عصر کرد

آخرين مطالب

شهرداری تهران

آیین درختکاری پایتخت در شمال تهران شاعرانه شد

عصر کرد - شاعرانه ترین آیین درختکاری پایتخت با کاشت نهال به یاد شاعران و ترانه سرایان معاصر به منظور بزرگداشت فرهیختگان ادب پارسی در هفته درختکاری در بوستان افشین یداللهی در شمال تهران برگزار شد.

برگزاری مراسم بزرگداشت روز درختکاری در بوستان شهدا

عصر کرد - در آستانه سال نو و به مناسبت روز درختکاری، مراسم بزرگداشتی با حضور نجار معاون وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت بحران کل کشور، حجت الاسلام والمسلمین میرشاه ولد، تولیت آستان قدس در تهران، حجت الاسلام والمسلمین ایرج اداوی مسئول امور مساجد چهارگانه، مدیران شهرداری منطقه ۱۰، خانواده معظم شهدا، دبیران و اعضای شورایاری، شهرداران مدارس و اهالی محل در بوستان شهدا واقع در ناحیه ۳ برگزار شد.

پروانه ساخت تجاری براساس طرح تفصیلی

عصر کرد - معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه ۱۷ با بیان اینکه صدور پروانه واحد تجاری براساس ضوابط و مقررات طرح تفصیلی به شکل سیستمی امکان پذیر است، گفت: احداث واحد تجاری در پهنه های غیرکاربری تجاری در منطقه ۱۷ امکان پذیر نخواهد بود.

رنگ آمیزی تخم مرغ های عیدانه توسط هنرمندان منطقه ۴ تهران

عصر کرد - معاون خدمت شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از اجرای طرح های ایرانی اسلامی در نوروز ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: با همکاری هنرمندان، محلات ۲۰ گانه منطقه ۴ با طرح های شاد ایرانی و اسلامی حال و هوای عید نوروز به خود می گیرند.

شهرداری رسانه‌ها و شهروندانی مطالبه‌گر می‌خواهد

عصر کرد - سال‌هاست سیستم تعامل سازمان‌ها با رسانه‌ در ایران از یک مدل سنتی پیروی می‌کند؛ «منبع خبر را مدیریت کنید تا از گزند نقد در امان بمانید». نتیجه این سیستم چیزی جز فساد، فشار بر خبرنگاران، انفعال مدیریت اخبار و تقویت نقدناپذیری مدیران سازمانی نبوده است.

رنگ و بوی بهار در محلات

عصر کرد - با اقدامات مختلف خدمات شهری ، ترافیکی و فرهنگی و نگهداشت محدوده ، منطقه۱۳ برای نوروز۱۴۰۰ آماده سازی می شود

تصویب بیش از ۱۰۰۰  مصوبه در شوراهای سلامت

عصر کرد - شهردار منطقه ۴ تهران در وبینار شورای سلامت از تصویب بیش از ۱۰۰۰ مصوبه در یکسال اخیر خبر داد و گفت: عمده مصوبات سال جاری در خصوص اقدامات و پیش بینی های صورت گرفته در جهت کاهش مشکلات ویروس کرونا در منطقه ۴ است.

بزرگراه های منطقه به فرش های گل مزین شدند

عصر کرد - در آستانه سال جدید و اجرای طرح استقبال از بهار ۳۰ فرش گل با گونه های متنوع در میادین، بزرگراه ها و فضاهای سبز شهری اجرا شد.

اولین مانور امداد هوایی شهر تهران در زمان بحران برگزار می شود

عصر کرد - معاون آمادگی، مقابله و پدافند غیر عامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از برگزاری اولین مانور امداد هوایی شهر تهران در زمان بحران در روز چهارشنبه ۲۰ اسفندماه خبر داد.

گره گشایی شهر با اجرای پروژه های توسعه محله ای

عصر کرد - شهردار منطقه ۱۷ با اعلام اجرای ۵۷ پروژه توسعه محله ای در ۱۴ محله منطقه جنوبی تهران خبر داد و گفت: این پروژهای توسعه ای کوچک مقیاس با اعتباری بالغ بر ۷۲ میلیارد تومان در حال اجراست، که بخشی از آنها به بهره برداری و بخش دیگر در ماه های ابتدایی سال ۱۴۰۰ مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

طراحی ۱۴۵پروژه توسعه محلی برای سال ۱۴۰۰

عصر کرد - محمود کلهری شهردار منطقه ۵ تهران با بیان اینکه محوریت اصلی برنامه های سال آینده این منطقه اجرای پروژه های توسعه محلی مدنظر شهروندان است گفت: در سال ۹۹ اقدامات موثری در سطح منطقه صورت گرفت که توجه به موضوعات شهروند مداری و سلامت شهروندان در اولویت قرار داشت و برای سال ۱۴۰۰ اجرای ۱۴۵ پروژه توسعه محلی پیش بینی شده است.

توقف ساخت و ساز ؛ اولویت طرح استقبال از بهار ۱۴۰۰

عصر کرد - معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، بخشنامه استقبال از بهار ۱۴۰۰ را با محوریت ساماندهی کارگاه های ساختمانی و توقف تمامی فعالیت های ساخت و ساز در ایام منتهی به پایان سال و تعطیلات نوروزی را ابلاغ کرد.

سرای تجربه گامی برای ایجاد شهر دوستدار سالمند

عصر کرد - معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه۲ در مراسم نمادین کاشت نهال توسط نسل ها که با حضور مدیرکل سلامت شهرداری تهران برگزارشد گفت: با توجه به سیاستهای شهرداری تهران در ایجاد تهران شهری برای همه،سرای تجربه، اقدامی درجهت شهر دوستدار سالمند است.

برگزاری لیگ بازیهای رایانه ای در نوروز ۱۴۰۰

عصر کرد - شهر: پنجمین دوره لیگ نوروزی بازی‌های رایانه‌ای نوروز ۱۴۰۰ برگزار می شود. ۲۰۰ میلیون تومان جایزه برای این لیگ در نظر گرفته شده است. همچنین به منظور گسترش دیپلماسی شهری برنامه ای تحت عنوان خیابان ورزش با حضور دیپلمات‌های ساکن در ایران انجام می‌شود.

حاکمیت کامل انضباط شهری را اجرا می کنیم

عصر کرد - شهر: شهردار تهران با بیان اینکه در دوره جدید مدیریت شهری حاکمیت انضباط شهری در پایتخت برقرار شده است، گفت: در همین زمینه و در سایه کرونا هوشمندسازی شهر که پیش از این اولویت بود امروز به یک الزام تبدیل شده است.

آیین کاشت نهال با نام شهدا در دارالمومنین تهران

عصر کرد - به منظور توسعه سرانه فضای سبز و در راستای ترویج فرهنگ درختکاری طی مراسمی با کاشت نهال به نام شهدای دارالمومنین هفته منابع طبیعی و روز درختکاری گرامی داشته شد.

سیاستگذاری موفق برای سلامت زنان نیازمند ساختارهای خاص است

عصر کرد - شهر: توجه به شرایط سلامت زنان در مسیر دستیابی به یک شهر سالم بسیار با اهمیت است و در این مسیر لازم است توجه بیشتری در حوزه سیاستگذاری و برنامه‌ریزی در قبال زنان که نیمی از جمیعت شهرها را دارند، شود.

طرح زندگی بخشی به رود دره فرحزاد اجرا می‌شود

عصر کرد - مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی با بیان اینکه انعقاد تفاهم نامه فرایندهای اجرایی کار در طرح ژینایی یا زندگی بخشی به رود دره فرحزاد را تسریع خواهد کرد، گفت: امیدواریم تا اردیبهشت سال آینده سرمایه گذار طرح جلب شود و اقداماتی نظیر تملک باقی مانده املاک معارض و اقدامات اجرایی دیگر تسریع شود.

قرارداد تولید ۱۰۵ دستگاه واگن

عصر کرد - روز شنبه ۲۳ اسفند ماه، تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان برنامه و بودجه و شهرداری تهران مبنی بر بازسازی کامل و تعمیرات اساسی ۳۱ رام قطار امضا خواهد شد. این امر با بهره‌مندی از ظرفیت تبصره ۱۸ قانون بودجه کل کشور صورت می‌پذیرد.

میانگین بهای خدمات دستفروشی متری ۱۱ هزار تومان است

عصر کرد - شهر: نرخ پایه بهای خدمات هر متر مربع فضای اختصاصی برای استقرار کالا و محصولات تولیدی و خودرو (موتوری)۷۸،۰۰۰ ریال و برای مشاغل سیار (غیر موتوری) مبلغ ۱۵۰،۰۰۰ ریال در سال ۱۴۰۰ تعیین شده است.

افزایش ۴۰۰ میلیارد تومانی بودجه فرهنگی شهرداری

عصر کرد - شهرداری تهران با وجود شرایط سخت مالی امسال بودجه معاونت فرهنگی و اجتماعی خود را ۱۳۰۰ میلیارد تومان در نظر گرفته است که حدود ۴۰۰ میلیارد تومان از بودجه سال گذشته بیشتر بوده است.

قطارهای متروی تهران و حومه روزانه ۵۰ هزار کیلومتر کارکرد دارند

عصر کرد - نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با بیان اینکه قطارهای متروی تهران روزانه ۵۰ هزار کیلومتر کارکرد دارد گفت: توان تولید ریل در داخل کشور ایجاد شده و امیدوارم هرچه زودتر شاهد تولید ریلUlC۴۵ نیز در شرکت ذوب آهن اصفهان باشیم.

ساماندهی کارواش های منطقه ۹

عصر کرد - با هدف کاهش معضلات زیست محیطی و اجرای آراء بند ۲۰ماده ۵۵ قانون شهرداریها و رسیدگی به وضعیت اصناف مزاحم، اداره ساماندهی معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه، نسبت به ساماندهی تعدادی از کارواش های قسمت غربی پایتخت اقدام کرد.

افتتاح ۶۰ پروژه خدماتی و توسعه محله ای در منطقه ۱۵

عصر کرد - شهردار منطقه ۱۵ از پایان عملیات مسقف سازی پایانه خاوران دومین پایانه بزرگ شهر تهران و بهره برداری از ۶۰ پروژه خدماتی و توسعه محله ای همزمان با عید سعید مبعث در آستانه بهار ۱۴۰۰ خبر داد.

کاشت درختان مثمر به یاد شهدای ستایشگر و پیرغلامان اهل‌بیت(ع)

عصر کرد - ویژه‌برنامه کاشت نهال به یاد مداحان شهید و پیرغلامان اهل‌بیت(ع) با مشارکت بنیاد دعبل خزاعی و مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۲۲ یکشنبه ۱۷ اسفندماه به مناسبت روز درختکاری در بوستان باغ نوی فرهنگ‌سرای تهران برگزار شد.

متفاوت ترین آئین درختکاری در منطقه۲۱ برگزار شد

عصر کرد - مراسم روز درختکاری و هفته منابع طبیعی سال ۹۹ در منطقه۲۱ با حضور اعطاء عضو هیات رئیسه و سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران، مالک حسینی مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی و رجب زاده شهردار منطقه۲۱ برای کودکان کار و خیابان تحت پوشش مرکز پرتو در بوستان شهدای گمنام شهرک پاسداران برگزار شد.

غرس بیش از ۱۵ هزار اصله نهال در جنگل ها و بوستان ها

عصر کرد - "محمد محمددوست" شهردار منطقه ۴ ،گفت: همزمان با آغاز هفته درختکاری و منابع طبیعی، بیش از ۱۵ هزار اصله نهال مثمر و غیر مثمر در بوستان های محلی و جنگلی و سطح معابر و محلی و بزرگراهی غرس می شود.

کاهش ۵۰درصدی تلفات سوانح رانندگی

عصر کرد - سرپرست شهرداری منطقه ۲ گفت: با اجرای اقدامات ترافیکی و ایمن سازی معابر،تلفات حوادث رانندگی در شبکه بزرگراهی و معابر شهری منطقه درسال جاری نسبت به سال گذشته ۵۰ درصد کاهش یافت.

غرس نهال با مشارکت اقشار مختلف شهروندان در بوستانها

عصر کرد - به مناسبت فرا رسیدن پانزدهم اسفند ماه مصادف با آغاز هفته درختکاری، اقشار مختلف شهروندان منطقه ۱۸ تهران دوشادوش مدیران شهری مبادرت به غرس نهال در بوستانهای شاخص کردند.

امرودی: دانش‌آموزان سرمایه و شکل‌دهنده آینده این کشور هستند

عصر کرد - رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در آیین اختتامیه پویش دانش‌آموزی «مدرسه انقلاب» گفت: اگر قرار است تغییر ایجاد شود، بهترین جا مدرسه است. زیرا دانش آموزان سرمایه و شکل‌دهنده آینده این کشور هستند.

ویژه برنامه روز درختکاری با حضور عضو شورای اسلامی شهر تهران

عصر کرد - آئین کاشت نهال به مناسبت گرامیداشت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی با حضور رئیس کمیته ایمن سازی در حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران، شهردار و جمعی از معاونین و مدیران منطقه ۷ در بوستان های قصر و آزادگان و همچنین مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانوی مرودشت برگزار شد.

نوروز ۱۴۰۰ در شمیران خاطره انگیز خواهد شد

عصر کرد - نوروز ۱۴۰۰ شمیران، با نگهداشت هر چه مطلوبتر شهر و فضاسازی های محیطی، خاطره انگیزتر، زیباتر و نشاط آور تر برای شهروندان خواهد شد.

تا زمان فراگیری واکسن کرونا در تهران، شهر نباید رها شود

عصر کرد - رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران گفت: تا زمان فراگیری کامل واکسن کرونا در تهران، این شهر به مدیریت جدی نیاز دارد و دستگاه های مسئول در مقابله با بیماری کرونا نباید از شرایط موجود خسته شوند.

بزرگراه ها،خیابان ها و میادین در اولویت سندزنی هستند

عصر کرد - شهر: سند میدان آزادی به دلیل آنکه به نام دولت و یا شهرداری نبود، خسارت‌های زیادی متحمل می‌شد، درواقع برای زمینی که متعلق به دولت و شهرداری بوده از سوی اشخاص سندهایی گرفته و خسارت از دستگاه‌های مختلف گرفته شده بود.

تولید انبوه قطار ملی، توسعه پایدار اقتصادی ایجاد می کند

عصر کرد - شهر: تولید انبوه قطار ملی که به زودی از آن رونمایی می شود می تواند به رونق بخشی ده ها کارخانه، ایجاد دستکم ۱۵ هزار شغل و در نهایت ایجاد اشتغال دائمی به عنوان مهم‌ترین مولفه‌ پایداری اقتصاد بیانجامد.

بازدید و افتتاح پروژه جنگل کاری ۱۰۰۰هکتاری در بوستان جنگلی تلو

عصر کرد - مراسم بازدید و افتتاح پروژه جنگل کاری ۱۰۰۰هکتاری در بوستان جنگلی تلو صبح روز یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، پیروز حناچی شهردار تهران، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای اسلامی شهر تهران و جمعی از معاونین شهرداری و اعضای شورای شهر در کمربند سبز تهران برگزار شد.

بازدید از پروژه جنگل کاری ۱۰۰۰هکتاری در بوستان جنگلی تلو

عصر کرد - مراسم بازدید و افتتاح پروژه جنگل کاری ۱۰۰۰هکتاری در بوستان جنگلی تلو صبح روز یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، پیروز حناچی شهردار تهران، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای اسلامی شهر تهران و جمعی از معاونین شهرداری و اعضای شورای شهر در کمربند سبز تهران برگزار شد.

استقرار استارتاپ‌های مدیریت شهری در برج فناوری امیرکبیر

عصر کرد - شهردار منطقه ۶ تهران از از انعقاد قرارداد ناحیه نوآوری تربیت مدرس خبر داد و گفت: منطقه ۶ تهران با توجه به استقرار دانشگاه‌هایی نظیر دانشگاه تهران، صنعتی امیرکبیر و تربیت مدرس در این منطقه، ظرفیت دارد تا هاب نوآوری کشور باشد.

مرکز پیشرو در شناسایی حریم گسل ها و مطالعات فرونشست زمین

عصر کرد - رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از همکاری با مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در زمینه های تبادل داده های لرزه نگاری، شتاب نگاری ، فرونشست زمین و اجرای طرح بهسازی لرزه ای نسبی ساختمان ها خبر داد.

منشا بوی بد تهران، آرادکوه است؟

عصر کرد - صدرالدین علیپور، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران پاسخ می‌دهد. او می‌گوید حداقل ۳۰ کانون بزرگ تولید بوی نامطبوع در تهران وجود دارد.

حذف مصوبه برج باغ، جلوی تخریب بسیاری از باغ ها را گرفت

عصر کرد - شهر: رییس شورای شهر تهران در آیین بهره برداری از هزار هکتار از کمربند فضای سبز شمال شرق تهران گفت: با حذف مصوبه برج باغ ها جلوی تخریب تعداد زیادی از باغ ها که در مسیر تخریب بودند، گرفته شد.

ساخت ۷۴ بوستان جدید در تهران

عصر کرد - شهر: شهرداری تهران از سال ۹۶ تا آذر ماه سال ۹۹، ۷۴ بوستان جدید در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران ساخته است که مناطق ۲۲ و ۱۸ با ۹ بوستان بیشترین تعداد را داشته اند.

ساير مطالب

شناسایی ژن‌هایی که از بازسازی سلول‌های عصبی جلوگیری می‌کند

واکسن کرونا زده‌اید؟ بزرگ شدن غده‌های لنفی را با سرطان اشتباه نگیرید!

واکسیناسیون در همسایگی ایران/ عراق و ترکیه چه واکسن‌هایی خریده‌اند؟

کروناویروس می‌تواند سلول‌های عضله قلب را از بین ببرد

ایده‌های نخودی

افتخاری دیگر از دانشجوی نخبه دانشگاه پیام نور سنندج در جشنواره کشوری کارآفرینی/ کسب 6 مین مقام ملی توسط دانشجویان کردستانی

تیم دانشجویی نانوژین کردستان موفق به کسب رتبه اول مسابقات کشوری ره‌نشان بنیاد ملی نخبگان شد

توقف بیماری آلزایمر با داروی جدید

ربات نجات غریق خودران ساخته شد

وقتی مسائل ریاضی در خواب حل می‌شوند!

آغاز تولید انبوه واکسن کرونا در ایران از هفته آینده

عوامل تشدید احتمال کم‌کاری تیروئید دائمی در نوزادان

"نئاندرتال‌ها" توانایی تکلمی مشابه انسان‌های امروزی داشتند

چرا نباید تلفن هوشمندتان را در داشبورد خودرو بگذارید؟

بروز مشکلات شنوایی در یک چهارم از جمعیت جهان تا 2050

سایت‌های خرید و فروش بیت­‌کوین مجوز ندارند

منشأ افراط جهل و منشأ عدالت علم است

نشانه‌های حمله‌ خرچنگ‌ها به بافت چشم انسان!

دلایل ایجاد لکه سفید روی ناخن‌ها

خواب عصرگاهی سطح هوشیاری و حافظه فرد را افزایش می‌دهد

شناسایی ارتباط میان افسردگی و زخم معده

آلودگی 96 درصدی دست نانوایان

درمان بیماری‌های عصبی با افزایش سلول‌های بنیادی مغز

کتاب "شدن"؛ روایتی از تلاش‌ها و رسیدن‌ها و شدن‌ها

کتاب "شدن"؛ روایتی از تلاش‌ها، رسیدن‌ها و شدن‌ها

تپش قلب چگونه درمان می‌شود؟

شاید این مرد 40 ساله نخستین مبتلا به کووید-19 باشد

واکسن روسی در برابر جهش‌های مختلف ویروس کرونا مقاوم است

تشخیص زودهنگام ابتلا به آلزایمر با روشی ارزان‌قیمت

تاثیر مواد شیمیایی موجود در محیط بر تعداد اسپرم‌ها

یک کوه یخی به اندازه لندن، از قطب جنوب جدا شد

مغز چگونه زبان اشاره را پردازش می‌کند؟

داشتن پوست شاداب و سالم با اجتناب از این 6 ماده غذایی

برچسب‌های موادغذایی دروغ می‌گویند؟

چگونه از پیشرفت سرطان روده بزرگ جلوگیری کنیم؟

ترب سفید؛ گیاهی موثر در زیبایی پوست و مو

تعرفه اینترنت پیام‌رسان‌های داخلی رایگان شد

فقر ویتامین دی، 8 گروه از افراد را بیشتر تهدید می‌کند

امیرحسین صادقی در بیمارستان بستری شد

تأثیر رنگ در و دیوار بر مزاج انسان

افرادی که سرما را دوست دارند احتمالا دارای نوعی جهش ژنتیکی هستند

امروز؛ آغاز تست انسانی دومین واکسن ایرانی کرونا/ تزریق "کووپارس" بر 2 نفر

بعد از تزریق واکسن کرونا، پوشیدن ماسک همچنان لازم است؟/ ویدئو

میزان سرب هوای تهران در چه فصل‌هایی بیشتر است؟

ابداع روش‌ یادگیری عمیق برای حل مکعب روبیک

محافظت از مردم در برابر آلودگی هوا با یک مانع در خیابان!

تأثیر خواب بر عملکرد قلب

میمون‌های "ساکی" برای رفع خستگی راز بقا تماشا می‌کنند!

تولید واکسن کرونا با استفاده از مار پیتون

250هزار دوز واکسن امروز وارد کشور می‌شود

دو ماسک روی هم؛ از روش‌های استفاده تا نتایج آزمایش حالت‌های مختلف آن

کردستان 6 گونه جدید حشره به دنیا معرفی می‌کند

سری چهارم دانشجویان دانشگاه کردستان به دانشگاه خاین اسپانیا اعزام شدند

نکاتی درباره تغذیه زنان در سه ماهه اول بارداری

رمز بهبود دستخط کودکان

تولید برق از گرمای زاید

عرق کردن شدید صورت و رهایی از آن

تشخیص بهتر اختلال "اوتیسم" به کمک یادگیری ماشین

نکاتی درباره واکسن تک دوز جانسون اند جانسون برای کووید-19

احتمال ابتلای دوباره به کرونا بسیار پایین است

بحرین نخستین کشوری که واکسن کرونای آمریکایی «جانسون‌اندجانسون» را تایید می‌کند

زنان سریعتر از مردان دچار زوال عقل می‌شوند

تاثیر آلودگی هوا بر سیستم ایمنی بدن

احتمال ابتلا به ویروس کرونا برای بار دوم چقدر است؟

خستگی؛ یکی از مشکلات بیماران مبتلا به ام‌اس

چشمان این دختر اعضای داخلی بدن انسان را می بیند

هفت نکته درباره تاثیر تغییرات جوی بر خلق و خو و جسم انسان

پژوهشگران ژاپنی: ویروس کرونا با صحبت کردن هم منتقل می‌شود

کشف راهی برای پیش‌بینی طرح‌های مفید ژنتیکی توسط دانشمند ایرانی

7 نکته درباره تاثیر تغییرات جوی بر خلق و خو و جسم انسان

کسب رتبه اول نوسود در کنکور سال 99 در بین مناطق آموزش و پرورش استان کرمانشاه

تشخیص دقیق‌تر و سریع‌تر کرونا با استفاده از پادتن شتر

کروناویروس می‌تواند تا 72 ساعت بر روی لباس‌ها زنده بماند

آنتی‌بیوتیک‌هایی که می‌توانند جایگزین آرام‌بخش‌های اعتیادآور شوند

شناسایی یک داروی قلبی با قابلیت درمان بیماری کرونا

شناسایی تأثیر قند فروکتوز در بروز التهاب

طرح های منظم جهاددانشگاهی کردستان حمایت می شود

علت افزایش وزن با مصرف داروهای روانپزشکی مشخص شد

این افراد باید زودتر واکسن کرونا را دریافت کنند

تراشه های ابداعی یک محقق ایرانی به درمان سرطان کمک می کند

علوم پزشکی کرمانشاه جزء دانشگاه‌های سرآمد کشور از نظر توریسم سلامت است

مجوز مصرف واکسن چینی کرونا در ایران صادر شد

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه جزء دانشگاه‌های سرآمد کشور از نظر توریسم سلامت

تزریق واکسن کرونا برای بهبود یافتگان لازم است؟

ایران در حال یک جهش 100 ساله در واکسن‌سازی است

مرکز نوآوری و شتابدهی منش در کرمانشاه راه‌اندازی می‌شود

کتاب اقدام پژوهی برای آموزگاران چاپ و روانه بازار شد

استفاده از سمعک و تأخیر در زوال عقل

بازی‌های ویدئویی و احتمال کاهش علائم افسردگی در پسران

مشاهده گوزنی که در چشمش مو رشد می‌کند!

درک مغز از زیبایی/ ذهن ما چطور به محرک های زیبایی پاسخ می دهد؟

شب‌زنده‌داری، شرایط شبکه‌های "ارتباطی" درون مغز را وخیم می‌کند

شخصیت دلفین‌ها شبیه به انسان است!

راه تازه دانشمندان برای پیدا کردن مجرمان/ تشخیص مایعات زیستی در صحنه جرم

مغز چگونه زبان اشاره را پردازش می‌کند؟

گرگ‌ها ترجیح می‌دهند حیوانات وحشی را شکار کنند!

با آدم‌های سمی زندگیتان مقابله کنید

مدفوع ماهی‌ها را دست‌کم نگیرید

زمان آغاز فاز نخست تزریق «کووپارس»

جهاددانشگاهی کردستان در زمینه آموزش‌های پیش از ازدواج وارد شود