عصر کرد

آخرين مطالب

فرمانده انتظامی کردستان:

یک محموله سیگار قاچاق در استان کردستان کشف شد اجتماعي

یک محموله سیگار قاچاق در استان کردستان کشف شد
  بزرگنمايي:

عصر کرد - سنندج – فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از یک میلیون و 900 هزار نخ سیگار قاچاق در راستای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق مواد دخانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی کردستان، سردار علی آزادی گفت: طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق مواد دخانی با بسیج کلیه امکانات ونیروهای اداره مبارزه با قاچاق کالای پلیس آگاهی به مرحله اجرا گذاشته شد.کشف بیش از یک میلیون و 900 هزار نخ سیگار قاچاق در کردستان
سردار آزادی هدف از اجرای این طرح را ناامن کردن محیط برای قاچاقچیان کالا وافزایش ضریب امنیتی در استان عنوان کرد و افزود: در اجرای این طرح بیش ازیک میلیون و 900 هزار نخ سیگار قاچاق طی 3 عملیات در شهرهای بانه، سروآباد ودیواندره کشف شد.
فرمانده انتظامی کردستان با اشاره به توقیف 3 دستگاه خودرو و دستگیری 5 نفر دراین عملیات خاطر نشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.
وی با اشاره به تشدید نظارت ها بر قاچاق کالا در استان کردستان، اظهار داشت: خوشبختانه اقدامات خوبی در این بخش انجام شده و به صورت مستمر از سوی پلیس این روند دنبال و پیگیری می شود.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield