عصر کرد

آخرين مطالب

با کسب هفت مدال؛

کردستان مقاوم دوم رشته دوومیدانی استعدادهای برتر کشور را کسب کرد ورزشي

کردستان مقاوم دوم رشته دوومیدانی استعدادهای برتر کشور را کسب کرد
  بزرگنمايي:

عصر کرد - سنندج - تیم کردستان در رقابت های دوومیدانی دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور با کسب هفت نشان رنگارنگ جایگاه نایب قهرمانی این رقابت ها را بدست آورد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی، ورزش و جوانان استان کردستان، رقابت‌های دو و میدانی دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر پسر کشور در شهرستان زاهدان استان سیستان وبلوچستان با معرفی نفرات و تیم‌های برتر به کار خود پایان داد.
در این دوره از رقابت‌ها 500 دونده به نمایندگی از 29 استان کشور حضور داشتند و در 20 ماده مختلف این رشته ورزشی به مدت سه روز با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
تیم کردستان با 10 دونده در این رقابت‌ها حضور پیدا کرد و توانست با کسب هفت نشان رنگارنگ جایگاه نایب قهرمانی این مسابقات را بدست آورد.
در نتایج انفرادی ماده‌های 100 و 200 متر جویا خداپرست با ثبت زمان 11.10 و 22.85 دو نشان طلا و زانا احمدی کانی گلزار با زمان 11.25 و 23.15 به ترتیب دو نشان برنز و نقره این مواد را کسب کرد.
همچنین در ماده پرتاب دیسک هیمن مازیار با پرتابی به طول 41.22 متر جایگاه دوم و نشان نقره را بدست آورد.
در نتایج ماده 2000 متر با مانع مهران سیفوری با زمان 7.27.87 مقام سوم و نشان برنز را تصاحب کرد و در نتایج ماده رله امدادی تیم کردستان با ترکیب جویا خداپرست، محمدپارسا محمدی، زانا احمدی کانی گلزار و آرین بتکن توانست مقام دوم را بدست آورد.
در نتایج تیمی، استان تهران با کسب 3 مدال طلا، 6 مدال نقره و 2 نشان برنز موفق شد عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب کند، تیم کردستان با کسب 7 مدال (2 مدال طلا، 3 نقره و 2 نشان برنز) به عنوان نایب قهرمانی رسید و استان سیستان و بلوچستان میزبان نیز با کسب 3 مدال طلا، 2 نقره و یک نشان برنز به مقام سومی دست یافت.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield