عصر کرد

آخرين مطالب

طی مراسمی؛

نمایشگاه عکس قاب شیدایی در گالری مهر بیجار گشایش یافت اجتماعي

نمایشگاه عکس قاب شیدایی در گالری مهر بیجار گشایش یافت
  بزرگنمايي:

عصر کرد - سنندج – همزمان با ایام شهادت سرور و سالا رشهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) 30 تابلوی عکاسی منتخب بخش ملی پنجمین سوگواره قاب شیدایی در گالری مهر حوزه هنری بیجار در معرض نمایش گذاشته شد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان، با حضور جمعی از هنرمندان و مسئولین شهرستان بیجار نمایشگاه عکس منتخب پنجمین سوگواره ملی عکس قاب شیدایی که سال 97 در بیجار برگزار گردید افتتاح و آماده بازدید علاقه مندان می باشد.
در این نمایشگاه 30 اثر 70×50 در بخش ملی این سوگواره از 30 هنرمند عکاس کشوری گوشه هایی از عزاداری مردم ایران زمین را در ایام محرم به تصویر در آورده است.
علاقه مندان جهت بازدید از این نمایشگاه که از امروز تا 26 شهریور ماه برقرار است از ساعت 10 تا 12 و 16 تا 20 می توانند با حضور در گالری مهر حوزه هنری واقع در جنب سینما آزادی از این‌اثار دیدن نمایند.
سوگواره ملی قاب شیدایی هرساله با مشارکت حوزه هنری استان کردستان، شهرداری و شورای شهر بیجار به صورت ملی در ایام محرم وصفر برگزاری می گردد.
فراخوان ششمین دوره این سوگواره با موضوعات مختلف اعلام و علاقه مندان جهت اراسل آثار خود با موضوع های اعلامی تا 20 مهر ماه می توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره واقع در شهرداری بیجار ارسال نمایند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield