عصر کرد

آخرين مطالب

شهرداری تهران

رصد خانه تهران مرکز دانایی شهر است

عصر کرد - شهر : شهردار تهران گفت: داده های ارائه شده در رصد خانه شهر تهران قدرت تصمیم گیری و هوشمندی مدیران شهری را افزایش می دهد.

برگزاری جشن شکرانه حضور و پیروزی ملت ایران در میدان آزادی

عصر کرد - همزمان با شب ولادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام رضا(ع)، حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه۹، نسبت به برگزاری مراسم جشنی در تپه شماره۲ واقع در ضلع جنوب شرقی میدان آزادی اقدام کرد.

پیاده‌راه قسمت هفتم/شقایق دهقان

عصر کرد - در قسمت هفتم برنامه پیاده‌راه، شقایق دهقان بازیگر سینمای و تلویزیون مهمان این برنامه بود.

داده محوری سبب انتفاع شهر و شهروندان می شود

عصر کرد - شهر: مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران گفت: داده محوری از موضوعات مطرح در حوزه فناوری است که سبب می شود شهرداری، شهروندان و بخش های خصوصی و دولتی از آن نفع ببرند؛ داده هایی که پیش بینی از آینده ارائه‌ می کند.

اجرای ۶۰ هزار متر مربع روکش مکانیزه آسفالت در منطقه ۷

عصر کرد - شهردار منطقه ۷ از اجرای ۸۰۰۰ تن عملیات تراش و روکش مکانیزه آسفالت به مساحت ۶۰ هزار متر مربع در شریان های اصلی و فرعی این منطقه در ۳ ماهه اول سال ۱۴۰۰ با هدف ارتقا کیفی، بهسازی معابر و تسهیل در عبور مرور شهروندان خبر داد.

رکاب زنی شهردار منطقه۲۱ در شهرک دانشگاه

عصر کرد - شهردار منطقه۲۱ با همراهی معاونین، مدیران و شهرداران نواحی از محدوده شهرک دانشگاه تهران با هدف پایش وضعیت نگهداشت شهر و بررسی نقطه به نقطه این شهرک مسکونی بازدید کرد.

بهبودی ترافیک بهرود

عصر کرد - به منظور بهبود و تقویت شبکه های ارتباطی درون شهری و ساماندهی ترافیک میدان بهرود ، پل شقایق در حال احداث است.

اجرای پیاده راه سازی در ضلع شمالی میدان شیخ بهایی

عصر کرد - به منظور افزایش تعاملات اجتماعی ـ فرهنگی، ایجاد مقیاس های انسانی در عرصه های عمومی، تثبیت و تقویت برخی کاربری ‌ها و مسائل اقتصادی و گسترش ارتباطات، پیاده راه سازی در ضلع شمالی میدان شیخ بهایی اجرا شد.

افزایش ۲۰۰ درصدی توسعه دوچرخه سواری

عصر کرد - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۷ از افزایش ۲۰۰ درصدی توسعه و احداث مسیر دوچرخه سواری ظرف مدت یک سال در سطح معابر منطقه ۱۷ خبر داد.

آمار شرکت در انتخابات نیازمند تجزیه و تحلیل کارشناسی است

عصر کرد - نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه مردم تشخیص می‌دهند در هر دوره چه کسانی در شورای شهر حضور پیدا کنند، گفت: جا دارد آرای داده شده، آمار کسانی که شرکت نکرده‌اند و مجموع تعداد آراء توسط دلسوزان نظام تجزیه و تحلیل شود و سیاست‌های نظام به‌گونه‌ای باشد که روزبه‌روز شاهد شکاف بین شهروندان و متصدیان امور و نظام نباشیم و تلاش شود که اگر فاصله‌ای ایجاد شده، کمتر شود.

محمودیه در مسیر تغییر

عصر کرد - شهر: محمودیه از اولین مناطق شمیران بود که در دهه ۵۰ میلادی توسط افراد ثروتمند و با نفوذ برای زندگی انتخاب شد. اما با وجود ساکنین ثروتمندش جلوه و زرق و برق اغراق آمیزی به خود نگرفت، چون ساکنین محله سرمایه خود را در خانه های شان هزینه نکردند. اما در چند سال اخیر با تغییر شکل الگوی شهرسازی محله، بافت قدیمی آن نیز تا حدودی دستخوش تغییر شده است.

