عصر کرد

آخرين مطالب

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان:

عدم اجرای برخی از معروفات، وابستگی به بیگانگان را در پی دارد اقتصادي

عدم اجرای برخی از معروفات، وابستگی به بیگانگان را در پی دارد
  بزرگنمايي:

عصر کرد - رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با تاکید بر ضرورت حمایت همه جانبه از بخش تولید کردستان، اجرا نکردن تعدادی از معروفات را عامل وابستگی به کشورهای بیگانه عنوان کرد.
به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، محمود الله مرادی، امروز در همایش آمران به معروف و ناهیان از منکر در عرصه تولید و اشتغال، با بیان ضرورت ترویج فرهنگ انجام هر کاری در جامعه؛ ایجاد اشتغال برای مردم و حرکت احاد جامعه در این سمت را یکی از عوامل موثر کاهش مشکلات و ناهنجاری‌ها جامعه دانست.
وی چرخیدن چرخ تولید استان را در گرو گره‌گشایی از مشکلات بخش تولید کردستان اعلام کرد و از همه مسئولان و مردم خواست تا این حمایت را عمل در نشان دهند.
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اظهار کرد: اگر در سطح کشور یک نگرش یک سویه داشته باشیم هیچ کشوری به اندازه‌ ایران ظرفیت و توان ندارد. کشوری همچون کانادا با سرمایه‌گذاری افراد خارجی به آن‌ها حق سکونت می‌دهد پس در این خصوص نیاز است ظرفیت های خود را بیشتر بشناسیم.
وی پمپاژ ناامیدی در جامعه به خاطر منافع حزبی را ناصحیح عنوان کرد و از همه مردم خواست که پیشرفت های چند سال اخیر جمهوری اسلامی را درنظر بگیرند.
الله مرادی امر به معروف و نهی از منکر را تنها محدود به عفاف و حجاب ندانست و به جا نیاوردن تعدادی از معروفات را عامل وابستگی به کشورهای بیگانه عنوان کرد.
وی در پایان با اشاره به اینکه با رواج امر به معروف اقتصاد شکوفا می‌شود و مرزها امن می‌شود، یادآور شد: در اقتصاد باید اول حقوق شهروندان و کیفیت تولید را در نظر می‌گیریم و نیاز است در تولید و مصرف فرهنگ درست را داشته باشیم.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield