عصر کرد

آخرين مطالب

رئیس مرکز زبان دانشگاه کردستان:

مرکز زبان دانشگاه کردستان به عموم مردم خدمات ارائه می‌دهد علمي

مرکز زبان دانشگاه کردستان به عموم مردم خدمات ارائه می‌دهد
  بزرگنمايي:

عصر کرد - رئیس مرکز زبان دانشگاه کردستان با اشاره به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های مرکز زبان دانشگاه کردستان، گفت: عموم مردم اعم از دانشجو و غیردانشجو می‌توانند از خدمات این مرکز بهره بگیرند.
محمد احمدنژاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا، منطقه کردستان اظهار کرد: مرکز زبان دانشگاه کردستان با هدف ارتقای کیفیت آموزش و توانمندسازی دانشجویان در زمینه زبان‌های خارجی تابستان سال جاری رسما آغاز به کار کرد.
وی افزود: در حال حاضر در این مرکز دوره‌های مختلف آموزش زبان‌های انگلیسی، فرانسه، و آلمانی در حال برگزاری است و آموزش زبان‌های کُردی و عربی نیز به زودی آغاز خواهد شد.
رئیس مرکز زبان دانشگاه کردستان، ترجمه و ویراستاری مقالات علمی را از دیگر فعالیت‌های این مرکز عنوان کرد و گفت: این مرکز، تنها مرکز دانشگاهی آموزش زبان در استان کردستان است که تحت نظارت اساتید و اعضای هیات علمی گروه زبان انگلیسی فعالیت می‌کند.
وی از فعالیت این مرکز در زمینه آزمون استاندارد بین‌المللی IELTS و آزمون‌های بسندگی زبان انگلیسی MHLE و MSRT خبر داد و گفت: دوره‌های آمادگی ارشد و دکتری و دوره مکالمه و بحث آزاد نیز از دیگر خدمات قابل ارائه در این مرکز است.
احمدنژاد اعلام کرد: امکان بهره گیری عموم مردم از خدمات این مرکز فراهم شده و ارائه خدمات به دانشجویان محدود نشده است.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield