموزش و پرورش، تیمور خالدی از میراث فرهنگی، مهدی فتحی از جهادکشاورزی، یوسف جعفری از شرکت آب منطقه‌ای، خالد مینایی از کمیته امداد، صلاح حسنی از فرمانداری بانه، ادریس وکیلی از شرکت آبفا و صلاح وکیلی از شهرداری سنندج بودند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield