عصر کرد

آخرين مطالب

در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی؛

محدودیت‌های ترافیکی در سنندج اعمال می شود اجتماعي

محدودیت‌های ترافیکی در سنندج اعمال می شود
  بزرگنمايي:

عصر کرد - سنندج - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کردستان گفت: محدودیت‌های ترافیکی در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در سنندج اعمال می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان کردستان, سرهنگ رمضان نادری با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و در پیش بودن روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی، اظهار داشت: پلیس راهنمایی و رانندگی در نظر دارد به‌منظور تسهیل در عبور و مرور و افزایش ضریب ایمنی برای عابرین به‌ویژه عزاداران حسینی و جلوگیری از مشکلات ترافیکی و بروز حوادث در این روزها، محدودیت‌های ترافیکی را اجرا کند.
وی در خصوص ممنوعیت و محدودیت‌های ترافیکی در روزهای 18 و 19 شهریور ماه در سطح شهر سنندج, افزود: تردد و توقف تمام خودروها در تمام مسیرهای منتهی به میدان آزادی از جمله خیابان آبیدر از میدان مولوی کرد، خیابان پاسداران، خیابان مولوی از میدان شهرداری سنه‌دژ، خیابان فلسطین از چهارراه فلسطین، مسیر خیابان فردوسی از ابتدای میدان آزادی تا چهارراه طالقانی، مسیرهای منتهی به خیابان فردوسی و میدان انقلاب از جمله خیابان امام (ره) سه‌راه حبیبی و چهارراه انقلاب همگی از ساعت هشت صبح روزهای تاسوعا و عاشورا تا پایان مراسم عزاداری ممنوع است.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کردستان ادامه داد: همچنین از ساعت 12 شب روزهای قبل تاسوعا و عاشورای حسینی نیز پارک و توقف خودرو در مسیر عزاداری یعنی از میدان فردوسی تا چهارراه طالقانی ممنوع است.
سرهنگ نادری با اشاره به اینکه در سایر شهرستان‌های استان نیز محدودیت‌های ترافیکی از ساعت هشت صبح تا پایان عزاداری در نظر گرفته می‌شود، یاداور شد: از شهروندان می‌خواهیم همچون سایر مراسمات دیگر در جهت ایجاد امنیت و روان‌سازی ترافیک در سطح شهر، همکاری لازم را با مجموعه راهنمایی و رانندگی داشته باشند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield