عصر کرد

آخرين مطالب

تشکیل پاتوق فرهنگی اولویت تبلیغات اسلامی کردستان است اجتماعي

تشکیل پاتوق فرهنگی اولویت تبلیغات اسلامی کردستان است
  بزرگنمايي:

عصر کرد - مدیر کل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: تشکیل پاتوق‌های فرهنگی و فعالسازی گروههای مردمی از اولویت‌های تبلیغات اسلامی کردستان است.
به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی امروز در جریان بازدید از مجتمع فرهنگی نور سروآباد و دیدار با کارکنان این اداره ضمن تاکید بر انجام مطلوب و خداپسندانه امور فرهنگی و قرآنی اظهار کرد: همه ما در هر شهر و دیاری که خدمت می‌کنیم فعالیت‌هایمان در پیشگاه خداوند متعال قابل ارزیابی و محاسبه است.
وی بیان کرد: هر نفر یا گروه یا مجموعه‌ای که عملکرد فرهنگی و دینی مناسبی در جامعه داشته باشد مطمئنا خداوند پشتیبان وی بوده و نام و یاد خوبی از خود برجای می‌گذارد. 
وی با اشاره به اهداف دینی سازمان تبلیغات اسلامی تصریح کرد: در حوزه‌های فرهنگی و قرآنی نیازمند تحول هستیم و انجام این تحول بزرگ نیازمند تلاش مجدانه و شبانه‌روزی تمام مجموعه این سازمان است. 
مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان فعالیت در فضای مجازی را بسیار مهم دانست و افزود: فعالیت بیش از پیش در این حوزه به دلیل فراگیر بودن و تاثیر مستقیم آن بر روی مخاطب ضروری است و باید فرصت‌ها و تهدیدهای فضای مجازی را شناخت و از فرصت‌های آن به بهترین شکل ممکن استفاده برد.
حجت‌الاسلام کرمی تشکیل گروه‌های فعال جوان، پاتوق‌های فرهنگی پسران و دختران و فعال‌سازی گروه‌های مردمی را از اولویت‌های سازمان تبلیغات اسلامی دانست و بیان کرد: همه مدیران و کارشناسان ادارات ذی ربط باید در این راستا گام بردارند.
وی خاطرنشان کرد: برای جذب بهتر و بیشتر گروه‌های مردمی تحت پوشش سازمان تبلیغات اسلامی از جمله اعضاء کانون‌های فرهنگی باید با آنها ارتباط تنگاتنگی داشته و بنا به فعالیت آنان بسته‌های تشویقی نیز برای آنان در نظر بگیریم.
وی در پایان سرکشی به روستاها برای پیگیری مشکلات فرهنگی و قرآنی که با عنوان «طرح رسالت» توسط اداره تبلیغات اسلامی سروآباد تهیه و تنظیم شده است را به عنوان یک طرح مفید برشمرد و بیان کرد: باتوجه به تلاشی که در شهرستان سروآباد در حوزه روستایی انجام شده از این طرح حمایت می‌کنیم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان خواستار ادامه این طرح و بازدید از مناطق روستایی در راستای افزایش فعالیت‌های دینی و فرهنگی در مناطق روستایی شد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield