عصر کرد

آخرين مطالب

با دو پله سقوط؛

کردستان در جایگاه ششم المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور قرار دارد ورزشي

کردستان در جایگاه ششم المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور قرار دارد
  بزرگنمايي:

عصر کرد - سنندج – دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور با حضور 34 هزار ورزشکار در 99 رشته مختلف و به میزبانی 19 استان در حال برگزاری است که کردستان تا امروز در جایگاه ششم جدول توزیع مدال قرار دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان در گفت و گو با خبرنگار مهر ، در خصوص آخرین وضعیت ورزشکاران و جایگاه این استان در جدول مسابقات، گفت: در حال حاضر کردستان در رده ششم جدول نتایج نهایی رده بندی توزیع مدال قرار دارد.
حامد جولایی اظهار داشت: دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در 99 رشته ورزشی در بخش دختران و پسران به میزبانی 19 استان کشور در حال برگزاری است که ورزشکاران کردستانی حاضر در این دوره از رقابت ها تا شب گذشته موفق شده اند 83 مدال رنگارنگ را کسب کنند.
وی افزود: در بخش آقایان ورزشکاران کردستانی 22 مدال طلا، 24 نقره و 25 برنز را کسب کرده اند و در بخش دختران نیز سه مدال طلا، دو نقره و هفت برنز را به دست آورده اند.
مدیرکل ورزش و جوانان کردستان ادامه داد: در مجموع ورزشکاران کردستانی با کسب 25 مدال طلا، 26 نقره و 32 برنز توانسته اند جایگاه ششم این دوره از رقابت ها را تا امروز به دست آورند.
جولایی یادآور شد: استان های تهران با 166 مدال، اصفهان با 150 مدال و مازندران با 104 مدال رده های اول تا سوم جدول رده بندی را به خود اختصاص داده اند.
وی با اشاره به اینکه تا کنون 1656 مدال رنگارنگ میان مستعدین ورزش کشور توزیع شده است، بیان کرد: منطقه آزاد اروند تا شب گذشته موفق به کسب مدال نشده است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield