عصر کرد

آخرين مطالب

وزارت رفاه

تعیین دستمزد به نشست هفته آینده موکول شد

عصر کرد - دویست و نود و ششمین نشست شورای عالی کار و دومین نشست تعیین حقوق و دستمزد ۱۴۰۰ پس از سه ساعت مذاکره با رویکرد مثبت و توافقی به پایان رسید .

شریعتمداری در آیین افتتاح پروژه گندله سازی سه چاهون:۳۰ درصد سهم بازار محصولات فولادی و ۳۷ درصد بازار سنگ آهن متعلق به صندوق‌های بازنشستگی کشور است

عصر کرد - با حضور حسن روحانی، رییس جمهوری و محمد شریعتمداری، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، پروژه گندله سازی سه چاهون با ارزش سرمایه گذاری روز ۹۳۰۰ میلیارد تومان، اشتغال مستقیم ۷۸۰ نفر واشتغال غیر مستقیم ۱۵۰۰ نفر صبح امروز به بهره برداری رسید.

شاکرمی در بازدید از مجتمع ذوب آهن اصفهان: اجرای طرح طبقه بندی مشاغل به خوبی در حال اجراست

عصر کرد - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر خود به استان اصفهان از مجتمع ذوب آهن بازدید کرد و با اشاره به تغییرات بنیادی، کمی و کیفی در این مجموعه گفت: اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در این مجموعه به خوبی در حال انجام است.

شریعتمداری: با افتتاح ۲۴۰۰ مرکز مثبت زندگی در کشور، سازمان بهزیستی را به محلات برده ایم

عصر کرد - با حضور حسن روحانی، رییس جمهوری و محمد شریعتمداری، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، ۲۴۰۰ مرکز خدمات بهزیسـتی «+ زندگی» در سراسر کشور افتتاح شد.

رئیس جمهور در مراسم افتتاح طرح‌های ملی دو وزارتخانه: توسعه زنجیره فولاد و دو برابر کردن آن،یکی از اقدامات بسیار مهم دولت تدبیر و امید است

عصر کرد - رئیس جمهور افتتاح بیش از ۱۵هزار میلیارد تومان طرح و پروژه مرتبط با وزارتخانه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را گامی در مسیر توسعه بیشتر کشور خواند و ابراز امیدواری کرد که سال ۱۴۰۰ سال دستیابی ملت ایران به موفقیت های بزرگ در روند مبارزه با بیماری کرونا و جنگ اقتصادی دشمنان باشد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور: مراکز خدمات مثبت زندگی؛ نیازمندیابی فعال برای جامعه هدف در محلات

عصر کرد - رئیس سازمان بهزیستی کشور در آئین افتتاح همزمان ۲۴۰۰ مرکز خدمات مثبت زندگی به دستور ریاست جمهوری در سراسر کشور با بیان اینکه با این اقدام نیازمندیابی فعال برای جامعه هدف در محلات صورت می‌پذیرد، گفت: بهزیستی با نامیدن این مراکز به +زندگی سعی در ایجاد برند نوینی برای بهبود و ارتقا زندگی شهروندان با رویکرد پیشگیری ایجاد کرده است.

حمایت از ﻛﺴﺐ و ﻛﺎرﻫﺎی ﺧﺮد و ﻧﻮﭘﺎ در قالب پروژه نعمت در کرمانشاه

عصر کرد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در جریان بازدید کارشناسان وزارت کار از پروژه نعمت در کرمانشاه گفت: ﺣﻤﺎﻳﺖ از ﻛﺴﺐ و ﻛﺎرﻫﺎی ﺧﺮد و ﻧﻮﭘﺎ از ﻃﺮﻳﻖ ﻇﺮﻓﻴﺖ ﺳﺎزی، ﺗﻬﻴﻪ و ﺗﻮزﻳﻊ اﻗﻼم ﺑﻬﺪاﺷﺘﻲ ﺑﺮای ﺳﺎﻟﻤﻨﺪان و زﻧﺎن ﺑﺎردار در دوره کووید ۱۹ با نام پروژه نعمت انجام می شود.

مدیر کل روابط کار و جبران خدمت در خراسان رضوی تاکید کرد: تکریم کارفرمایان و کارگران و صیانت نیروی کار

عصر کرد - مدیر کل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: در تنظیم روابط کار و جبران خدمت تکریم کارفرمایان و کارگران،حفظ و صیانت از نیروی کار و نزدیک کردن دیدگاه های طرفین مدنظر است.

فردا با حضور رییس جمهوری، پروژه گندله سازی سه چاهون افتتاح می شود

عصر کرد - با حضور حسن روحانی، رییس جمهوری و محمد شریعتمداری، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، پروژه گندله سازی سه چاهون با ارزش سرمایه گذاری روز ۹۳۰۰ میلیارد تومان، صبح روز دوشنبه ۱۸ اسفندماه افتتاح می شود.

شاکرمی اعلام کرد: رشد ۷۳ درصدی تشکل ها از سال ۹۲

عصر کرد - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست با روسای تشکل های کارگری و کارفرمایی استان اصفهان گفت: تشکل های کارگری و کارفرمایی اصفهان از تشکل های پیشرو و اثر گذار در تصمیمات ملی هستند.

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز: وضعیت معیشتی مستمری بگیران تامین اجتماعی در البرز بهبود می یابد

عصر کرد - سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز اعلام کرد که با مصوبه دیروز مجلس شورای اسلامی وضعیت معیشتی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی از جمله در البرز بهبود می یابد.

۲۵میلیارد تومان تسهیلات اشتغال فراگیر به حوزه درمان لرستان پرداخت شد

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: ۲۵میلیارد تومان تسهیلات اشتغال فراگیر طی سه سال گذشته به فعالان بخش خصوصی حوزه بهداشت و درمان استان پرداخت شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: آمار و اقدامات مرتبط با ارائه تسهیلات در ایلام قابل رصد مردم است

عصر کرد - شکراله شیرخانی در برنامه زنده پرسمان از شبکه صدا و سیمای مرکز ایلام به تشریح آخرین اقدامات کاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام پرداخت و گفت: آمار و اقدامات مرتبط با ارائه تسهیلات در ایلام قابل رصد مردم است.

بیشترین تعاونی های هرمزگان در بخش کشاورزی فعالیت دارند

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به فعالیت تعاونی های استان در بخش­های مختلف اقتصادی در قالب ۱۴ گرایش­ گفت: تعاونی های کشاورزی با حدود ۳۱ درصد از مجموع تعاونی های استان با عضویت حدود ۷ هزار و ۵۰ نفر و اشتغالزایی بیش از ۷ هزار و ۸۰۰ نفر بیشترین تعاونی ها را در بین تعاونی های استان تشکیل می دهند.

حمایت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستاییان و عشایر استان البرز از آسیب دیدگان بلایای طبیعی

عصر کرد - در نشست مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر استان البرز با مدیر کل مدیریت بحران استانداری البرز جایگاه و نقش بیمه اجتماعی در شرایط عادی و شرایط پس از بحران، بررسی شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین : بیش از هزار کارگر ماهر در صنایع قزوین مورد نیاز است

عصر کرد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: با توجه به فعال شدن ظرفیت های صنعتی و تولیدی استان به بیش از هزار کارگر ماهر در خطوط تولید صنایع استان نیاز است.

همکاری دانشگاه‌ و دستگاه های اجرایی زمینه ساز ایجاد انگیزه کارآفرینی در قالب شرکت های تعاونی است

عصر کرد - اولین کرسی تعاون و کارآفرینی با حضورعلیزاده مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان ،تحویلداری مدیر تعاون اداره کل، وقار مدیر عامل شرکت تعاونی دانش بنیان گیلانت جوان و علی پناه رئیس اداره توسعه تعاونی ها، و با حضور بیش از ۵۰ دانشجوی علاقه مند با همکاری دانشگاه علمی کاربردی سرزمین میرزای جنگلی و جمعی از دانشجویان سایر دانشگاه‌های استان گیلان به صورت وبینار برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان: هفت گروه شغلی کارکنان آرامستان ها جزو مشاغل سخت و زیان آور است

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در جلسه شورای عالی حفاظت فنی، هفت گروه شغلی کارکنان آرامستان ها جزو مشاغل سخت و زیان آور مورد تایید قرار گرفت.

مدیرکل تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان: خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی توسط کارگزاری‌ها ارائه می‌شود

عصر کرد - مدیرکل تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: در پی اجرای طرح ۳۰۷۰ با توجه به عدم دسترسی برخی مخاطبان به اینترنت و ناکافی بودن دانش بخشی از جامعه هدف در این زمینه خدمات این طرح غیرحضوری از سوی کارگزاری‌های رسمی این سازمان انجام می‌شود.

بستری بیمه شدگان تامین اجتماعی بالای ۶۵ سال رایگان شد

عصر کرد - مدیرکل تامین اجتماعی استان اردبیل: خدمات بستری درمان کلیه بیمه شدگان این سازمان و خدمات بستری بیماران بالای ۶۵ سال در شهرها فاقد مراکز درمانی ملکی به صورت رایگان خواهد بود.

تبیین تبصره ۲ ماده ۳۸ و تحقق آن برای رونق بخشیدن به ورزش کارگری استان

عصر کرد - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، گفت: در برنامه ششم توسعه این فرصت به واحدهای تولیدی داده شده تا با استفاده از ابزارهای قانونی بتوانند برای ارتقاء سطح سلامت کارگرانشان در زمینه ورزشی هزینه کنند.

۴۷ هزار شغل جدید در سامانه رصد کرمانشاه ثبت شد

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفا ه اجتماعی کرمانشاه با بیان این که بر اساس تعهدات تعیین شده از سوی دولت برای دستگاه های اجرایی ۴۷ هزار و ۳۰۸ شغل ناخالص پیش‌بینی شده بود، گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۴۷ هزار و ۳۰۸ اشتغال جدید در سامانه رصد ثبت شده است.

رئیس سازمان‌ آموزش فنی وحرفه‌ ای کشور: طرح الحاقی اختصاص ۵ درصد از محل اعتبارات تبصره ۱۸ به توسعه آموزش های مهارتی به تصویب رسید

عصر کرد - رئیس سازمان‌ آموزش فنی وحرفه‌ ای کشور از تصویب «طرح الحاقی اختصاص ۵ درصد از محل اعتبارات تبصره ۱۸ به توسعه آموزش های مهارتی» در جلسه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ مجلس شورای اسلامی خبر داد.

فعالان مشاغل خانگی در خوزستان برای بهره مندی از بیمه نام نویسی کنند

عصر کرد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: امکان بهره مندی فعالان مشاغل خانگی از بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر فراهم شده لذا این افراد باید در سامانه مربوطه اقدام به نام نویسی کنند.

مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی خبر داد : اصلاح آیین نامه انجمن های صنفی و کانون های مربوطه در هیئت دولت

عصر کرد - آیین نامه چگونگی تشکیل حدود و ظایف واختیارات و نحوه عملکرد انجمن های صنفی وکانون های مربوطه توسط هیئت دولت در تاریخ ۱۳ اسفند اصلاح شده و موضوع مشارکت و همکاری کانون عالی و کانون های استانی با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آن قید شده است.

۱۰۰۰ دانش آموخته دانشگاهی در استان کرمانشاه با استفاده از طرح کارورزی به کار گیری می شوند

عصر کرد - با هدف کاهش نرخ بیکاری استان کرمانشاه تفاهم نامه سه جانبه همکاری بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اداره کل آموزش و پرورش و انجمن صنفی کارفرمایی آموزشگاه های زبانهای خارجی منعقد شد.

اولین شرکت تعاونی سهامی عام فارس در شیراز افتتاح شد

عصر کرد - در آیینی با حضور مقامات کشوری و استانی اولین شرکت تعاونی سهامی عام فارس با نام رونیکا گستران ارغوان جاوید با ۵۲ عضو در حوزه تهیه و توزیع لوازم و تجهیزات آرایشی و بهداشتی آغاز به کار کرد.

مشاور وزیر : استان ایلام از ظرفیت ها و قابلیت های خوبی برای رشد و توسعه متوازن برخوردار است

عصر کرد - مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در ایلام گفت: حل و فصل مشکلات بنگاه های اقتصادی مشکلدار در استان ایلام از طریق دستگاههای متولی و مبادی ذیربط کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و کمیته های مرتبط استانی و شهرستانی و کمیسیون کارگری با توجه ،پیگیری می شود .

کارکنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امسال بیش از ۴۴۰ هزار نفر ساعت آموزش دیدند

عصر کرد - رییس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری گفت: ۴۴۸ هزار و ۶۰۵ نفرساعت دوره آموزشی از طریق سامانه یادگیری الکترونیکی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ۱۱ ماهه امسال برای توانمندسازی کارکنان ستادی، ادارات کل استانی و ادارات شهرستانی، ارائه شده است.

شریعتمداری تاکید کرد: توزیع هدایای نوروزی با هزینه صندوق ها، شرکت ها و بانک های تابعه ممنوع

عصر کرد - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در بخشنامه ای به روسا ، مدیران عامل سازمان ها، صندوق ها و بانک های تابعه توزیع هدایای نوروزی را با هزینه این مجموعه ها ممنوع کرد.

پیام تسلیت شریعتمداری به سیاوش افضلی

عصر کرد - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی درگذشت مادر سیاوش افضلی مدیر عامل شرکت دخانیات ایران را تسلیت گفت .

برگزاری مجمع سالیانه هیئت ورزش کارگری استان ایلام به صورت آنلاین

عصر کرد - مجمع سالیانه هیئت ورزش کارگری ایلام با حضور خراسانی نایب رییس فدراسیون ورزش کارگری، مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ورزش و جوانان ایلام و اعضای مجمع به صورت آنلاین و وبینار برگزار شد .

تسهیلات بانک توسعه تعاون زمینه ساز تثبیت و ایجاد اشتغال بیش از ۱۰۰۰ نفر در استان اردبیل شد

عصر کرد - مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان اردبیل گفت: تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون به بنگاه های اقتصادی و کسب و کارها زمینه ساز تثبیت و ایجاد اشتغال بیش از ۱۰۰۰ نفر در استان اردبیل نفر شد.

ساير مطالب

فعالیت 604 کانون فرهنگی هنری در مساجد کردستان

فعالیت 604 کانون فرهنگی و هنری در رویداد ملی فهما

108 مجوز الکترونیکی کانون مساجد در کردستان صادر شد

نمایش «قصاص هنگام جنایت» روی صحنه رفت

افتتاح یک مدرسه در روستای کرند گنبدکاووس به همت بنیاد برکت

تلاش بچه‌های مسجدی سنندج برای حمایت از خانواده‌های نیازمند

فراز کمالوند سرانجام دستیار فرهاد مجیدی شد

تنها خرید مجیدی برای استقلال؛ بازیکنی که پرسپولیس به دنبال وی بود

پویش ملی بانوی مهربانی در کردستان آغاز شد

جدول پخش مدرسه تلویزیونی یکشنبه 17 اسفند در تمام مقاطع تحصیلی

تهیه کننده "چاق و لاغر" درگذشت + علت فوت

عکس بیژن مرتضوی در بیمارستان پس از ابتلا به کرونا

کانون های مساجد باعث پویایی جوانان در فعالیت‌های فرهنگی و هنری می شود

«ناهید» به جشنواره فیلم فرایبورگ راه پیدا کرد

اسماعیل محرابی همبازی مهدی سلطانی در افرا شد

ثبت روز داشته­‌های کرمانشاه در تقویم اختصاصی

تئاتر شهر دوشنبه 18 اسفند تعطیل است

توضیح عزت اللهی درباره یک صحنه خشن و خطرناک!

مقدمات ثبت جهانی بلوار طاق‌بستان را فراهم می‌کنیم

اختتامیه نخستین جشنواره کسب و کارها و محصولات فرهنگی«خه لات» برگزار می شود

رجب سرآغاز تشکیل بزرگترین تمدن با معجزه قرآن کریم است

امیرحسین رستمی و هومن برق نورد در دودکش 2 + عکس

سوالی که سوفیا لورن هرگز به آن پاسخ نداد!

شکست عجیب امیر علی اکبری در راند اول

قانون جدید فرهاد مجیدی در استقلال

برگزاری پویش منطقه ای تولید محتوا در کردستان

نمایش «پدر» در خانه نمایش مهرگان

چگونه فنون بازیگری در تئاتر و سینما را بیاموزیم؟

جدول پخش مدرسه تلویزیونی شنبه 16 اسفند در تمام مقاطع تحصیلی

غوغای کارتن‌خواب‌ها و معتادان بهبودیافته روی صحنه نمایش

همه چیزهایی که می‌خواستید در مورد اسکارلت جوهانسون بدانید

برندگان خرس های طلایی و نقره ای برلین 2021 اعلام شد + عکس

نرگس محمدی در "خائن کشی" کیمیایی + عکس

جدیدترین عکس های بازیگران "بچه مهندس" در مشهد

نشاط و شادی آداب و سنن اقوام تصویر سازی می شود

هم‌زیستی عروسک‌ها و انسان‌ها

جدول پخش مدرسه تلویزیونی پنجشنبه 14 اسفند در تمام مقاطع تحصیلی

درگذشت محمدعلی اسلامی ندوشن تکذیب شد! + جزئیات

مشوق‌هایی برای ریشه‌کنی بیسوادی درنظر گرفته شود

ساخت و بازسازی 6 مدرسه توسط بانک‌های استان کردستان

لو رفتن توافق 3 میلیارد و 600 میلیونی فکری با استقلال

فوری: فرهاد مجیدی سرمربی استقلال + فراز کمالوند مدیر فنی!

افشای پشت پرده محرومیت آل کثیر؛ جواب ای اف سی را ندادند!

حمله تند کیهان به ژوله: مرد هزار چهره به تلویزیون بازگشت + عکس

عکس های جدید از سریال "نون خ"/ فیلمبرداری تمام شد

علم بدون تربیت به فساد ختم می‌شود

کسب دو عنوان برتر دفتر کردستان در همایش سالانه خبرگزاری فارس/شیرین مرادی خبرنگار برتر سال خبرگزاری شد

ترکیب ساسی مانکن و بازیگر فیلم های مستهجن و نوجوانی که دنیایش یک تبلت است!

کانون پرورش فکری کردستان در 19 رشته آموزش غیرحضوری ارایه می‌کند

دسترسی به «منابع الکترونیکی، پایگاه اطلاعاتی و مقالات فارسی و لاتین»ویژه اعضای کتابخانه ها

«فنون بازیگری در تئاتر و سینما» به چاپ یازدهم رسید

وداع با «محمود فتح نیا» در حوزه هنری

اختصاص یک روز فروش سینماهای حوزه هنری به مردم «سی‌سخت»

8 اثر ناملموس کرمانشاه ثبت ملی شد

روزهای پایانی تئاتر/ هنوز چراغ نمایش روشن است

نمایشگاه کالاهای فرهنگی «خه‌لات» در سنندج برپا می‌شود

حمام‌خان سنندج آماده بهره‌برداری است

اخراج خانم گوینده به دلیل آرایش کردن روی آنتن زنده + عکس

چهره عجیب آل پاچینو در گلدن گلوب 2021 سوژه شد + عکس

پرونده سریال "پایتخت" امسال بسته می شود! + زمان دقیق پخش

فیلم‌ساز کردستانی در جشنواره آنلاین آمریکا خوش درخشید

وفایی شاعر عشق و دلدادگی و طبیعت کردستان

جدول پخش مدرسه تلویزیونی چهارشنبه 13 اسفند در تمام مقاطع تحصیلی

محمود فتح نیا درگذشت + علت فوت

واکنش مدیر شبکه کودک به ویدئوی جدید ساسی + عکس

پایتخت 6 از امشب به تلویزیون برمی گردد + ساعت پخش

تئاتر؛ هنری که چون نان شب، برای مردم واجب است

تصویربرداری «نون.خ» تمام شد + تصاویر

تصویربرداری فصل سوم «نون. خ» تمام شد + تصاویر

مساجد در برگزاری کارگاه‌های آموزشی ویژه خانواده‌ها به ویژه بانوان اثرگذار است

تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «عصرهای کریسکان»

فیلمبرداری سریال«نون خ» به پایان رسید

نامزدهای جایزه هنری «سردار دل‌ها» در بخش نمایشنامه اعلام شد

آثار استاد عبدالله جواری در نمایشگاه خوشنویسی «مشق عشق» عرضه می‌شود

جدول پخش مدرسه تلویزیونی سه شنبه 12 اسفند در تمام مقاطع تحصیلی

جوایز گلدن گلوب 2021 اهدا شد

بازیگری که پس از مرگ برنده جایزه گلدن گلوب شد! + عکس

اجرای قطعه موسیقی "پهلوان خندان" به یاد سیامند رحمان

اولین نمایش تالار هنر در دوران کرونا

«ایوب خان» به دانشجویان تخفیف می‌دهد

1950 دانش‌آموز بازمانده از تحصیل در استان کرمانشاه وجود دارد

تسهیلات ویژه 2 نمایش برای دانشجویان

"بچه مهندس 4" با تم امنیتی به مشهد رسید

یک‌هزار و 950 کودک کرمانشاه از تحصیل بازمانده‌اند/جذب و حمایت از کودکان فقیر بازمانده از تحصیل

برپایی پایگاه های جشن نیکوکاری در میادین اصلی شهرهای کردستان

توهین شرم آور مجری تلویزیون به یک گروه محبوب موسیقی + عکس

برگزاری جشن نیکوکاری نوروزی در بستر فضای مجازی

پایگاه‌های جشن نیکوکاری در میادین اصلی شهرهای کردستان دایر می‌شود

زمان پخش خندوانه در نوروز 1400 مشخص شد

برای روزنامه‌ نگاری صاحب اندیشه و یک رفیق؛ علی اکرمی

تاکید مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان بر لزوم حفظ وحدت اسلامی و ارزش‌های والای دین اسلام

حمایت معنادار محسن چاوشی از شهاب حسینی + عکس

حال بیژن مرتضوی بحرانی شد/ انتقال به مراقبت های ویژه

ژوله با یک نامه عذرخواهی به تلویزیون بازگشت + تصاویر سریال جدید کمدی

20 درصد دانش‌آموزان استثنایی کردستان به شبکه شاد دسترسی ندارند

درخشش فیلمساز کردستانی در جشنواره Garoa Awards

فرصتی مناسب برای تبلیغات در حوزه تاریخ، فرهنگ و گردشگری کردستان است

سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان پیش دبستانی کردستان پایان یافت

سرنوشت مجله "فیلم" چه می شود؟

مریلا زارعی مادر ناصرالدین شاه شد! + عکس