از اجرای طرح «سلامت یار» تا هزینه های پنهان سراهای محلات

عصر کرد - شهرداری تهران خود را موظف دانسته که در ایام پاندمی کرونا در کنار شهروندان باشد، همه زیرساختهای خود را در اختیار آنان قرار دهد و با فعالیتهای اجتماعی و هزینه هایی که در سطح شهر انجام می دهد بخشی از بار روانی روی دوش شهروندان و نیازهای آنان در شهر را در حوزه های سلامت روان و فرهنگی و اجتماعی کم کند.

بررسی دستورالعمل افزایش ضریب ایمنی مترو

عصر کرد - معاون آمادگی، مقابله و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از بررسی دستورالعمل افزایش ضریب ایمنی مترو خبر داد.

مسابقه مجازی عطر رضوی

عصر کرد - به همت معاونت اجتماعی شهرداری منطقه ۱۷ مسابقه مجازی "عطر رضوی" برگزار می شود.

ویژه برنامه های بزرگداشت دهه کرامت در بوستان بانوان منطقه۲۱

عصر کرد - همزمان با میلاد باسعادت حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر، "طرح دختران شهر تهران" مطابق با دستورالعمل ابلاغی از سوی اداره کل امور بانوان معاونت اجتماعی و فرهنگی‌شهرداری تهران با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در بوستان بانوان‌ منطقه۲۱ برگزار شد.

اولین تریبون شهرداری منطقه ۱۳ رسما آغاز به کار کرد

عصر کرد - با توجه به افتتاح سکوی شهروندی در مراسمی با حضور اعضای شورای شهر تهران و شهردار منطقه ۱۳، اولین تریبون شهرداری منطقه ۱۳ امروز دوشنبه ۳۱ خرداد ماه رسما همزمان با جلسه ملاقات مردمی آغاز به کار کرد

اتصال مسیر دوچرخه منطقه ۱۴ تهران به مناطق همجوار

عصر کرد - شهردار منطقه ۱۴ شهر تهران از توسعه رینگ دوچرخه‌سواری و اتصال این منطقه به سه منطقه ۱۲، ۱۳ و ۱۵ پایتخت به منظور ایجاد بستر مناسب و ارتقای فرهنگ دوچرخه‌سواری خبر داد.

اصلاح هندسی تقاطع آیت الله سعیدی - هاشمی

عصر کرد - به منظور تسهیل در دسترسی شهروندان به ایستگاه های حمل و نقل عمومی و نظم دهی ترافیک، اصلاح هندسی تقاطع آیت الله سعیدی – هاشمی انجام و بزودی به بهره برداری می رسد.

شروع محاسبه عوارض ساختمانی بر اساس مرغوبیت مکانی از ۱۲ تیر ماه

عصر کرد - شهر: مدیرکل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه شهرداری تهران گفت: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران به شهرداری اجازه داده شده است از تیر ماه ۱۴۰۰، محاسبه عوارض ساختمانی بر اساس مرغوبیت مکانی انجام شود.

ورزشگاه پوریای ولی بازگشایی شد

عصر کرد - ورزشگاه بازسازی شده پوریای ولی طی مراسمی با حضور رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران، شهردار، مدیران شهرداری و رابط شورایاران منطقه ۱۹ و نیز پیشکسوتان ورزشی همزمان با دهه مبارک کرامت بازگشایی شد.

توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل عمومی در منطقه ۲

عصر کرد - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه۲ گفت: با بهره برداری از دو ایستگاه مترو در محدوده منطقه و افزایش زیرساخت‌های حمل و نقل عمومی، سفرهای شهری شهروندان تسهیل شد.

مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم تهران جدی تر می شود

عصر کرد - شهر: مدیرکل حریم شهرداری تهران از تهیه پیش نویس تفاهم نامه ای فی ما بین سازمان جهاد کشاورزی استان تهران و اداره کل حریم شهرداری تهران برای مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز در محدوده حریم شهر تهران خبر داد.

راه اندازی «مرکز عملیات اضطراری مشترک تهران» منوط به تحقق مدیریت واحد شهری است

عصر کرد - معاون آمادگی، مقابله و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران عنوان کرد: عملیاتی شدن راه‌اندازی مرکز عملیات اضطراری مشترک در پایتخت وابسته به پیگیری لایحه مدیریت واحد شهری است در غیر این صورت راه‌اندازی چنین مرکزی تنها نقش یک پیام‌رسان را دارد.

تجلیل از مقام شهدای گردان تخریب

عصر کرد - آیین تجلیل از شهدا و جانبازان گردان تخریب به مناسبت فرارسیدن ۳۱ خرداد سالروز شهادت شهید دکتر مصطفی چمران از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می شود.

«آدمک‌های رنگی» فاقد زیرساخت‌های مرمت بود

عصر کرد - ️شهر: معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی تهران در توضیح خبر تخریب مجسمه میدان آزادی گفت: این مجسمه از جمله المان‌های موقتی است که در بهارستان سال ۹۸ در تهران نصب شد و به دلیل نداشتن زیرساخت‌های مناسب نظیر بتن و اسکلت بندی امکان مرمت آن با هزینه معقول ممکن نبود.

استفاده از تجهیزات برقی پیشرفته ایرانی در خط ۷ مترو تهران

عصر کرد - برای نخستین بار در کشور، تجهیزات برقی پیشرفته ایرانی در خطوط مترو تهران مورد استفاده قرار خواهدگرفت. این امر در راستای حمایت و پشتیبانی از تولید داخلی و با هدف بومی‌سازی تجهیزاتی صورت گرفته که تهیه آنها از کشورهای خارجی مستلزم خروج ارز از کشور بوده است.

معضل ۴۰ ساله محله امامزاده حسن (ع) رفع شد

عصر کرد - شهردار منطقه ۱۷ از اجرای موفقیت امیز پروژه توسعه محله ای در محلات منطقه ۱۷ خبرداد و گفت: با اجرای عملیات جمع آوری شبکه آبهای سطحی معضل ۴۰ ساله شهروندان محله امامزاده حسن (ع) رفع شد.

اجرای دستورالعمل های ایمنی در ۲۵۶ ساختمان ناایمن

عصر کرد - دبیر و مسئول هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه گفت: ۲۵۶ ساختمان ناایمن و پر خطر منطقه ۱۵ با همکاری سازمان آتش نشانی به منظور رفع خطر و اجرای تمهیدات لازم شناسایی شد.

آیین افتتاح مرکز نوآوری رسانه همشهری

عصر کرد - آیین افتتاح مرکز نوآوری رسانه همشهری یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ با حضور دکتر حناچی شهردار تهران و دکتر ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در ساختمان مرکز نوآوری رسانه همشهری برگزار شد.

«سوگ آنلاین» تألمات داغداران کرونا را کاهش داد

عصر کرد - شهر: برگزاری مراسم «سوگ آنلاین» روش جایگزینی بود برای برگزاری مراسم و مناسک سوگواری خانواده متوفیان در شرایط شیوع ویروس کرونا. تاکنون ۲۲۷ مراسم سوگ آنلاین اجرا شد که ۱۰ هزار و ۴۸۳ نفر در آن شرکت کردند.

حضور همه جانبه شهرداری منطقه ۱۸ در تحقق حماسه حضور

عصر کرد - سید محمد فیاض شهردار منطقه ۱۸ تهران از فعالیت مدیریت شهری تهران با نصب بنرهای مناسبتی موضوع انتخابات و حضور حداکثری در راستای بالا بردن مشارکت عمومی خبر داد.

حمایت شهرداری تهران از شرکت‌های نوآور و فعالیت‌های فناورانه

عصر کرد - شهر: شهرداری نیازمندی‌های فناورانه‌اش را با هدف پاسخگویی پارک‌های علمی و فناوری منتشر کرده است. در هر موردی هم شرکت‌های نوآور بتوانند مشکلات شهرداری در حوزه مدیریت شهری را حل کنند مورد حمایت شهرداری قرار می‌گیرند.

پیشرفت ۶۶ درصدی در پروژه های منطقه ۱۸ محقق شده است

عصر کرد - نشست بررسی پروژه های توسعه محلی منطقه ۱۸ شهرداری تهران با حضور سید محمد فیاض شهردار، معاونین، مدیران و شهرداران نواحی با موضوع بررسی فرآیند پیشرفت پروژه های شهرداری منطقه ۱۸ برگزار شد.

در گذشته به فعالیت های استارتاپی نگاه تجاری می شد

عصر کرد - شهر: زمانی شهرداری به فعالیت‌های استارتاپی و نوآورانه مانند فعالیت‌های تجاری نگاه می‌کرد؛ اما در این دوره، شهرداری شاید جزو نخستین دستگاه‌هایی بود که نیازهای فناورانه‌اش را به نمایش گذاشت و یا منتشر کرد.

کاهش فوتی های حوادث رانندگی در منطقه ۱۷

عصر کرد - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۷ از شناسایی و ایمن سازی ۱۴ نقطه پرحادثه ترافیکی در منطقه۱۷ خبر داد، گفت: خوشبختانه با رفع نواقص این نقاط شاهد کاهش حوادث رانندگی منجربه فوت هستیم.

ساير مطالب

آخرین مهلت ثبت نام مسکن ملی

وضعیت بازار گوشت در هفته های آینده

جزئیات جدید از پرداخت یارانه بنزینی

پیش‌ فروش بندر جاسک تکذیب شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 25 خرداد 1400

بهره‌مندی از تکنولوژی در کنار تجربه عامل توسعه کشاورزی است

اتصال بلوار کردستان به تقاطع غیرهمسطح سنجرخان بار ترافیکی سنندج را کاهش می دهد

وضعیت کنونی حاصل هشت سال اقتصاد برجامی است

پرداخت 100 درصد وجوهات مربوط به خرید دانه کلزا تحویلی به شرکت کشت و صنعت ماهیدشت

ایجاد اشتغال پایدار و ارائه آموزش‌های مناسب و کاربردی به افراد جویای کار

خریداری بیش از 75 هزار تن گندم به صورت تضمینی و توافقی از کشاورزان

مشکلات این‌روزهای بخش کشاورزی/انتقال آب از کردستان به استان‌های همجوار منتفی شد

کردستان می تواند قطب صادرات و تولید منطقه باشد

همتی: حداقل دستمزد باید 6.5 میلیون تومان باشد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 24 خرداد 1400

اعلام دلیل جدید برای گرانی مرغ

صاحبخانه ها سقف اجاره مسکن را شکستند

واگذاری بیش از ١٢٦000 پورت ADSL به کردستانی‌ها

برای رفع چالش‌های آبی در کردستان تلاش می شود

نوسانات قیمتی در بازار خودرو کاهش یافت

وام مقاوم سازی مسکن روستایی کرمانشاه 100 درصد افزایش یافت

بارانداز صادراتی قصرشیرین در سال 1400 احداث می‌شود

ضرورت پیگیری جدی مدیران برای تصویب الحاق اراضی 560 هکتاری پردیسان

مدیریت مصرف برق در کرمانشاه از خاموشی‌ها جلوگیری می‌کند

نرخ بالای بیکاری شایسته کرمانشاهی با این همه دارایی نیست

مشکلات واحدهای مسکن مهر پاوه باهمکاری مردم و تجمیع ظرفیت‌ها رفع می‌شود

178 نمونه فرآورده‌ی تولیدی در کردستان آزمون شد

20 روستای کردستان تا پایان سالجاری زیر پوشش شرکت آبفا قرار خواهند گرفت

تخریب مزرعه سیب‌زمینی آلوده به فاضلاب در کرمانشاه

صادرات تخم‌ مرغ متوقف شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 23 خرداد 1400

300 کانتینر میوه در مرز آذربایجان در بهمن فاسد شد

وام اجاره 70 میلیون تومان شد

بازاریابی بر عهده تشکل‌های بخش کشاورزی است

کشت سویا و گلرنگ در کرمانشاه احیا می‌شود

مدیریت مصرف برق از خاموشی‌ها جلوگیری می‌کند

صاحب خانه شدن به چه قیمت؟

اختصاص 30 درصد از اعتبارات استان کردستان به حوزه راه

ازدحام مردم کرمانشاه در بازار و مراکز خرید از لحاظ شیوع کرونا نگران‌کننده است

ازدحام مردم در بازار و مراکز خرید نگران کننده است

پیش‌بینی تولید 500 هزار تن گندم در کردستان

توجه به اشتغال منجر به کسب درآمد زندانیان می‌شود

زیرساخت‌های مناسب فیبرنوری در مرز باشماق ایجاد شده است

ازدحام مردم در بازار و مراکز خرید از لحاظ شیوع کرونا نگران کننده است

کاهش سهم بری آموزش عالی از کل بودجه سالانه کشور طی 25 سال گذشته

خشکسالی بلای جان آبزیان و ماهی‌های رودخانه‌های کرمانشاه

مجموع بودجه امسال کرمانشاه 2 هزار و 578 میلیارد تومان است

1580 میلیارد تومان اعتبار در کرمانشاه توزیع شد

تمدید خودکار قرارداد اجاره نشین ها برای یک سال

واردات برق از جمهوری آذربایجان آغاز شد

پایانه تخصصی کشاورزی در مریوان محرک بخش کشاورزی کردستان خواهد بود

پایانه تخصصی کشاورزی مریوان محرک بخش کشاورزی کردستان خواهد بود

مرز رسمی باشماق شاهراه مبادلاتی و مولفه های اقتصادی کردستان است

ماجرای تخلف 30 میلیارد تومانی در بهزیستی تهران

محصولات شوینده 50 درصد گران شد

بانک مرکزی : هزینه محموله سینوفارم واریز شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 22 خرداد 1400

10 روز برای پرداخت مالیات سکه فرصت دارید

افزایش قیمت تن ماهی به 85 درصد رسید

141 پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری در کرمانشاه صادر شد

خشکسالی با کشاورزی کردستان چه کرده است؟

خسارت 45 میلیارد تومانی کرونا به حوزه صنایع‌دستی کردستان

دوگانه‌سوز شدن2 هزار و 800 دستگاه خودرو در کردستان

احتمال ثبت رکورد مصرف برق در پی افزایش گرما

سه تن پسته در شهرستان صحنه برداشت می‌شود

فروش لوازم خانگی دست دوم عراقی در ایران؟

4000هکتار از شبکه آبیاری طرح گرمسیری کرمانشاه به بهره‌برداری رسید

در کرمانشاه برنج نکارید

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 20 خرداد 1400

مسئولیت‌های اجتماعی معدن زرکوه به سرانجام می‌رسد

خط قرمز برای برنج در کرمانشاه

دره وزمی پس از تخریب سازمان صمت کردستان به لاستیک بارز می رود!

بیت‌ کوین، پول رسمی السالوادور شد

کاهش 7 درصدی نرخ بیکاری کرمانشاه کار بزرگی است

کاهش هفت درصدی نرخ بیکاری کرمانشاه در چهار سال گذشته

کشت قراردادی راه حل اساسی برای رفع مشکلات بازار کشاورزی

برداشت گندم از سطح 109 هزار هکتار مزارع کرمانشاه

نظر رئیسی درباره قیمت خودرو

پیشنهاد افزایش 60 درصدی قیمت بلیت قطار

آغاز ثبت نام جدید طرح ملی مسکن از امروز

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 19 خرداد 1400

صرفه جویی نکنید ، هفته آینده برق قطع می شود

تن ماهی گران تر می شود

12 میلیارد ریال برای پروژه آسفالت معابر شهرک صنعتی سنندج هزینه شد

اتصال روستای کوله هرد سنندج به شبکه اینترنت پرسرعت مخابرات

بانک‌های کرمانشاه نباید ضوابط غیرقانونی برای وام ازدواج بگذارند

اشتغال‌زایی 1300 نفری عسل در کرمانشاه

خسارت کرونا به 60 درصد از اقتصاد استان

دو فاز اجرایی برای برنامه سازگاری با کم آبی در کردستان تعریف شده است

550 لیتر بر ثانیه آب برای ابیاری فضای سبز سنندج استفاده می‌شود

افتتاح نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت دام، طیور و آبزیان اصفهان

ایجاد اشتغال در کردستان با تکیه بر ظرفیت‌های مرز

اصراف در رهاسازی آب سدها تامین آب شرب کردستان را با نشکل مواجه می کند

ضریب نفوذ تکنولوژی در بخش دامپروری کشور بالا است

تصاویری از برداشت توت فرنگی در کردستان

تعطیلی کارگاه تولید کره به دلیل آلودگی در کرمانشاه

افزایش بی‌ سابقه قیمت کولر در آستانه تابستان

تشریح جزئیات مرحله جدید ثبت نام مسکن ملی

جزئیات افزایش 134 درصدی قیمت مرغ

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 18 خرداد 1400