عصر کرد

آخرين مطالب

رئیس سازمان سیماو فضای سبز شهرداری سنندج:

ورودی پارک امیریه شهر سنندج ساماندهی شد گفتگو

ورودی پارک امیریه شهر سنندج ساماندهی شد
  بزرگنمايي:

عصر کرد - سنندج - رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: در راستای ساماندهی ورودی پارک امیریه علاوه بر احداث آبشار مصنوعی، چشمه طبیعی در محدوده بالادست پارک نیز احیا شد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری سنندج، شرمین شریفی اظهار داشت: در راستای صیانت از پارک های جنگلی و تفرجگاه ها، عملیات ساماندهی و زیباسازی پارک های سطح شهر به ویژه پارک امیریه در دستور کار این سازمان قرار گرفت.
وی افزود: پارک امیریه در دامنه کوه آبیدر و به عنوان یکی از تفرجگاه های اصلی همواره پذیرای شمار بسیاری از شهروندان، گردشگران و میهمانان است.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج ادامه داد: در پارک جنگلی آبیدر چندین چشمه آب های زیرزمینی وجود داشت که چندین سال غیرقابل استفاده بود و امسال با انجام عملیات لوله گذاری آب چشمه های موجود به سمت پایین دست هدایت شد.
شریفی یادآور شد: با هدایت آب های زیرزمینی و چشمه های موجود یک آبشار مصنوعی در ورودی پارک امیریه احداث شد.
وی بیان کرد: با توجه به اینکه پارک احداث شده در ورودی میدان حجاب مسدود بود و امکان دسترسی به پارک امیریه نبود با اجرای پله گذاری دسترسی به پارک امیریه فراهم شد.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: برای انجام عملیات عمرانی و ساماندهی ورودی پارک امیریه از مصالح طبیعی و همگن با فضای موجود استفاده شد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield